Jump to content
garais123

[VIDEO] Pārbaudi sevi un atpazīsti čīteri (LV)

Recommended Posts

Sveicināti identieši,  :kosmonauts: 

Vēlos uzzināt jūsu viedokli par tulīt redzēto videoklipu kas tiks publicēts aprakstā zemāk, videoklipā būs redzams  WH + Aimlock,  Izsakiet savas domas par redzēto vai šis cilvēks izmanto palīgprogrammas.    - Ja kāds vēlas redzēt pilno demo, no šīs spēles, rakstat komentārā un links tiks iedots.   (Videoklipā tiks cenzēti cilvēki, sakarā ar viņu tiesībām, cilvēks kas būs redzams video, ir ļoti pazīstams IDENTY vidū)

 

TIP:  Skataties FullScreenā

 

Edited by garais123
Link to comment
Share on other sites

Vis ļoti labi, izņemot tas ka video klipā ir noslēpti vārdi, un "Čītera nika vietā" ir suspect. 
Lūdzu pirmkārt demo studijā - otkārt ja niki ir noslēpti - ko tu vispār vari teikt?

Es arī varu uzspēlēt ar čītiem - nofilmēt video - pēctam uzmest nikiem bluru un pateikt tas demo ir kur čīto tāds un tāds cilvēks.

 

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Vis ļoti labi, izņemot tas ka video klipā ir noslēpti vārdi, un "Čītera nika vietā" ir suspect. 

Lūdzu pirmkārt demo studijā - otkārt ja niki ir noslēpti - ko tu vispār vari teikt?

 

Es arī varu uzspēlēt ar čītiem - nofilmēt video - pēctam uzmest nikiem bluru un pateikt tas demo ir kur čīto tāds un tāds cilvēks.

 

Veiksmi.

šeit būs FULL DEMO (Cache, tieši tas pats kas ir redzams video)  -

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ofHBs-Qfdfq-zpHQo-2BQD4-Sf78F

 

(šo linku lai izmantotu  Jāieraksta STEAM čatā  *iepostot* un uzspiest virsū  Automātiski tiks atvērts CSGO un  DEMO lādēsies nost)

 

(starpcitu, Im_WILD pirms dažām dienām bija  MG2, tagad pēc mazāk kā nedēļas ir Global Elite,)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kas tur vēl būtu jāizsaka un jāpārbauda? Tu uzraksti "video būs redzams wallhacks un aimlocks" un tad turpini ar "izsakiet savas domas vai redzamas palīgprogrammas" wtf :D

 

Tie pre-fairi @ b site ir skaidrs wallhacks, par squeekija prefairu hz, tur var mierīgi būt arī tā, ka viņš iepriekš ir dzirdams or something, lai gan izskatās samērā pretīgi. Varbūt viņš tā visus stūrus prefairo  :loser:

Tos momentus, kur viņš tipa skatās caur sienu gan var neņemt vērā, jo tie ir max debīli. - Tik pat labi viņš tajā momentā varētu skatīties radarā vai vēl kur citur. Es tā daru un mani neviens par čīteri nesauc, jo es neprotu spēlēt.

Free-plants uz A site ir "hahaha, idiots" cienīgs moments, jo tas čalis pat default spotus neapskata un pēc planta jau sāk dedzināt savu pudeli, it kā būtu izzīlējis, kur ir pretinieks. Rezultātā - tiek izvarots sejā ar pumpi. Justice served. 

Par aimlocku gan nezinu, nekad neesmu izmantojis un īsti nesaprotu kā viņš strādā.

 

Rezumē - neredzu iemeslu, kāpēc uzreiz neteikt, kurš tad ir video redzamais čumaks. Šitos smerdeļus vajag izēst no komjunitija.

 

P.S. Paldies autoram, beidzot kāds interesants topiks  :presents2:

 

edit : sūdsviņzin, kas tas par IM_VILDE (olīvija vilde?). Es biju domājis, ka tiešām kāds pazīstams

no mūsējiem. Moš vasja  :ahah:

 

edit2 : ja šitais durajobs ir tāds vēzis serveros, tad kāpēc vēl nav neviena sūdzība par viņu? Jāiet laikam arena spēlēt, tādiem idiotiem serverī nav vietas. Redz kur tomam jau 1.6 adminu noņēmu, hahaha. es joks šovakar, es zinu. luv ya

 

edit3 : insane žīds. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Vis ļoti labi, izņemot tas ka video klipā ir noslēpti vārdi, un "Čītera nika vietā" ir suspect. 

Lūdzu pirmkārt demo studijā - otkārt ja niki ir noslēpti - ko tu vispār vari teikt?

 

Es arī varu uzspēlēt ar čītiem - nofilmēt video - pēctam uzmest nikiem bluru un pateikt tas demo ir kur čīto tāds un tāds cilvēks.

 

Veiksmi.

Ne visiem cilvēkiem ir viens un tas pats stikers uz skina, tas pats attiecas uz skiniem u.t.m.l.

 

Spēlē viņš pa-dīvaini, video piekritīšu.

 

Bet, lūdzu iedod man pilno demo, vai arī publicē šeit jo kā redzi cilvēkiem rodas pretenzijas pret tevis "izsniegto" video. IM_Wild pat's ir salīdzinoši lecīgs, iekš spēles sastopoties ar viņu pat nevar sasveicināties pretī lido " Aizver jebalu sīkais perdeli" . Pierādijumu protams, man nav. Bet, nu ko lai saka... Lai veicas panākt kautko ar šo tā saucamo "demku" jeb demo.

Link to comment
Share on other sites

Ay... Tas tak mūsu akkucītis.. :)  :gaben:  :gaben:

 

 

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ofHBs-Qfdfq-zpHQo-2BQD4-Sf78F

 

(šo linku lai izmantotu  Jāieraksta STEAM čatā  *iepostot* un uzspiest virsū  Automātiski tiks atvērts CSGO un  DEMO lādēsies nost)

 

(tas ir  Im_WILD) nevis akka.

Link to comment
Share on other sites

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ofHBs-Qfdfq-zpHQo-2BQD4-Sf78F

 

(šo linku lai izmantotu  Jāieraksta STEAM čatā  *iepostot* un uzspiest virsū  Automātiski tiks atvērts CSGO un  DEMO lādēsies nost)

 

(tas ir  Im_WILD) nevis akka.

Tas ir akkas segvārds..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×