Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

  1. jb ct var joinot sasniedzot 3 stundas online time ( 3 stundām jābūt sakrātām sākot no 03.01.2017
  2. warmupā visu raundu ir godmode, lai Jūs varētu izskraidīt un iepazīt mapi / trubas etc
  3. Pievienota komanda !online ( parāda Tavu online laiku )

 

 

Link to comment
Share on other sites

arēnā izņemt am_dust2_cat ļoti one sided mape

pačekošu kas par mapi, ja tā būs - izņemšu, bet īstenībā tas kurā side tu esi atkarīgs no tā, vai tu uzvari, vai zaudē. ( man vismaz tā likās not 100% sure

Link to comment
Share on other sites

arēnā izņemt am_dust2_cat ļoti one sided mape

 

Mazliet piekrītu,bet dažreiz ar pre-fire var atrisināt šo problēmu. Kā arī ja sakarīgi cilvēki spēlē,kas tupa nesēž savā spawnā,tad ir spēlējama bez problēmām.

 

+ Arēnas serverī ļoti bieži par knife raundiem netiek iedoti vai noņemti punkti!

Edited by bRake
Link to comment
Share on other sites

pačekošu kas par mapi, ja tā būs - izņemšu, bet īstenībā tas kurā side tu esi atkarīgs no tā, vai tu uzvari, vai zaudē. ( man vismaz tā likās not 100% sure

Nope, tā mape ir tāda, ka uzvar tas kurš ir iemests augšā šortā, jo tur ir vieglāk ieņemt labāku lenķi. Or otrā versīja abi gaida katrs savā pusē un no fun.

Link to comment
Share on other sites

pačekošu kas par mapi, ja tā būs - izņemšu, bet īstenībā tas kurā side tu esi atkarīgs no tā, vai tu uzvari, vai zaudē. ( man vismaz tā likās not 100% sure

 

 

To karti vaidzetu ņemt arā 

Tā pat bieži vien visi rakst rtv 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iespēju !roll 

 

Piemērs !roll ayy yo xd(speletaju, kuru izaicina) 1000(punktu skaits)

 

Otrs raksta !rollaccept ayy yo (vai ignore un atceļas)

 

Un tad vai nu viens laimē punktus vai zaudē

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Sataisīt tā lai serverī var ienākt tikai ar latīņu burtiem, bez simboliem un bez garumzīmēm.

Kāpēc tā? Jo adminiem atvieglotu banošanu ja kāds ir ko pārkāpis vai aizmucis prom.

Link to comment
Share on other sites

Sataisīt tā lai serverī var ienākt tikai ar latīņu burtiem, bez simboliem un bez garumzīmēm.

Kāpēc tā? Jo adminiem atvieglotu banošanu ja kāds ir ko pārkāpis vai aizmucis prom.

tas nesagādā problēmas caur paneli izdarīt visu kā nākas. 

Link to comment
Share on other sites

Noņemt punktu spēles.Peiekškam tādas vajag?Ienāk spēlētāji,kuri nav tik "skilled" un nenopelna vai nopelna mazliet punktus.Piedāvāju šādus risinājumus-Daily spin,kurā ik pēc 24h ir iespēja iegūt punktus.(piem.5-25p)Ir arī vēlviena iespēja: Katru dienu,jeb ik pēc 24h iespēja iegūt noteiktu punktu skaitu-15p.

Kā jau iepriekš minēju,šis atvieglos "neprašu" dzīvi.

Es īsti nezinu,iespējams, ar punktu spēļu vadītājiem ar laiku šis viss iepatiksies,jo nebūs pašiem jātērē savs laiks vadot punktu spēles.

Mapes arī aktīvāk vajadzētu mainīt,tiešām,te vairs nav interesanti ja ir tikai ×/- 5 mapes ko 24/7 spēlē.

Es par tām 2max CT mapēm daļēji piekrītu,jo no vienas puses ienāk pok3 serverī,kuri neko citu nedara kā nopirst uzreiz attaisot kameras un sabojā roundu,bet no otras puses skatoties ,ja ir sakarīgi CT tad var atstāt.P.S. sniedzinsh pareizi dara ,ka met pāri CT ,kuri nomirst pirmajās 5 sekundēs.

FRAGOŠANA serverī arī notiek uz pilnu klapi, nošauj 10 ieslodzītos pirmajās 15sekundēs,parējos saimona spēlē un ar 2 terroristiem dodas izmantot mapi.Protams,es arī uzskatu ka ir jāšauj nost cilvēki kuri nepilda pavēles,bet varbūt šiem ieslodzītajiem ir savs iemesls,lai nepildītu.Respektīvi-ieviest brīdinājuma šavienu .Ja ieslodzītais neturpina līdera pavēles pēc 3sekundēm ,tad var šaut nost.

Pievienot vairāk dueļus arī vajadzētu,tāpat kā dienas iekš servera.

Aizņemšos šo ideju no cita UK jb servera.Cthns- visi ieslodzītie tiek teleportēti uz gr un netiek arā 1minūti,pēc minūtes ieslodzītie dodas meklēt CT.(CT nevar ievainot šajā minūtē)THns- terroristiem ir liegta iespēja pacelt ieročus vai ievainot CT ar tiem.Visi terroristi dodas slēpties. Sie HNS ir ievietotas kā dienas.

Domāju,ka es esmu uzrakstījis visas savas vēlmes,kuras varētu palīdzēt jb.

Edited by SiekaluMeerciite
Link to comment
Share on other sites

Noņemt punktu spēles.Peiekškam tādas vajag?Ienāk spēlētāji,kuri nav tik "skilled" un nenopelna vai nopelna mazliet punktus.Piedāvāju šādus risinājumus-Daily spin,kurā ik pēc 24h ir iespēja iegūt punktus.(piem.5-25p)Ir arī vēlviena iespēja: Katru dienu,jeb ik pēc 24h iespēja iegūt noteiktu punktu skaitu-15p.

Kā jau iepriekš minēju,šis atvieglos "neprašu" dzīvi.

Es īsti nezinu,iespējams, ar punktu spēļu vadītājiem ar laiku šis viss iepatiksies,jo nebūs pašiem jātērē savs laiks vadot punktu spēles.

Mapes arī aktīvāk vajadzētu mainīt,tiešām,te vairs nav interesanti ja ir tikai ×/- 5 mapes ko 24/7 spēlē.

Es par tām 2max CT mapēm daļēji piekrītu,jo no vienas puses ienāk pok3 serverī,kuri neko citu nedara kā nopirst uzreiz attaisot kameras un sabojā roundu,bet no otras puses skatoties ,ja ir sakarīgi CT tad var atstāt.P.S. sniedzinsh pareizi dara ,ka met pāri CT ,kuri nomirst pirmajās 5 sekundēs.

FRAGOŠANA serverī arī notiek uz pilnu klapi, nošauj 10 ieslodzītos pirmajās 15sekundēs,parējos saimona spēlē un ar 2 terroristiem dodas izmantot mapi.Protams,es arī uzskatu ka ir jāšauj nost cilvēki kuri nepilda pavēles,bet varbūt šiem ieslodzītajiem ir savs iemesls,lai nepildītu.Respektīvi-ieviest brīdinājuma šavienu .Ja ieslodzītais neturpina līdera pavēles pēc 3sekundēm ,tad var šaut nost.

Pievienot vairāk dueļus arī vajadzētu,tāpat kā dienas iekš servera.

Aizņemšos šo ideju no cita UK jb servera.Cthns- visi ieslodzītie tiek teleportēti uz gr un netiek arā 1minūti,pēc minūtes ieslodzītie dodas meklēt CT.(CT nevar ievainot šajā minūtē)THns- terroristiem ir liegta iespēja pacelt ieročus vai ievainot CT ar tiem.Visi terroristi dodas slēpties. Sie HNS ir ievietotas kā dienas.

Domāju,ka es esmu uzrakstījis visas savas vēlmes,kuras varētu palīdzēt jb.

1. Daļēji piekrītu pa punktu spēlēm es personīgi uz viņām vairs neeju, jo tur ir garlaicigi vienu un to pašu mapi  spēlēt no augusta un vienas un tās pašas spēlēs pildīt pēc maniem ieskatiem nav interesanti tāpēc toreiz iedomājos, ka vajag komandu spēles. Jauna mape būtu iemesls, lai ienāktu vai izdomat, ko jaunu. Ja man rastos labs plāns, ko darīt ieteiktu novadīt vai pats vadītu, ja ļautu kā toreiz.

 

1.1 Pielaboju par punktu laimēšanas iespēju domu augstāk bik var izlasīt  no screena isti saprast nevarēja.

 

2.p.s par ct hns uk serveri tas nav nemaz ct hns tie, kas spēlēja 1.6 zinās kā protection day cs:go sauc to par warday daudzās mapēs tam ir noteikta vieta.  T hns ct var ievainot tikai ar nažiem tāpat, ka catch and freeze  ct nomirst tur round beigās jeb 0:00. Un tā kā šeit visi jau pie gunroom ct grib gaidīt atsākot pamazām iet ct izdomaju, ka max vardot 15sec aizbēgt un tikai tādā veida, ja paveicas to dienu var pabeigt nenomirstot visiem.

 

Nepadomājat, ka visus es tur saucu max ip esmu iedevis boomixam, siekalai un rebudijam.

 

3.Par to warning shot  tā padomājot nav jēgas, jo ir tādi ct kuri šauj pa kājām. Pedējā laikā esmu ievērojis daži ir palikuši saprātīgi!

 

Par Jorena teikto! JB TĀ GAN IR PROBLĒMA AR !CTBAN ienāk, kāds ar krievu, arābu, aziātu vai ar pokemoniskiem simboliem un caur !admin un konsoli neko izdarīt nevar. Caur !admin, cik gribi izmanto rename vai konsoli nicknames nomainīsies uz random simboliem ar, kuri rādas kā kvadrāti. Ar baniem tā gan nav. Vienmēr parādas spēlētājs nav atrasts kopē kā gribi nekas nesanāk, bet īpaši bieži nav nācies banot no ct max no servera.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Arena no 128 uz 64 tick, jo serveris nespēj vilkt ja ir pilns. 

 

 

 

 

 

un arenā vairs neviens nespēlēs, ieskaitot mani, šaubos vai tas tiks mainīts, esmu pret /// walters

 

hmm.. nezinu, kas tā par arēnu būtu ar 64tick. Pēc būtibas nekam nevajdzētu lagot dēļ jaunās servera kastes, bet pēdējās dienās ir random freezi un throw backi. :/

 

varbūt vienkāršāk samazināt serverī pieejamo spēlētāju skaitu, maybe from 28 to 24 or 20?

ja tas kko maina, I dunno. nebūtu pret, ja tas spēj uzlabot spēlēšanas kvalitāti.

Edited by preacher
Link to comment
Share on other sites

Par fragošanu jums abiem jau tika paskaidrots augstāk, katrs cilvēks izvēlas, ko darīt ar cilvēku, ja nevar paklausīt komandai, brīdinājuma šāviens vai nošaut. 

 

Punktu spēles paliks vienozīmīgi, katrs cilvēks nevar būt tik talantīgs un nošaut CT, vai ieiet pats CT un krāt punktus, tāpēc dodam iespēju nedaudz palielināt savu punktu skaitu ar pašām spēlēm, ja ir apnicīgas priekš jums - varat nenākt, nav spiests pasākums. 

 

Par dueļiem, dienām - gaidu ieteikumus vēl joprojām šeit, viss nekrīt no zilām debesīm, citreiz arī mēs esam tukši un nav idejas par šo attiecīgo tēmu, ir ieteikumi par dienām/dueļiem, raksti šeit.

 

 Mapju cirkls tika samainīts jau labu laiku atpakaļ, neiet visu dienu tikai - snow, xmf, turkeyminecraft utt, ir arī tagad citas, ja nav tas vēl pamanīts. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Varu saderēt, ka 90% no arena spēlmaņiem neredzētu atšķirību starp 128 tick un 64 ja tie netiktu uzrādīti.

 

its funny because its true xD

 

bet šī pieeja ir pārlieku brutāla, lai boomix kādā saulainā dienā safixo un miers.

 

vēl jau ir zelta vidusceļš - 85 tick xD

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi ir VIPS iekš servera bet tad kad eju ct tas traucē jo būtu jauki ka vip ct būtu tie paši 100hp kā agrāk jo ja puse no ct ir vipi tad nu t side ir grūtāk kautko izdarīt uz daudzreiz tie 120hp traucē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×