Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

Par fragošanu jums abiem jau tika paskaidrots augstāk, katrs cilvēks izvēlas, ko darīt ar cilvēku, ja nevar paklausīt komandai, brīdinājuma šāviens vai nošaut. 

 

Punktu spēles paliks vienozīmīgi, katrs cilvēks nevar būt tik talantīgs un nošaut CT, vai ieiet pats CT un krāt punktus, tāpēc dodam iespēju nedaudz palielināt savu punktu skaitu ar pašām spēlēm, ja ir apnicīgas priekš jums - varat nenākt, nav spiests pasākums. 

 

Par dueļiem, dienām - gaidu ieteikumus vēl joprojām šeit, viss nekrīt no zilām debesīm, citreiz arī mēs esam tukši un nav idejas par šo attiecīgo tēmu, ir ieteikumi par dienām/dueļiem, raksti šeit.

 

 Mapju cirkls tika samainīts jau labu laiku atpakaļ, neiet visu dienu tikai - snow, xmf, turkeyminecraft utt, ir arī tagad citas, ja nav tas vēl pamanīts. 

 

Vienīgā sakarīgā atbilde ir par punktu spēlēm ( Es uz arī viņām neeju, jo tur nekā jauna nekad nav to es arī uzsvēru)

 

Es ko sliktu teicu par fragošanu? Es tik minēju, ka  tas ir tomēr ir bezjēdzīgi, jo daži ir sakarīgi un nešauj uz reiz nost.

 

Par dienām tev cilvēks uzrakstīja, ko vajag uzlabot, lai viņas būtu interesantākas + es labāk izskaidroju to sistēmu, kā viss notiek. Tu vēl gaidi kādus ieteikumus.

 

Mapju ciklu vajag sakārtot to jau es minēju iepriekš tas nemaz nav darīts (Manis pēc sarakstīšu, ko izņemt ar paskaidrojumiem)  

 

Es visam nemaz nepiekrītu, ko siekala ieteica pārmet vēl pāri abiem. 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par dueļiem, dienām - gaidu ieteikumus vēl joprojām šeit, viss nekrīt no zilām debesīm, citreiz arī mēs esam tukši un nav idejas par šo attiecīgo tēmu, ir ieteikumi par dienām/dueļiem, raksti šeit.

Es jau iepriekš uzrakstīju,neredzi ?

Pievienot dienas,kuras redzamas augstāk:

CTHNS

THNS

Par dueļiem īsti nezinu,vienīgais,kas nāk prātā ir zeusu duelis.

Edited by SiekaluMeerciite
Link to comment
Share on other sites

Tātad apkopoju visu ar paskaidrojumiem.

 

 

Izņemt šīs

 

ba_2015_minecraft- Parāk T side mape   ts var pirmajās 20sec iekļūt armory istabā un visus ct novākt un daudzi parāk op secrets un mape neatrodas mapju ciklā jau ļoti sen!

 

ba_dreamjail_watchtower-   Mape ir 2 līmeņos 1 līmenis, kur ir baseins un kameras arī būris laikam un 2 līmenis, kur var tikt ar liftu(lifts spēj pacelt tikai 3 vai 4 cilvēkus savādāk tas nobugojas) 2 līmeni ir visas spēles. Mape jau bija izņemta, bet vajag izdarīt to atkal.

 

ba_jail_futurouta- Šajā mape novadit round ir iespējams max 4roundus pret 20 zaudētiem nav atkarīgs, kādi ir ct. Mapē ir pārliekus daudz ieroču. Mape piedāvā futbolu, basketbolu, baseinu un ruleti un  disko kurš nestrādā nemaz. Pārāk, ko maz darīt un nokļūt dzīvi max var 2ct no 5, ja tādi ir bijuši.

 

 

ba_jail_lockdown_beta3- Kaitinošas durvis problemātiski atvērt, ja vairāki reize viņas ver + ir 1 truba ts ieskrien viņa un pēc tam netiek arā no armory room (truba beidzas tur). Dažas spēles nestrādā.

 

Te neko nevajag paskaidrot.

 

de_cbble
de_dust2
de_overpass
de_train 
 
jb_casteguarddev_v5- Kopija no mapes jb_renagade (iespējams ir pat otrādāk) Šajā versija viss, kas izdarīts ir samainīts izkārtojums un ct ir daudz grūtāk novadīt.
 
jb_hb_prisonhouse_beta3- Nav map ciklā, bet vēl uzrādas un mape bija ļoti bugaina tāpēc nekam neder.
 
jb_junglejail_v6-  Pārliekus maz, ko darīt un mape nav ciklā nemaz 
 
jb_milg_v2-  Ieskrienot truba izejot ārā ieslēdzas god mod vai arī bez iemesla tas parādās, kādam no spēlētājiem
 
jb_moon_v1- neatrodas ciklā, maz  iespēju mapē, pārliekus tumša.
 
jb_russianconcrete- neatrodas ciklā nemaz un nestrādā.
 
jb_space_jail_sg-  Garlaicīga mape domāta max 6 spēlētājiem.
 
jb_atomic_jail_beta4_fix2- Pārāk daudz trubas, mape piedāvā maz spēles vienkārši sakot t side mape.
 
jb_lego_jail_v9-  Nav normālas vietas, kur ts sadzīt un pārāk t side, jo vieta starp kamerām ir pārāk šaura un ir stulba truba.
 
 
 
 
Salabot šīs
 
ba_jail_canyondam- Esošā versija nav tik laba, bet ir atjaunota versija un mape ir pārveidota un ir vairāk spēļu mapē. https://failiem.lv/u/ffwd36gr
 
jb_anciant_id- man vienīgajam viņa strādā(Jo pats biju atradis un ir game files) Salabot fastdl un ielikt ciklā
 
jb_buyukisyan_v1-fix- mape nav ciklā vienkārši tas viss.
 
jb_xmf un punktu spēļu mapes- Šīm mapēm ir vairākas versijas map sarakstā varētu izņemt ārā un atstāt finālu versiju, lai map listā nav bardaks.
 
50/50 fix
 
jb_asylum_night_bc- Nav ciklā, slikti darbojas kameru atvēršana, kad cilvēki stāv pie pašām kameru  durvīm.
 
 jb_avalanche_csgo_b6- iespējams neatrodas ciklā un mapē ir samēra liela, bet ir daži iemesli, lai tomēr izņemtu. 
 
 
Veikt izmaiņas vai ņemt ārā
 
Risinājums, lai šīs mapes varētu izbaudīt sataisīt iespēju noņemt ieročus no kartes vai salikt vairāk blokus pie !props un  dažiem piešķirt lielāku izmēru.
 
ba_jail_rebellion-  Šajā mapē ir augšā gunroom un no kameras vips metot granātu var panākt, ka ieroči sakrīt kamerā. Ja nav īstā mape tad tā ir, kas ir zemāk.
 
ba_jail_reloaded- Mapē ir pārliekus daudz ieroču,  un trubu, bet mape ir spēlējama. Ja nav īstā tā, kas atrodas augstāk.
 
ba_jail_umbrella- m4 apkārt mapei daudzās vietās šeit derētu izņemt šos ieročus.
 
jb_electric_todesktrakt_v18- pārāk daudz  ieroču,  trubas  un  t side score pat aiziet līdz 0:20
 
jb_overcore_v5- Laikam viss briesmīgākā mape priekš ct  vadīt ir grūti score priekš t side arī aiziet līdz 0:20 vai vairāk.
Nesen biju uzlicis 2 blokus galvenajām trubām mazu efektu ir devis. Mapē ir ieroči kamēras 3 man liekas un ar tiem šaujot pa pogu var izbēgt.  Pašā mapē ir vēl vairāk ieroču.
 
jb_sg_dojo_v4-2-  Pārak op truba priekš ts, bet tā ok vajadzētu bloku pielikt varbūt es tā domāju.
 
 
 
//// ja mape neatrodas ciklā, kāpēc tu raksti lai viņu izņem ārā ? viņa nevar būt uzlikta bez admina palidzības.....
//// pāris mapes tika izņemtas, par mapēm kur ir daudz ieroču vai trubas, ir jāgaida kad boomix uztaisīs pluginu ar ko var izņemt dažus ieročus ārā.
//walter
 
 
 
 
 
 
 
Edited by Walter
Link to comment
Share on other sites

@Walter Rakstu, jo kāds var izdomāt uzlikt vote un gādās tās sliktās mapes uzlikt, atverot votemenu viss parādās nejausi visi nevar zināt vai mape strādā vai nē tāpēc jau lūdzu sakartot, lai votemenu rādas visas labās un strādājošās mapes.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

@Walter Rakstu, jo kāds var izdomāt uzlikt vote un gādās tās sliktās mapes uzlikt, atverot votemenu viss parādās nejausi visi var zināt vai mape strādā vai nē tāpēc jau lūdzu sakartot, lai votemenu rādas visas labās un strādājošās mapes.

Tieši par šo domāju!   +++

Link to comment
Share on other sites

pubā noteikti vajag iemest mapes kā - cs_agency, de_season, de_santorini un Italy, jo savādāk ir borings zipāt pa riņķi stock mapes.

 

EDIT: MIrage nomainīt uz dusk versiju (man liekas, ka 2x labāk izskatās)

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=424235577

Edited by preacher
Link to comment
Share on other sites

pubs būtu  konfekte ar nestandarta kartēm

joren noob

 

 

Lūdzu, lūdzu un vēlreiz lūdzu nē! Riebjas kaut kādas tur de_simpsons, cs_justin_bieber un tur nezinu fy_one_direction mēsl-mapes. Atstājam visu simple, operation un source mapes vēl varam ielikt. Arī patīk 3klicksphilip veidotās mapes, bet tas tā varētu būt tikai man vienīgajam.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, lūdzu un vēlreiz lūdzu nē! Riebjas kaut kādas tur de_simpsons, cs_justin_bieber un tur nezinu fy_one_direction mēsl-mapes. Atstājam visu simple, operation un source mapes vēl varam ielikt. Arī patīk 3klicksphilip veidotās mapes, bet tas tā varētu būt tikai man vienīgajam.

 

Bet nu ŠO, fazij, tad arī vajadzētu ielikt, ja tu gribi nostalģiskās kartes no CS 1.6 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×