Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

tas bija sarkasms mans draugs.

 

Normālam serverim būtu jābūt 128tick 128up 128cmd!!?

 

Lūdzu ieguglē ko nozīmē sarkasms lai nerastos vairāk tādi pārpratumi!!

Man būtu jāsaprot katra cilvēka sarkasms. :lol:

 

P.S Vienreiz ar kaut ko runāju, pastāv iespēja, ka vienkārši jaunā kaste nevar pavilkt tādu slodzi un tāpēc nav 128tick.

 

SURF uzlikt - 64tick.

Link to comment
Share on other sites

Ielikt PUB serverī pluginu lai nevar farmot punktus, vismaz jābūt 4 cilvēkiem iekš servera lai sāktu skaitīties punkti. Edited by rebudijs.
Tu vienreiz to esi ieteicis jau, nav vajadzības to rakstīt vēlreiz, agrāk vai vēlāk visiem ieteikumiem tāpat pāriet pāri. /reb
Link to comment
Share on other sites

Nogriežam arena slotus no 28 uz 24. Ja tad serveris turpina aizrīties, tad uz 20. Vai arī griežam tickrate. Hey, '128 tick or gtfo' čaļi, variet pat neko nekomentēt. Es izvēlos labāk spēlēt uz 64 un bez lagiem, nekā esošajā variantā kur cilvēki teleportējas, bet nu, jums drošvien galvenais lai net graph rādītos skaitlis 128. 

Link to comment
Share on other sites

Nogriežam arena slotus no 28 uz 24. Ja tad serveris turpina aizrīties, tad uz 20. Vai arī griežam tickrate. Hey, '128 tick or gtfo' čaļi, variet pat neko nekomentēt. Es izvēlos labāk spēlēt uz 64 un bez lagiem, nekā esošajā variantā kur cilvēki teleportējas, bet nu, jums drošvien galvenais lai net graph rādītos skaitlis 128. 

Pilnībā piekrītu! Vienkārši nav izturama tā situācija!

Link to comment
Share on other sites

Tātad... ja ir iespējams, izveidot tādu lietu kā spēlētājiem,kas pirmo reizi(varbūt pirmās 3x) pievienojušies JB serverī parādā noteikumus automātiski vai mazu "lodziņu" kā noteikumus var atrast.
Pievienot komandas !who visiem spēlētājiem vai speciālu komandu(piem.!admins) ,lai spēlētāji var uzzināt kādi un cik admini ir online.

Edited by rebudijs.
Vienmēr citiem var paprasīt, ka var uzakstīt komandu ''!noteikumi jeb !rules'', bet ideja nav slikta par to lodziņu. Domāju, ka mums nav tik daudz adminu, lai cilvēki nezinātu, kuri ir admini serverī. /rebudijs
Link to comment
Share on other sites

Ieviest arēnā automātisku kicku, ja noteiktu laiku stāv uz vietas.

 

Kaut ko līdzīgu augstāk minētajam, tikai specos. Visus, izņemot adminus, kuri sēž specos kickot pēc kāda noteikta laika. (pirms pravām, ir nācies sastapties ar gadījumiem, kad daži labi vienkārši iet specos, lai runātu. Un tādus nav iespējams arī nomutot, tad atliek tikai voice_enable 0 vai arī līdz admins ienāk un uzkiko/nomuto).

 

+ Ja pilns serveris, tad šādi liekēži tikai aizņem slotu citiem, kuri labprāt uzspēlētu.

Edited by Walter
jau boomixam teicu lai ieliek, nezinu varbūt pēc kāda mēneša jau noteikti tiks ielikts. kappa. /// walter
Link to comment
Share on other sites

Izmainīt !rtv balsošanas secību,ka vismaz pirmajā option nav mape, bet gan informācija, lai izvēlas ar prātu, jo izvēlētā mape ies vismaz 10 minūtes, un tad tikai otrajā, trešajā un pārējās izvēlēs mapes. Savādāk ja nav kāds bariņš, kuri visu laiku saka, lai ņem noteikto mapi lielākoties vienmēr ir mape, kura bija pirmajā vote, jo cilvēkiem ka tik ātrāk dabūt nost to lodziņu.

Kā arī ieviest varbūt, ka admins var kaut ko līdzīgu kā forcot rtv?

Link to comment
Share on other sites

Izmainīt !rtv balsošanas secību,ka vismaz pirmajā option nav mape, bet gan informācija, lai izvēlas ar prātu, jo izvēlētā mape ies vismaz 10 minūtes, un tad tikai otrajā, trešajā un pārējās izvēlēs mapes. Savādāk ja nav kāds bariņš, kuri visu laiku saka, lai ņem noteikto mapi lielākoties vienmēr ir mape, kura bija pirmajā vote, jo cilvēkiem ka tik ātrāk dabūt nost to lodziņu.

Kā arī ieviest varbūt, ka admins var kaut ko līdzīgu kā forcot rtv?

Piekrītu!

Manuprāt, vote logam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

 

ximg.php?fid=35241326

 

Un, protams, pēdējā opcija - Extend.

Link to comment
Share on other sites

Free day ir janem obligati nost. Ja kads ct free killo kadu nezinadams nevajag uzreiz rakstit/spamot fk un lai dot fd.Taja vieta paciesties. Jo vadit ka ct un ieverot VISUS noteikumus viena laika ir gruti.Reportot foruma vajag tikai ap 5+ free kills. Savadak ieslodzitie paliek par toksiskiem cilvekiem kuri nemak savaldit sevi.Man pasam ir bijis kad es nezinaju noteikumus es 1 novacu ka ct caur smoke. Vins vienkarsi saka spamot catu ka jadod fd un ka tas bija fk un vel milzigs lamuvardu apjoms pietam kad lietoja !calladmin (nezinu vai fake vai ne) vienkarsi spamoja visu catu pilnu ar to report zinu.Del ta vajadzetu nonemt fd dosanu jo tad sakas milzigs bardaks. Cerama ka sis palidzes

Edited by Walter
vakar jau freeday tika izņemts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×