Jump to content
garais123

[VIDEO] Pārbaudi sevi un atpazīsti čīteri (LV)

Recommended Posts

Jā man vido arī ļoti patīk patīk tik nesaprotu kas tur tāds ir ?

 

Wh + Aim  Wh varbūt aim kautkā neredzu  Un tie moneti kad paskatās  caur sienu uz cilvēku  1-3 Demo būs jebkuram cilvēkam tāka tie momenti galīgs murgs..

 

B- Video pilnīgi redzams ka No toxic Viņi skrien Pat dzirdams tas ir nezinū kādām austiņām jābūt lai ko tādu nedzirdētu vai varūt nevaijg uz tumbām spēlēt.+ ja ir labas austiņas mierīgi var dzirdēt atālumu no pretinieka. + Izveidots Valve speciāls Audijo HRTF šāvienus ir nedaudz grūtak pateikt no kurienes šauj bet soļus var ideāli dzirdēt.

 

+ja tas ir dēmo tas ir 32tick bet  Game ir 64 ja nešaubos.tāka salīdzināt atkal ir stūlbi..

 

+ Ir video - Bet par INFO nekas nav  dzirdams Liels mīnus tas palīdzētu pateikt vai es esmu tāds ušļopa čiters.{Paldies}

 

 

No komentāriem Pirmas 10 sekundēs jau var wh redzēt, cik viņam retardēts crosshair placement, jo viņs reāli ar wh zina, ka nav jēga tur kādu gaidīt tāpēc mērķē gaisā. neredzu nevienu momentu kur esmu mērķējis gaisā un reāli tizlis koment..

 

Nesaprotu kāds tur vispār sakars ar [akka] bet ok..

 

Nesaprotu Topcik rakstīt šādu lietu .(Videoklipā tiks cenzēti cilvēki, sakarā ar viņu tiesībām, cilvēks kas būs redzams video, ir ļoti pazīstams IDENTY vidū)

 

Un pēctam tiek rakstīts kas tāds Im_WILD jeb WILD  (Arena admins).    FULL Demo links ir pieejams, ja kāds vēlas redzēt bez  Edita, pats tad ir iespēja dabūt.

 
Pēc manām domām tad sanāk tu esi pārkapis manas tiesības un pateicis ka tas esmu es pat nejautājot vai es tev ļāuju ko tādu darīt  .. tāka skan vienkārši debīli..
 
 
Pēc video titula jav itkā vis pateikt  priekša bez manas atbildes Ka ir Aim+WH  Un vis ir redzams un vis jav ir dirsa ban perm- vacban ...
 
Neloģiski kautkā skan salīdzināt MM  Ar Identy Arēnu man tākā liekas bišku pastūlbi. Vakar spēlēju spēli ja nešaubos Feisit Latvijas 3 Vietas spēlētaijs Pret mums spēlēja 5 Global un  no tiem 2-3 bij WH viņš nevienu nenarēja nošaut.Iegājām mēs 1vs1 kas izvērsās 2vs1 kur viņš mums iedeva tādus pizduļēi ka šausmas.kādu laiciņu padiskutējām par tiem Wh- un salīdzinājumā MM ar Arena Kā arī vakar runāju ar Bombix Ts par Arēnu ka 1vs1 ir vispār cita spēle pārsvarā 1 un tas pats spawn tāka jaa Tu pieminēt atkal ir stulbums..
 
Pēc manām domām MM un Arēna ir 2 dažādas lietas.
 
Bet droši isakaties gribu pat palasīt pašam kas tāds ir ļoti intresants ...
 
Pirmās emocijas stīma - Tev pašam kauns nav es biju labakas  domas par tevi ,bet 4iterus es neieredzu.
Pilnu sarunu nelikšu jo domāju nav vaidzības. Bet tā arī uzināju par šo topcik.
 
Izskatās ka šodiena būs ļoti intresanta šodien ļoti daudz darba bet nu būs intresanti palasīt ko uskata par manīm- Kāds čiters esmu un vel daudz dažādu lietu. Tik nesaprotu kapēc tad es MM čītoju un arēnā nē kaukā stūlbi sanāk.netieku tālāk par 1.650 -1.700  aptuveni 140 -170 ranks. + Vakar prasiju cilvēka viedokli lai palīdz saprast vai 1 no spēlētājiem arēnā ir wh Atkal baigi stūlbi sanāk. Bet ok ok Pieņemsim Esmu tas daunis kas čīto kā rakstīts topick virsrakstā.
 
 
PS. WILD
 
 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši izteicu viedokli un domas ja nav velme nelasat :)

 

arenā neesmu jutis, ka vīnš lietotu kko, bet šis video ir baigi fishy... ja jau pa nedēļu no mg2 uz GE, tad jau jaunais s1mple...

 

Bišku takā neloģisks salīdzinājums bet ok.  

 

Ja paliek vieglāk varu iemest pat šādas lietas

 

 

 

218.7 hours past 2 weeks

 
1,767 hrs on record
last played on 14 Jan

 

Link to comment
Share on other sites

Pats personīgi esmu spēlējis ar šo personu mm. Neko aizdomīgu specojot viņu nesaskatīju. Piekritīšu wildam par hedsetu, jo ar to tu vari sadzirdēt pretiniekus un aptuveni noteikt kur viņi atrodas.Vienīgi aizdomīgo likās kills kur ar awp no hedshota(b site) kur uztaisīja prefire uz b ieeju no t puses, bet nu tā arī varēja būt haļava. Varu saderēt tu pats paskatoties savas demo atradīsi momentus kuros tu nejauši tēmē ar crosshairu uz pretinieku caur sienu. Ja būtu dzirdams vai komandas biedri padod info par pretiniekiem un kādu, būtu daudzreiz vieglāk noteikt vai wilds "4īto" vai ne.

Edited by TheNazis
Link to comment
Share on other sites

 

Jā man vido arī ļoti patīk patīk tik nesaprotu kas tur tāds ir ?

 

Wh + Aim  Wh varbūt aim kautkā neredzu  Un tie moneti kad paskatās  caur sienu uz cilvēku  1-3 Demo būs jebkuram cilvēkam tāka tie momenti galīgs murgs..

 

B- Video pilnīgi redzams ka No toxic Viņi skrien Pat dzirdams tas ir nezinū kādām austiņām jābūt lai ko tādu nedzirdētu vai varūt nevaijg uz tumbām spēlēt.+ ja ir labas austiņas mierīgi var dzirdēt atālumu no pretinieka. + Izveidots Valve speciāls Audijo HRTF šāvienus ir nedaudz grūtak pateikt no kurienes šauj bet soļus var ideāli dzirdēt.

 

+ja tas ir dēmo tas ir 32tick bet  Game ir 64 ja nešaubos.tāka salīdzināt atkal ir stūlbi..

 

+ Ir video - Bet par INFO nekas nav  dzirdams Liels mīnus tas palīdzētu pateikt vai es esmu tāds ušļopa čiters.{Paldies}

 

 

No komentāriem Pirmas 10 sekundēs jau var wh redzēt, cik viņam retardēts crosshair placement, jo viņs reāli ar wh zina, ka nav jēga tur kādu gaidīt tāpēc mērķē gaisā. neredzu nevienu momentu kur esmu mērķējis gaisā un reāli tizlis koment..

 

Nesaprotu kāds tur vispār sakars ar [akka] bet ok..

 

Nesaprotu Topcik rakstīt šādu lietu .(Videoklipā tiks cenzēti cilvēki, sakarā ar viņu tiesībām, cilvēks kas būs redzams video, ir ļoti pazīstams IDENTY vidū)

 

Un pēctam tiek rakstīts kas tāds Im_WILD jeb WILD  (Arena admins).    FULL Demo links ir pieejams, ja kāds vēlas redzēt bez  Edita, pats tad ir iespēja dabūt.

 
Pēc manām domām tad sanāk tu esi pārkapis manas tiesības un pateicis ka tas esmu es pat nejautājot vai es tev ļāuju ko tādu darīt  .. tāka skan vienkārši debīli..
 
 
Pēc video titula jav itkā vis pateikt  priekša bez manas atbildes Ka ir Aim+WH  Un vis ir redzams un vis jav ir dirsa ban perm- vacban ...
 
Neloģiski kautkā skan salīdzināt MM  Ar Identy Arēnu man tākā liekas bišku pastūlbi. Vakar spēlēju spēli ja nešaubos Feisit Latvijas 3 Vietas spēlētaijs Pret mums spēlēja 5 Global un  no tiem 2-3 bij WH viņš nevienu nenarēja nošaut.Iegājām mēs 1vs1 kas izvērsās 2vs1 kur viņš mums iedeva tādus pizduļēi ka šausmas.kādu laiciņu padiskutējām par tiem Wh- un salīdzinājumā MM ar Arena Kā arī vakar runāju ar Bombix Ts par Arēnu ka 1vs1 ir vispār cita spēle pārsvarā 1 un tas pats spawn tāka jaa Tu pieminēt atkal ir stulbums..
 
Pēc manām domām MM un Arēna ir 2 dažādas lietas.
 
Bet droši isakaties gribu pat palasīt pašam kas tāds ir ļoti intresants ...
 
Pirmās emocijas stīma - Tev pašam kauns nav es biju labakas  domas par tevi ,bet 4iterus es neieredzu.
Pilnu sarunu nelikšu jo domāju nav vaidzības. Bet tā arī uzināju par šo topcik.
 
Izskatās ka šodiena būs ļoti intresanta šodien ļoti daudz darba bet nu būs intresanti palasīt ko uskata par manīm- Kāds čiters esmu un vel daudz dažādu lietu. Tik nesaprotu kapēc tad es MM čītoju un arēnā nē kaukā stūlbi sanāk.netieku tālāk par 1.650 -1.700  aptuveni 140 -170 ranks. + Vakar prasiju cilvēka viedokli lai palīdz saprast vai 1 no spēlētājiem arēnā ir wh Atkal baigi stūlbi sanāk. Bet ok ok Pieņemsim Esmu tas daunis kas čīto kā rakstīts topick virsrakstā.
 
 
PS. WILD

 

Tu pats saproti ko tu raksti?  Noskaties savu dēmo Cache bez edita, un pasties kā tu ar WH spēlē,  tur nav nekāds sakars ar HRTF , ja pretinieki SLOWā iet un tu vnk uzreiz takā zinādams vienmēr nomaini savu pozīciju ,un tie Prefire B site, un tas molotovs a Site, vnk zini visu, un pāris dienās uz Global, protams ar  PrivateHacks nav problēmas,

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ofHBs-Qfdfq-zpHQo-2BQD4-Sf78F

 

(lai izmantotu iemet steam čatā, un uzspied virsū iemetīs tev csgo un sāks lādēt)

 

ņem noskaties savu dēmo, un padomā ko tu raksti savā topikā puse ko tu uzrakstīji pilnīgi nesakrīt ar dēmo redzēto.  Un nezinu no kura laika  Headsets var dzirdēt SLOW soļus,  

 

Un, tev vienmēr mērķis  ,uziet uz cilvēiem 4 vietās, pat līdzi seko, kas tev pa Burtu uzlikts uz kura tev ir Aimlock?  Drausmīgs čīteris,  1.6 laikā  Demo izskatīšanas bija grūtākas jo cilvēki centās apslēpt ,bet šeit vnk blatanija čitošana jo tu nepadomāji ka kādam tas demo var likties aizdomīgs.

 

Iesaku tev, atcelt savu 30days  Subscribe, uz to private cheatu kuru esi nopircis.   +Tu minēji par  Autortiesībam,?  ķjipa ka tevi esu atklājis? oj nevajag tagad paliksi aizskarts ka tevi atklāja, šeit iet runa tikai par citiem cilvēkiem kuri nav vainīgi un spēlē godīgi bet, čiteriem nav tiesības viņi, lauza savas tiesības brīdi kad tu ieslēdzi čītus un, sabojāji spēli daudziem cilvēkiem... Kādas vel tiesības tu gribi?  Tev būtu tiesības klusēt ,un dabūt savu banu. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jā jā jā piekrītu vis tur tā arī ir ..

 

A bindi ir ļoti vienkārši.

 

WH Poga *[Ej nahuj]*

 

Aim Poga *[izēd man dirsu]*

 

Atvainojos ka tik rupjas pogas Bet ok ok Lai jav tā būtu ka neko nevar dzirdēt  un Shift patiešām nevar dzirdēt. Bet esmu redzējis pat ka cilvēki dzird ka kāds csgo Elpo :D:D un pref izskrien un nober.

 

Es tev varu pāris dēmo aizsūtīt ustaisi man filmiņu tur 1 pat ir Ace ar dīglu.

 

Tu tur varētu pielikt ka kaukas sprākstg ugunis epick mūzika karoč vo tas būtu afigenais video mmm bomba ..

 

Moš vienkārši tu esi pa dzīvi nuubs un spēlē veljovairāk :D

 

Cik man cileki stīm raksta skatoties uz video - B pref aizdomīgs no Hs /

 

citēšu.

 

kads muļķis uzrakstijis sudzibu.
 
nu tas ķip lai vainu palielinaatu gan jau :D
 
vai ari 13 gadnieks
 
Tas ir ko man stīmā par tevīm raksta :D Bet paldies par šo video man īstenībā ļoti patīk 
 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Vienkārši izteicu viedokli un domas ja nav velme nelasat :)

 

arenā neesmu jutis, ka vīnš lietotu kko, bet šis video ir baigi fishy... ja jau pa nedēļu no mg2 uz GE, tad jau jaunais s1mple...

 

Bišku takā neloģisks salīdzinājums bet ok.  

 

Ja paliek vieglāk varu iemest pat šādas lietas

 

 

 

218.7 hours past 2 weeks

 
1,767 hrs on record

last played on 14 Jan

 

Kas tur neloģisks ,tev nesen bija  MG2, kad spēlējam kopā ,tagad tev bija  LEM kad tu spēleji ar SantaClausu, tagad tev pēc pāris dienām ir Global.  ?     

 

MG2 tev bija, pirms nedēlas un kad spēlējam tu , nemācēji spēlēt tu spēlji ka parasts MG2.

 

Tagad tu pēkšni pa nedēļu esi dabujis Global, zini visus spotus māki Prefirot, vnk dievs tu takā  s1mple varētu mierīgi Major piedalīties ,bet diemžēl tur ar čītiem nelaiž, takā atkrīt.

 

Un starpcitu, atceries dienu kad tu Dust II spēleji MM, santaclaus teica vai tev nebūs iebildumu ja paspecos?    B Tunelī, uz B saitu  CT stāvēja kreisajā pusē tu jau zināji un savu Crosshair turēji pa vidu, tiklīdz tavējais gāja ārā tu ar prefire ieliki galvā viņam ar P250.   "sis ir tikai lai tu atsvaidzinātu atmiņu.

 

 

šeit arī būs komentāri no 9 Janvāra ,kad tu sāki celt augšā ranku, kautkā no MG2 uz augšu un sāka paradīties  dīvvaini komentāri kurus izlasot mēs ķēramies pie lietas un skatījamies Cahce demo.   (Datumi ir 8-9 Janvāris kad tu sāki celt augšā ranku un iespējas kad  8Janvāri tu nopirki Hakus, un 9 sāki jau spēlēt)    Intresanti komenti , par tiem Dēmo.

original.png

 

šeit būs lapa atpakaļ  Decembra mēnesis un Janvāra sākums (pilnīgi nekas tāds nav par čitiem ,un es varu iet atpakaļ velvienu lapu, takā ļoti liela sakritība , Tajās dienās kad tu sāki celties rankos tev parādās komenti, un cilvēki pa tevi runā , izskatām demo un atrodam ko neparastu. 

original.png

Link to comment
Share on other sites

lol, rip admins. Tāpēc es domāju, nahuj tas čalis uzvedās kā autists pat forumā, vēl joprojām apšaubu viņa 24 gadu vecumu.

 

WoW smagi vārdi nepazīstot saukt cilvēku par Autistu Kaut tev dzīve gadītos to piedzīvot un izjust  Tad ar tādiem vārdiem nemētātos.

 

+ Man profilā pat ir rakstīts ka ir 21  Bet varbūt tu ciparus neatpazisti bet ir ok ir ok :D

Link to comment
Share on other sites

LoL ja profil ieraksta ko tādu tad čīto ok :D

 

Es nešaubos daudzies cilvēkiem ir rakstijuši in game un likuši report ka viņi čīteri bet ok.

 

Nu WTF tu ar manī  esi spēlējis pāris reizes un visu zini par manīm  hahahaha  lai tā būtu.

 

Es lasu un raudu no smiekliem. Tu aizsvilies bet man nāk vel vairāk smiekli :D

 

Uhhh traki traki ipriekš nekas tāds nav bijis jo es sēdēju vislaik arēna bet tu to protams nezini + Es pat biju nokritis uz GN4 Bet ari tu to nezini Es nespēlēju ka MG2 Bet tu to pat nredzi kur ta vel ko runāt   :D

 

Es tev iekomentēšu  Ka tev ir Wh tas nozīmē ka ar Wh spēlē ? :D

 

 

/ + warn par doublepost, izmanto pogu "edit"

Link to comment
Share on other sites

WoW smagi vārdi nepazīstot saukt cilvēku par Autistu Kaut tev dzīve gadītos to piedzīvot un izjust  Tad ar tādiem vārdiem nemētātos.

 

+ Man profilā pat ir rakstīts ka ir 21  Bet varbūt tu ciparus neatpazisti bet ir ok ir ok :D

Un saukt mani pa muļki un 13gadnieku arī nav ok ja nepazīsti cilvēku, varam ieiet TeamSpeakā parunāt par šo problēmu gribu dzirdēt ko tu teiksi. ;)  Tad pastīsimies vai man tiešām ir 13gadi.  

 

Un nav , vajadzības izmantot rupjus vārdus, es nēsmu tev pateicis neko rupju(kapēc tu aizsvilies?)  Saproti ka tevi pieķēra ,?  šitādus melus nēsmu redzējis no 1.6 laikiem kad, sīkos nobanoja un tad viņi liek vainu uz saviem brāļiem, draugiem.   Tu esi kadrs visam. 

 

/RoyalClub.gg/  varbūt tagad zināsi kas stāv aiz šī topika.  

 

 

 

LoL ja profil ieraksta ko tādu tad čīto ok  :D

 

Es nešaubos daudzies cilvēkiem ir rakstijuši in game un likuši report ka viņi čīteri bet ok.

 

Nu WTF tu ar manī  esi spēlējis pāris reizes un visu zini par manīm  hahahaha  lai tā būtu.

 

Es lasu un raudu no smiekliem. Tu aizsvilies bet man nāk vel vairāk smiekli  :D

 

Uhhh traki traki ipriekš nekas tāds nav bijis jo es sēdēju vislaik arēna bet tu to protams nezini + Es pat biju nokritis uz GN4 Bet ari tu to nezini Es nespēlēju ka MG2 Bet tu to pat nredzi kur ta vel ko runāt   :D

 

Es tev iekomentēšu  Ka tev ir Wh tas nozīmē ka ar Wh spēlē ? 

 

Tavs humors nestrāda diemžēl un briesmīgas atmazskas varbūt saliec vel 10sejiņas kas rēc ,? Lai padomā ka tev pašam smiekli nāk pa sevi.  Un tie teksti ko tu raksti atpakaļ ,vispār cepuri nost visam.  

 

 

edit:  skatoties savus demo, esam Supreme.   Mums nav tādas vietas kur tu velc līdzi caur sienām, vai tev mērķis iet līdzi vai tu zini ka jau nāks ārā, nekas speciāli cilvēks šajā momentā kamēr es rakstu šeit, skatās  CSGO demo, lai salīdzinātu savus un cita cilvēka dēmo ar tavu, un nevienam nav tādas spējas noteikt pretinieka pozīcijas un tāds  Aims, kā tev.  

Edited by garais123
Link to comment
Share on other sites

Paldies Paldies Paldies 

 

RoyalClub.gg/ Tu to uzrakstiji ka man vaidzētu tevi baigi pazīt man ir galīgi vienalga ko tu saki un galigi piedirsas kas tu esi.

 

jā jā piekēra uzķēra noķera..

 

Nesaprotu ko tu vel atbildi ja manas atbildes ir tik nesmukas stūlbas vai vel kautkādas.

 

Izteicu ko man teica par tevu topcik tavus gadus nēsmu pieminējis un tā bij atbilde uz  cita cilvēka uzbraucienu par autismu.

+ viņš ir tik stūlbs ka pat pirms ko uzdirstu pat nepaskatas profil cik ir gadi nu šausmas :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

fucking drama, man slinkums skatīties un lasīt visas tās garās penteres. bet it doesn't fucking matter, pat ja viņš čītoja, tāpat kā back in old fucking times, ja esi id admins un čīto gignā, who gives a fuck. tas bija mm, nebija kāds no id serveriem.

 

edit: bet tas vai tur čīti bija, nu, lai nav tā, ka es novirzos no paša topic tēmas, man liekas, ka bija, kinda tāds sketchy triggerbots vai arī 32ticku gotv shitty replayi

Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis šo cilvēku arēnas serverī, bet viņa spēlē neko aizdomīgu nēesmu manijis.

Pēc manām domām pilnīgi tīrs!
Kādēļ?
Gaisā tēmēšanahmmm.. laikam ripas sarijies un gļukus parāva jaunietim.. [Nekādu tādu uzkrītošu gaisā skatīšanos iekš` video nemanīju]
Skatīšanās caur sienām 100% Pilnīgi visiem sanāk skatīties caur sienām (pašiem nezinot), vai arī ja ir labs aprīkojums, kā viņš apgalvo tad pēc savas pieredzes zinu, ka B saitā esot, var dzirdēt vietu, kur ir krustojums starp garāžu, t bāzi un toxiku.
A site kur notupīja ar molotovu, tur attālums atļauj dzirdēt cilvēku pirms viņš sāka slowot, un ja tu izproti spēles gaitu, tad pec sekundēm vari apreķināt cik ātri vai lēni viņš atnāks līdz durvīm.

Prefire jeb reakcija → Protams visiem dažreiz sanāk uztaisīt tā saucamos Unreal kill, paāam ir gadijies, tīri vnk nojaušot vai vnk parbaudot spotu.
Sāksim ar  to ka tas nav 128 tick + liela starpiba ir ari settingiem un FPS,  Ventroomā bija redzama roka + sakumaa skrēja, atlika sagaidīt..
 Bedrē pie b saita, bija smoke uzmests kā redzējām, loģiski ka kāds varetu izslovot un protams tas pārveršas par def spotu kuru jāpārbauda un sakumā viņš skraidija pie toxika, un pēc tam kur viņš palika?(aizslowoja uz bedri)
Video sākumā, b saitā, WILDS aiz kastes tēmē cauri uz ventroom, nu neko vairak par skaņu tur nesaskatu. Pats dzirdot cilveku mēdzu tēmēt caur sienu uz viņu un saprotot spēles gaitu jau nojaušot, kur viņš parādīsies.
Tātad prefire caur kartona gabalu uz Wentroom/toxik, pirmkārt loģiski ka uzzināja no info jeb radara+ tas pats FPS vēl un pēc manām domām jau saprata speles gaitu , tikai deļ tā, ka nošāva viņa sabiedroto.
B site  on spot kill, 1. awp zoomoja sakumaa un skreja pie b ieejas, un vairak komenti nav vajadzigi..
Un otrs frags uzreiz pec tam nodeva sevi ar smoke.. 
next frag @ squeaky- durvju skaņa... 


Palielam vairak man nav ko teikt, kā Tīra skaņa un spēles izpratne..

PS. Pats esmu bijis admins un tādēļ atļaujos tik viegli un parliecināti izteikties. 

Paldies.

By LσσneyTσσnys(◣_◢)

 

Edited by LooneyToonys
Link to comment
Share on other sites

fucking drama, man slinkums skatīties un lasīt visas tās garās penteres. bet it doesn't fucking matter, pat ja viņš čītoja, tāpat kā back in old fucking times, ja esi id admins un čīto gignā, who gives a fuck. tas bija mm, nebija kāds no id serveriem.

 

No tavas mutes Dievam ausī..

 

Nu Bet vienkārši čīters  nu vis Vacban perm ..

 

Es nevaru drīs no smiekliem nomiršu :D:D

Link to comment
Share on other sites

Paldies Paldies Paldies 

 

RoyalClub.gg/ Tu to uzrakstiji ka man vaidzētu tevi baigi pazīt man ir galīgi vienalga ko tu saki un galigi piedirsas kas tu esi.

 

jā jā piekēra uzķēra noķera..

 

Nesaprotu ko tu vel atbildi ja manas atbildes ir tik nesmukas stūlbas vai vel kautkādas.

 

Izteicu ko man teica par tevu topcik tavus gadus nēsmu pieminējis un tā bij atbilde uz  cita cilvēka uzbraucienu par autismu.

+ viņš ir tik stūlbs ka pat pirms ko uzdirstu pat nepaskatas profil cik ir gadi nu šausmas :D

Gaidam slēdzienu, es vēlos lai šādi  ptf. Admini , netiktu godāti kā Admini bet, lai tu par savām kļūdam maksā,  (Nejau ar naudu) bet ar savu pašcieņu ja tev vēl tāda ir.   Gaidīsim gala slēdzienu par šo, savādāk mēs te varam uzrakstīt grāmatu, ja vēlies varam privāti ieiet parunāt,  ja tev nebūs iebilstams sarunu varam ierakstīt.   Tev steamā uzrakstīs cilvēks tulīt pēc šī teksta un piedāvās,

:)

 

Kā reiz ,esmu teicis čiteri vienmēr centīsies aizstāvēties bet, viņu aizstāvēšanās vienmēr būs tik ģļēva un mīksta lasot tekstus var saprast ka tev aptrūkst ko runāt, tapēc vēlos dzirdēt no tevis. ! mans iespējas pēdējais raksts līdz kādam augstāmstāvošam slēdzienam . !

 

 

EDIT:  who gives a fuck. tas bija mm, nebija kāds no id serveriem.  (citēts no cilvēka kas piedalās diskusijās)

 

Neviens nesaka ka jāliek bans, iD serveros, bet gan ACC ir jānem nost tādiem admini nav vietas. ! 

Edited by garais123
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×