Jump to content
garais123

[VIDEO] Pārbaudi sevi un atpazīsti čīteri (LV)

Recommended Posts

Esmu redzējis šo cilvēku arēnas serverī, bet viņa spēlē neko aizdomīgu nēesmu manijis.

 

Pēc manām domām pilnīgi tīrs!

Kādēļ?

Gaisā tēmēšanahmmm.. laikam ripas sarijies un gļukus parāva jaunietim.. [Nekādu tādu uzkrītošu gaisā skatīšanos iekš` video nemanīju]

Skatīšanās caur sienām 100% Pilnīgi visiem sanāk skatīties caur sienām (pašiem nezinot), vai arī ja ir labs aprīkojums, kā viņš apgalvo tad pēc savas pieredzes zinu, ka B saitā esot, var dzirdēt vietu, kur ir krustojums starp garāžu, t bāzi un toxiku.

A site kur notupīja ar molotovu, tur attālums atļauj dzirdēt cilvēku pirms viņš sāka slowot, un ja tu izproti spēles gaitu, tad pec sekundēm vari apreķināt cik ātri vai lēni viņš atnāks līdz durvīm.

 

Prefire jeb reakcija → Protams visiem dažreiz sanāk uztaisīt tā saucamos Unreal kill, paāam ir gadijies, tīri vnk nojaušot vai vnk parbaudot spotu.

Sāksim ar  to ka tas nav 128 tick + liela starpiba ir ari settingiem un FPS,  Ventroomā bija redzama roka + sakumaa skrēja, atlika sagaidīt..

 Bedrē pie b saita, bija smoke uzmests kā redzējām, loģiski ka kāds varetu izslovot un protams tas pārveršas par def spotu kuru jāpārbauda un sakumā viņš skraidija pie toxika, un pēc tam kur viņš palika?(aizslowoja uz bedri)

Video sākumā, b saitā, WILDS aiz kastes tēmē cauri uz ventroom, nu neko vairak par skaņu tur nesaskatu. Pats dzirdot cilveku mēdzu tēmēt caur sienu uz viņu un saprotot spēles gaitu jau nojaušot, kur viņš parādīsies.

Tātad prefire caur kartona gabalu uz Wentroom/toxik, pirmkārt loģiski ka uzzināja no info jeb radara+ tas pats FPS vēl un pēc manām domām jau saprata speles gaitu , tikai deļ tā, ka nošāva viņa sabiedroto.

B site  on spot kill, 1. awp zoomoja sakumaa un skreja pie b ieejas, un vairak komenti nav vajadzigi..

Un otrs frags uzreiz pec tam nodeva sevi ar smoke.. 

next frag @ squeaky- durvju skaņa... 

 

 

Palielam vairak man nav ko teikt, kā Tīra skaņa un spēles izpratne..

 

PS. Pats esmu bijis admins un tādēļ atļaujos tik viegli un parliecināti izteikties. 

 

Paldies.

 

By LσσneyTσσnys(◣_◢)

 

WILD pats rakstiji no cita profila ? :D jo pēc teksta saturu pilnīgi tavs rakstītais

 

edit: tu vispār pats saproti ko raksti,  BT var noskatīties šo DEMO, failu  un pateikt ka cilvēks izmanto Palīgprogrammas.   Tas ko tu raksti, ir pilnīgi garām tieši tas pats kas ar WILD, sākuma kad kautko randomā sāka gudri runāt, tiklīdz pateicu lai noskatās savu demo, nevis raksta kautkādas muļķibas.    Noskaties demo, un tad edito savu sakāmo, bet nu jā pēc teksta spriežot tu esi wild.

 

EDIT2:  Gaidam BT atbildi.

 

 

 

Nu Bet vienkārši čīters  nu vis Vacban perm ..

 

Diemžēl  PrivateHakus , VAC neķer.   :)

 

 

/+warn par doublepostu. Izmanto pogu "edit"!

Edited by faz
Link to comment
Share on other sites

Ne vienkārši cilvēki nau tik aprobežoti un nociklējušies uz ko 1 :)

 

Pec rakstīta var redzēt ka cilvēkam ir kāda pieredze bet pec ta ko tu raksti gribas smieties un raudaāt vienlaicīgi..

 

Man ar tevīm nav par ko runāt ka rakstiju iepriekš ja vēlies pamērīties ar ko atsūti bildi es aisūtīšu savu.. np

 

Bet Beidz tak rakstīt man vislaik gribās atbildēt xD

Link to comment
Share on other sites

WILD pats rakstiji no cita profila ? :D jo pēc teksta saturu pilnīgi tavs rakstītais

 

edit: tu vispār pats saproti ko raksti,  BT var noskatīties šo DEMO, failu  un pateikt ka cilvēks izmanto Palīgprogrammas.   Tas ko tu raksti, ir pilnīgi garām tieši tas pats kas ar WILD, sākuma kad kautko randomā sāka gudri runāt, tiklīdz pateicu lai noskatās savu demo, nevis raksta kautkādas muļķibas.    Noskaties demo, un tad edito savu sakāmo, bet nu jā pēc teksta spriežot tu esi wild.

 

EDIT2:  Gaidam BT atbildi.

tak, ja tev dievs ir devis spējas izmantot edit pogu, tad dari to, nevis double posto. kādu bt atbildi? es vēlprojām nesaprotu kur te ir tirgus. jā, man arī liekas, ka viņš čītoja, bet kāda tam ir saistība ar identy? protams, ir jāpiekrīt, ka admina rīcībai vajadzētu, būt adekvātai, bet vai ir minēts kāds noteikums, ka nedrīkst lietot palīgprogrammas ārpus identy serveru tīkla? 1.6 man ar draugiem regulāri patika uzšaut ar čītiņiem un paspēlēt kādā mazsvarīgā serverī kur tāpat nekad dzīvē vairs neatgriezīšos un nekad neviens man šeit nepārmeta par to ko biju darījis citur????

Link to comment
Share on other sites

fucking drama, man slinkums skatīties un lasīt visas tās garās penteres. bet it doesn't fucking matter, pat ja viņš čītoja, tāpat kā back in old fucking times, ja esi id admins un čīto gignā, who gives a fuck. tas bija mm, nebija kāds no id serveriem.

 

edit: bet tas vai tur čīti bija, nu, lai nav tā, ka es novirzos no paša topic tēmas, man liekas, ka bija, kinda tāds sketchy triggerbots vai arī 32ticku gotv shitty replayi

 

nekāds shitty reply,  Demo vari redzēt pats,  topikā ir links uz  pašu full demo,   Par to vai cilvēks čito, iet runa par ACCesu off, IDenty serveru banu neviens nerunā jo tas neskar ID serverus, bet gan  ID reputāciju kā Admins, viņš čitojot MM serveros, grauj ID rep.

 

Tapēc pareizākais ir šadiem pazust no Adminu krēsla, un turpināt spēlēt ar saviem čītiem ,līdz OW noķer. jo Apslēpt šis cilvēks tiešām neprot.

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ofHBs-Qfdfq-zpHQo-2BQD4-Sf78F

 

šeit ir full Demo, vari paskatīties pats. 

(steam čatā ierakstot to linku, tu varēsi atvērt dēmo automātiski uz savu csgo.)

 

 

EDIT:  

 

 

nevis double posto

 

 

Man postus nevajag, un man viņi tāpat neskaitās klāt.  

Edited by garais123
Link to comment
Share on other sites

WILD pats rakstiji no cita profila ? :D jo pēc teksta saturu pilnīgi tavs rakstītais

 

edit: tu vispār pats saproti ko raksti,  BT var noskatīties šo DEMO, failu  un pateikt ka cilvēks izmanto Palīgprogrammas.   Tas ko tu raksti, ir pilnīgi garām tieši tas pats kas ar WILD, sākuma kad kautko randomā sāka gudri runāt, tiklīdz pateicu lai noskatās savu demo, nevis raksta kautkādas muļķibas.    Noskaties demo, un tad edito savu sakāmo, bet nu jā pēc teksta spriežot tu esi wild.

 

EDIT2:  Gaidam BT atbildi.

 

 

Diemžēl  PrivateHakus , VAC neķer.   :)

 

 

/+warn par doublepostu. Izmanto pogu "edit"!

Stulbs esi? varam ieiet kaut vai trijatā serveri tagad un tulīt.. wild otrais profils.. bērns tu esi tik ļoti nogribejies pec wilda bana ka pats nerubī fišku..

 

+ ja tu esi mg2 tad tu esi nekas.. un nejēdz spēli. 

 

demo jau noskatijos! cilvēk mīļais, lūdzu uzraksti goglē -> How to play CSGO with Sound, and How To Learn To PLAY !

 

Ej attīsties.. 

Link to comment
Share on other sites

tak, ja tev dievs ir devis spējas izmantot edit pogu, tad dari to, nevis double posto. kādu bt atbildi? es vēlprojām nesaprotu kur te ir tirgus. jā, man arī liekas, ka viņš čītoja, bet kāda tam ir saistība ar identy? protams, ir jāpiekrīt, ka admina rīcībai vajadzētu, būt adekvātai, bet vai ir minēts kāds noteikums, ka nedrīkst lietot palīgprogrammas ārpus identy serveru tīkla? 1.6 man ar draugiem regulāri patika uzšaut ar čītiņiem un paspēlēt kādā mazsvarīgā serverī kur tāpat nekad dzīvē vairs neatgriezīšos un nekad neviens man šeit nepārmeta par to ko biju darījis citur????

Atvainojos par izteicienu, Bet jūs tiešām esiet Cirvji, kāds vēl double post?

 

tiešām ieejam visi 3 teamspeak vai serverī, savādāk jūs abi sevi par muļķiem pataisiet!

Link to comment
Share on other sites

Stulbs esi? varam ieiet kaut vai trijatā serveri tagad un tulīt.. wild otrais profils.. bērns tu esi tik ļoti nogribejies pec wilda bana ka pats nerubī fišku..

 

+ ja tu esi mg2 tad tu esi nekas.. un nejēdz spēli. 

 

demo jau noskatijos! cilvēk mīļais, lūdzu uzraksti goglē -> How to play CSGO with Sound, and How To Learn To PLAY !

 

Ej attīsties.. 

Kapēc šadas vārda apmaiņas, ? Nezināju ka tu par ārstu strāda, bet mans ranks ir Supreme,  

un esmu izbijis daudzos Latviešu komūnos 1.6laikos kā  BT,  lasot tavu tekstu man piemetās slikti, jo es varu teikt ka aiz tā teksta slēpjas cilvēks kas ir ļoti nikns, tāds pats kā WILD,  jo par tevi nejiet runa bet gan par citu cilvēku ,varbūt tu esi WILD dzīvesbiedrs ,jo vismaz tā istās. Bet  lai mani sauktu pa  MG2, un teiktu lai attīstos tev ir jābut iekšām.

 

wild beidz māžoties šis istās pēc cirka, tikai trūkst dzīvnieku. 

 

 

Viņš vel te runā ??  :D

 

Vel kautko par cieņu stāsta kas viņš tāds vispār ir ?  :D

 

Es identy esmu jav no 1,6 pirmsākumiem Protams ne zem ši nick bet tas tā  :D

 

Es pazīstu daudz ļoti labus cilvēkus no identy un esmu dzīve saticis.

 

Bet tādas pumpas kā tu es arēna satieku katru dienu takā utis skraida tur 

 

Tev cieņas vispār nav, lai tu par to runātu. jau esi pazaudējis,  vārdu  "jav"  raksta  jau ,ja tu latviešu valodā nēsi iemācījies gramatiski rakstīt,  nejiet runa par pirmssākumiem , bet iet runa ka tu tgd esi čiteris, un tādiem kā tev ACC off, sēdēt tu vari neviens tevi nedzen ne prom, ne arī banu neliks uz ID serveriem, bet reputācija gan būs sabojāta.  

 

Tādas pumpas kā? ko?  es domāju ka tu atkal esi aizsvīlies, tev šajā momenta cilvēks raksta, steamā atbildi un ejam parunāt. Ts

 

Edited by garais123
Link to comment
Share on other sites

Viņš vel te runā ?? :D

 

Vel kautko par cieņu stāsta kas viņš tāds vispār ir ? :D

 

Es identy esmu jav no 1,6 pirmsākumiem Protams ne zem ši nick bet tas tā :D

 

Es pazīstu daudz ļoti labus cilvēkus no identy un esmu dzīve saticis.

 

Bet tādas pumpas kā tu es arēna satieku katru dienu takā utis skraida tur ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga, paga! Ja čīto MM, tad kur garantija, ka nečītos arī šeit? Es, piemēram, uzskatu, ka negodīgi cilvēki mums nav vajadzīgi - vai tad tas nav viens no iemesliem, kāpēc jorenam vēl ar vien nav iedots admins? 

 

Un atbildot uz tā looney toons fana komentāriem - kur tu tur redzi kādu spēles izpratni? Džeks ieiet nepārbaudītā A spotā ar c4 rokās, it kā tur CT nemaz nevarētu sēdēt un pēc tam instantly pagriežas uz vienu no tizlākajiem spotiem, kur varētu būt pretinieks, pat durvis nebija atvērtas. Un by the way, ja arī tur ir infa, ka squeekijā ir pteinieks - kurš idiņš viņu sagaida ar molotovu? lol. Pre-fire uz B spota bija nereāli + jau pirmā he tiek mesta bez nekāda info, ka tur ir pretinieks, nemaz nerunājot par pārējām epizodēm. Kāds sakars headsetam un soundam? 128 ticki un settingi? lmao. Baigi pieredzējušais admins izklausies, bail vien iedomāties, kas serverī notika, ja šādus čumakus nebano. 

Link to comment
Share on other sites

Kapēc šadas vārda apmaiņas, ? Nezināju ka tu par ārstu strāda, bet mans ranks ir Supreme,  

un esmu izbijis daudzos Latviešu komūnos 1.6laikos kā  BT,  lasot tavu tekstu man piemetās slikti, jo es varu teikt ka aiz tā teksta slēpjas cilvēks kas ir ļoti nikns, tāds pats kā WILD,  jo par tevi nejiet runa bet gan par citu cilvēku ,varbūt tu esi WILD dzīvesbiedrs ,jo vismaz tā istās. Bet  lai mani sauktu pa  MG2, un teiktu lai attīstos tev ir jābut iekšām.

 

wild beidz māžoties šis istās pēc cirka, tikai trūkst dzīvnieku. 

nu vispār jau es esmu Reanimacijas šoferis, bet tas jau ir offtopic..

 

 

Un starp citu, ja nepamaniji, es jau minēju ka esmu bijis admins gan css gan csgo popularos lv serveros ( neminēšu kuros jo tas jau būtu spams.)

 

Aiz ieraksta dusmīgs cilvēks, Nu tu vari tā domāt protams, bet es nedusmojos par to ka kādam random čalim grib uzlikt banu, bet gan kāds silvers mēģina izslēgt labu spelētāju kas saprot ko dara.. 

 

un tici man tev nepalika slikti tapēc ka lasiji manu postu, bet gan tādēļ, ka saprati ka esi aunapiere un neatšķir, kas ir spēles izspratne un kas ir čīti..

 

Tici man bērns. iekšas man ir, un par vārdiem varu atbildēt..

 

Smieklīgi pateici, dzīvesbiedrs, nu cik nu liels dzives biedrs ja 1x vai 2x esmu redzejis vinu vispār serverī.. 

 

un tev tiešām nepielec ka nēesmu wild.. uzaicini mani steam šeit un uztaisi ar mani un wildu čatu un nospied tādu pogu kā "Star Voice Chat"!

 

 

Nu jā izskatās pēc cirka.. Pats jau sevi par ēzeli pataisi.. 

 

 

 

Un kādā sakarā tu mani apvaino par čīteri ja esmu pavisam cits cilveeks un neesmu  WILDS!!!??

Edited by LooneyToonys
Link to comment
Share on other sites

Paga, paga, paga! Ja čīto MM, tad kur garantija, ka nečītos arī šeit? Es, piemēram, uzskatu, ka negodīgi cilvēki mums nav vajadzīgi - vai tad tas nav viens no iemesliem, kāpēc jorenam vēl ar vien nav iedots admins? 

 

Un atbildot uz tā looney toons fana komentāriem - kur tu tur redzi kādu spēles izpratni? Džeks ieiet nepārbaudītā A spotā ar c4 rokās, it kā tur CT nemaz nevarētu sēdēt un pēc tam instantly pagriežas uz vienu no . Pre-fire uz B spota bija nereāli + jau pirmā he tiek mesta bez nekāda info, ka tur ir pretinieks, nemaz nerunājot par pārējām epizodēm. Kāds sakars headsetam un soundam? 128 ticki un settingi? lmao. Baigi pieredzējušais admins izklausies, bail vien iedomāties, kas serverī notika, ja šādus čumakus nebano. 

Nu tad tu varētu varbūt tik daudz nerūnār un pa šo visu laiku ieiet vienu reizi arēna.

 

Pa šo laiku ko esmu bijis arēna es no tevis tu ne smaku nēsmu jutis.

 

Arēna čītot  ? Kāds sakars ?  tad es jau būtu top 1   Es tādas lietas pa šiem gadiem identy nēsmu darijis un nedarītu. kādeļ tad man ziedot vai darīt ko tādu ?

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau es esmu Reanimacijas šoferis, bet tas jau ir offtopic..

 

 

Un starp citu, ja nepamaniji, es jau minēju ka esmu bijis admins gan css gan csgo popularos lv serveros ( neminēšu kuros jo tas jau būtu spams.)

 

Aiz ieraksta dusmīgs cilvēks, Nu tu vari tā domāt protams, bet es nedusmojos par to ka kādam random čalim grib uzlikt banu, bet gan kāds silvers mēģina izslēgt labu spelētāju kas saprot ko dara.. 

 

un tici man tev nepalika slikti tapēc ka lasiji manu postu, bet gan tādēļ, ka saprati ka esi aunapiere un neatšķir, kas ir spēles izspratne un kas ir čīti..

 

Tici man bērns. iekšas man ir, un par vārdiem varu atbildēt..

 

Smieklīgi pateici, dzīvesbiedrs, nu cik nu liels dzives biedrs ja 1x vai 2x esmu redzejis vinu vispār serverī.. 

 

un tev tiešām nepielec ka nēesmu wild.. uzaicini mani steam šeit un uztaisi ar mani un wildu čatu un nospied tādu pogu kā "Star Voice Chat"!

 

 

Nu jā izskatās pēc cirka.. Pats jau sevi par ēzeli pataisi.. 

 

 

 

Un kādā sakarā tu mani apvaino par čīteri ja esmu pavisam cits cilveeks un neesmu  WILDS!!!??

Uzaicināju, iesim TeamSpeak. paņem WILD jo viņš nevēlas nākt sarunā.  Pārējo es nelasiju jo es neņemu tevi pie pilna par cik tu esi WILD čoms, un tu nesaproti ko raksti.  

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ tev čītot matchmeikingā? Kāpēc tad neesi top 3 serverī, ja esi krutais global elite masters un nereāli izjūti spēli, pie tam vēl proti prefairot čaļus ar saviem 5050 tickiem un nereālo headsetu? Daudz runā, bet tā arī neesi sakarīgu neko pateicis.

Link to comment
Share on other sites

Nu vienkārši wtf :D

 

Nu reāli par to ka es pasaku taisnību ka tu nēsi bijis nevelna Arenas serverī par to tu man WP liec ? :D

 

Kāds te sakars ar arenu vispār? Vai tad mēs par ielikto vidjiku nerunājam?

Arenā esmu spēlējis, tur ir pilns ar maziem squeekeriem un visa pasaule lago. Kamēr nav jauna kaste, nemaz neredzu iemeslu tur spēlēt.

 

WP es tev uzliku par noteikumu neievērošanu, kurus jau tev būtu tā kā jāzin, ja jau esi te tik sen...

Link to comment
Share on other sites

Es vienīgais tur neko īpašu neredzu? Tas prefire uz b, slikts gotv + rezolūcija savādāka, varbūt viņš tur ievēroja to plecu ātrāk un izšāva. Un reāli tas ir palielam vienīgais, par ko te visi cepjas. Līdz molotovam netiku, bija slinkums, bet varbūt viņš ir tik pat stulbs kā es un dažreiz paveicās. Zin kā, 1v1 situācijās tur stresiņš un galva nestrādā? 

 

Varbūt arī esmu akls. :(

 

Par molotova momentu, tur 2 reizes visticamāk varēja dzirdēt, kā čalis virina durtiņas. Gaidīja ar molotovu rokās, jo domāja, ka uzreiz ārā neskries, as in pārbaudīs tur forkliftu un vēl highwayu, meaning tā aizkavēt laiku pretiniekam. 

 

P.s. Ganjau tapēc arī nekad neesmu bijis bantīms un arī cerams nebūšu.

Link to comment
Share on other sites

Vis ar laiku Aizmirstās.

 

Paga kurš teica  Paga, paga, paga! Ja čīto MM, tad kur garantija, ka nečītos arī šeit? Tavi vārdi .

 

Tā pēc ierunājos par Arēnu..

 

Tev ir kaut kāda veida uztveres problēmas vai tu vienkārši neseko līdzi tam, ko es rakstu? Tu attaisnojies ar to, ka arenā neesi čītojis, jo tas ir identijs un tu te esi kopš pirmo reizi serverim vadu ligzdā iebāza un blablabla, bet es runāju par to, ka ja esi negodīgs csgo spēlētājs un atļaujies čītot MM, tad kur ir garantija, ka neizdomāsi ieiet mūsu serveros ar čītiem? Pavisam loģiski - ja zagli pieķer vienās mājās, tad citās mājās viņu laist iekšā negribas, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×