Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

T var veikt ''vote'' par to lai kādu CT pārmet pāri ,piemēram, ja kāds visu laiku vada ar tupus sastings ar skatu uz grīdu un visiem T viņš riebjas tad T var veikt votu lai viņš tiktu pārmests uz T un tajā mapē vairs netiek pie CT

 

 

atvainjos ja kas tāds jau ir agrāk bijis atraidīts 

Edited by Walter
nebūs.
Link to comment
Share on other sites

  • Apsargiem kategoriski aizliegts warmupā (sagatavošanās raundā) šaut nost ieslodzītos lai krātu punktus (izņemot ja viņi ir ieskrējuši ieroču istabā) - Ctban

noņemt šo noteikumu saistībā ar to, ka warmupā punktus nedod

 

Link to comment
Share on other sites

Apsargiem kategoriski aizliegts warmupā (sagatavošanās raundā) šaut nost ieslodzītos lai krātu punktus (izņemot ja viņi ir ieskrējuši ieroču istabā) - Ctban

noņemt šo noteikumu saistībā ar to, ka warmupā punktus nedod

noņēmu

 

Vajag uztaisīt kā 1.6 bija. Ja nav vietas serverī un tiem kuriem ir SLOT var tikt tikai serverī.

par šito tiks domāts pēc tam kad viss stāvēs uz jaunās kastes

savādāk rip

bdnj0DQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šie ieteikumi balstās uz CS GO JailBreak serveri.

 

Tātad esmu atpakaļ ar dažiem ieteikumiem, kas uzlabotu spēles gaitu.

  • Ieviest komandu !time vai !thetime, kur uzrādītu pareizu laiku Latvijā! Pateicoties šij komandai spēlētājiem būs vieglāk uzzināt pareizu laiku nenolaižot spēli.
  • Ieviest komandu !online, kur uzrādītu cik esi pavadījis minūtes serverī, jo ne visi izmanto forumu, bet ir vēlēšanās uzzināt nospēlēto laiku serverī.
  • Sataisīt !draw komandu tā, lai to var izmantot tikai ar nazi, piemēram, tas ļoti palīdzētu līderim, jo viņš ar šo funkciju varēs mierīgi vadīt visu dienu ar, jo CT parasti vispār neizmanto nažus lai nogalinātu ieslodzītos, tādēļ !draw līderis varēs turēt sev visu vadīto dienu un tas ļoti labi darbosies kā palīgrīks - uzzīmēt līniju, kur nostāties ieslodzītajiem u.tml
  • sataisīt tā, ka par dueli dod vairāk punktus ieslodzītajam, piemēram 10-15 punktus par uzvarētu dueli, bet tas darbotos tikai tad, kad serverī būtu vismaz 10;11;12+ cilvēki, lai nebūtu punktu fārmošana, ieviešot šo ideju ieslodzītajiem radīsies lielāka vēlme nenogalināt CT raunda sākumā, bet turēties līdz raunda beigām un palikt par pēdējo, lai iegūtu tos punktus vairāk.

Administrācijai...

 

uztaisīt uz tiem !props (1) Identy logo

 

EDIT : It kā !draw ar ieroci nevar zīmēt, bet dažreiz nobugojas, ka vienkārši sāk zīmēt.

 

par ''SHIFT+TAB'' laika apskatīšanu - Ne visi zin par šādu opciju jeb kur atrast laiku, piemēram, pats biju piemirsis par šo funkciju, kā arī man vieglāk ir uzrakstīt !time vai !thetime [!tt]

 

 

 

 

Edited by sniedzinsh
Link to comment
Share on other sites

JB mapei vārdā "Overcore" (nezinu precīzu name) vajadzētu uzlabot Gun Room (GR), jo T vienmēr visus tur apšuaj no jumta, ieteiktu uzbūvēt iekšpusē vietu kur CT var paslēpties kamēr 1 round nevar iet ārā un samazināt stikla lielumu.

Nu es tev piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

Vēl joprojām cilvēki varam izteikties šajā topikā brīvi, ko vēlaties redzēt iekš mūsu serveriem, visi ieteikumi tiek apskatīti un izrunāti. 

Link to comment
Share on other sites

Arēnā noņemt iespēju,ka var izvilkt nazi,jo ja tas ir pistol rounds tad pistol u.t.t,kuri grib graizīties ir iespējams knife rounds.Gribu dzirdēt kādu viedokli par šo.

Link to comment
Share on other sites

Arēnā noņemt iespēju,ka var izvilkt nazi,jo ja tas ir pistol rounds tad pistol u.t.t,kuri grib graizīties ir iespējams knife rounds.Gribu dzirdēt kādu viedokli par šo.

atbalstu bet nē. Ja lodes beidzās un nav laika pārlādēt tad skrien un dur nost. 

Link to comment
Share on other sites

Beidzot esmu visu apkopojis, kas man jb riebjas varbūt, kādam citam arī. Serveri jau esmu panācis, ka jau izraisa riebumu kā aizrādu par kļūdām. Ok Sākšu.

 

1. Atpakaļ noteikumu, ka 1 ct spēlē ct max 2 mapes agrāk viss labi strādāja, kuram patīk, ka neprasmīgi ct visu dienu sēž ct es neko nesaku, ja māk vadīt, bet tie arī mēdz apnīk. Atrunājot protams punktu, kad var palikt ilgāk, ja ct nav pietiekams sastāvs vai ir maz ts piem no 10ts uz augšu noteikums strādā.

 

2. Salabot laiku pēc, kura jaunie spēlētāji var iet ct. Ārzemnieki un citi newbie lien ct un saka, ka pirmo reizi jb. Uzlikt limitu uz kādām 10h būtu okay ar to, jo 1h laika neko vēl īsti nevar saprast pat izlasot rules. Pieminu 1h, jo agrāk limits  bija 1 stunda.

 

3. WARMUP Par šo man rodas strīdi ar daudziem man personīgi riebjas ct paši atver mums kameras un nāk šaut BEZ IEMESLA. Ja jau citi admini atļaujas ar noclip ielidot gr un viņus šaut nost bez iemesla ( nu man jau liekas tas iemesls ir, ka šauj nost bez iemesla t). Kāpēc es nevarētu slayot?

 

4. FRAGOŠANA. Ietekmēšos no cita servera, ja diemžēl no cita. Tur ir daudz labas lietas, kas man patīk un jau esmu ieteicis ievietot serverī, bet tas vairāk ar pulginiem bija saistīts. Šoreiz ar noteikumiem, tur tāda lieta kā, ja veic mazu pārkāpuma tu netiec insta nobliests. 3 reizes saka, ka tiek izšauts brīdinājuma šāviens. Protams nevajag auklēties,  kad ar tiešu nolūku trollo. Es to attiecinu uz situācijām, kad nejauši piecelies tupus ejot. Šodien tāda situācija bija un uzreiz nošāvā, lai gan ātri pietupos un pēc tam.   Ši fragošana neko nedod visās labajās mapēs ts uzvar pārsvars  200:0 jau ok pārspīlēju. snow mape 1.6 viss tas pats izkārtojums tie paši ieroči nē ct mirst nu ok varbūt  par ieročiem mazākais, bet nevar nosargāt nu wtf. Snow vienmēr ir bijusi CT MAPE tas pats ar  greytown. Kā tur var visu pa nullem nopūdelēt. Tajā serverī tā nenotiek ct māk sadarboties nu atšķirības noteikumu ziņā ir lielas, bet varbūt izmantojot mapi rastos respect pret ct un vairāk klausītu tur saimona spēlē sadzīšana ir retums mapē. Kā tiek atvērtas kameras tiek vadāti pa mapi ts (protams komandas var dot, kas sekos pārvietojoties atrodoties kamerā vēl viss tiek izkaidrots un dotas pa mapi, kamerā komandēt ir aizliegts).

 

 

5. Šo es adresēju Walteram. Es nesaprotu, kāpēc nevar ievietot vairāk mapes biju iesūtījis 20 mapes un ievietoja 4. No Waltera sekoja atbilde, kas bija saistīta ar izkārtojumu jeb mapes izveides stilu or what. 

Nesaprotu kāpēc piemēram šo mapi jb_name_not_set ielikt nevar http://prntscr.com/dzuvz6 http://prntscr.com/dzuwdw  http://prntscr.com/dzuwny   http://prntscr.com/dzux2m. Okay no tā saucamā izkārtojuma viedokļa piekrītu mape izskatās maza, bet viss ir glauni sataisīts un funkcijas mapē strādā disko pat ir dūmi efekti gaismām tādas ekstras mapēs neesmu redzējis. 

 

jb_Rehab vecā labā 1.6 mape bija serverī cilvēkiem mape patika nebija map ciklā tik manuāli likt nācās uz vote. Bija pat ieteikums par komandu !nominate vipiem un cilvēks izteicās, ka mape ir laba un vēlētos redzēt biežāk. Nesaprotu kāpēc atstāt nevarēja un pievienot ciklam.  http://prntscr.com/dzuz73. 

Tā vietā starp mapēm ir pilns ar mēsliem garlaicīgām un grūti vadāmām mapēm, kur ir 200 ieroči un trubas rekur labs piemērs jb_dust uzlikts bloks, ko tas maina????? nesaku shit mape nu ct palielam vainīgi var jau iemeiģināt jaunas mapes, vēl parastās mapes de_dust, kas traucē likt votes. Šeit ir pierādījums 42155ed2a50c4a1ea1afea10690d493d.png

http://prntscr.com/dzv2p9

Jā okay es viņu uzliku bijām ļoti maz spēlētāju gribējām paākstīties radīt jautrību pēkšņi ātri sanāca daudz cilvēku un mapi nomainījām. Varat sodīt droši man par to, bet nemaina faktu par šo mapju atrašanos starp jb mapēm tāpat kā nakts vidū, kad max 6 cilvēki esmu ākstījies ar admina acces, bet vienmēr pārjautāju vai nav iebildumu un citi arī ir to darījuši un nav iebildumu. 

 

Ne par to runa ir. Es vēlētos redzēt pretī nākšanu tomēr vizmas no Waltera, jo boomix tomēr ņemas ar visu serveru izveidi viņam uzgrūst to visu nevajag, jo  ar to mapju ievietošanu  ir ievilcies nu pa pēdējo reizi nogaidīju mēnesi, lai redzētu 4 jaunas mapes nu vairāk saistība ar host maiņu  piedodu, bet kā pateica 4 mapes ieliktas apvainojos. Ja jau tik ļoti manis sūtītas mapes nepatīk atrodi Walter tu, kādu jaunu mapi un iesaisties mapju saraksta sakārtošanā tomēr tev tam ir pieeja. Neapvainojies, bet es nezinu ar ko esi aizņemts vizmas atvēlēt stundiņu šim visam.  Es šīs mapes labu laiku meklēju biju atradis daudz reiz vairāk visas nav perfektas. Nu piekritīšu dažas nebija tik labas var nelikt no tām 16  ielikt 10 jaunas. Arī agrāk esmu ieteicis, kādu sliktu mapi, bet izņem ārā es jau nezinu vai visas funkcijas strādā perfekti .  

 

Es tomēr cenšos palīdzēt serverim kā varu meklējot mapes, ģenerējot idejas, adminējot daudzi to nemaz nedara vizmas man liekas no visiem adminiem esmu redzējis, ka iesaistās piemēram dopescott veido mapi priekš jb un iesaka idejas, rebudijs meiģina uzlabot noteikumus iesakot Walteram ko, visus te neslavēšu, bet protams ir arī citi admini, kuri sniedz idejas arī parastie spēlētāji protams un tās ir labas. Tāpēc sagaidu pretī nākšanu.

 

mazs edit: Varu papildus izdarīt ievietot bildes forumā ar mapēm un, lai cilvēki paši lemj, kas patīk labāk, kuras ievietot serverī. Man nav grūti, ko servera labā papildus izdarīt! 

 

Paldies par uzmanību, ja izlasījāt aizrāvos ar rakstīšanu un par adminu rīcību nerunāšu pats neesmu enģelis protams visu esmu admina čatā izteicis domāju kaut ko ir pārdomājuši, ceru piepildīsies vizmas 1 velme. 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Atbildēšu uz tavu postu NotFunny.

 

1. Ir daudzi cilvēki, kuri iet pie CT katru mapi, tur nav nemaz par to divu domu, bet ir arī cilvēki, kas iet CT un pilda savu pienākumu visai labi, vadot arī normāli, tad kur tieši problēma? Walters pats ir teicis, ja cilvēks ir sakarīgs un spēj būt pie CT, tad kāpēc viņš nevarētu iet atkal, protams, ja sēž visu laiku un nedara pilnīgi neko, tad ir cits stāsts, bet šajā gadījumā nepiekrītu, ka vajadzētu atgriezt šo noteikumu. Varētu padomāt kaut ko citu, bet nevajadzētu tieši šādu noteikumu. 

 

 

2. Piekritīšu, agrāk man šī lieta patika, ka daudzi nevarēja tikt pie CT, jo nebija nospēlētās stundas un tas arī samazināja CT bana sarakstu, jo tagad ir ļoti CT bani dēļ tā, ka cilvēks ienāk serverī un uzreiz iet pie CT, ja vispār noteikumus nav lasījis un nekāda pieredze vadīšanā nav. Vakar bija situācija, ka cilvēks ienāk serverī un taisnā ceļā dodas pie CT.. Nu nav tas normāli, noteikti vajadzētu atgriezt šo lietu, samazinātu tikai banu skaitu vispārīgi. 

 

3. Jā, citreiz cilvēki ienākot serverī, arī tie paši jaunienākošie vēlas apskatīt dažas sekundes mapi, varbūt kādu trubu atrast vai citādi, bet viņi tiek nošauti, esi pieminējis arī to, ka citi no adminiem atļaujas ieslēgt noclip un pašaut CT, viens no viņiem esmu es, daru to ar iemeslu, jo citādi, kad esmu pie CT, tad vairums vienkārši skrien šaut visus nost, tādējādi, esot T, varu viņus aizkavēt nedaudz un pašaudīt arī, jo tas ir tikai godīgi, bet kaut ko vajadzētu sadomāt, lai nav tik liela strīdēšanās ap šo visu, varbūt atgriezt noteikumu par to warmup šaudīšanos. 

 

4. Visu laiku T ir domājuši, ka apsargi ir kaut kādi kā teikt 'vieglie' un neko nedarīs Tev, bet vajadzētu sākt saprast, ka ja nevar izpildīt esošo līdera norādes, tad Tu tiec nošauts un tā nevarētu būt fragošana, ja tik grūti ir tupus viņam sekot līdz noteiktai vietai un tad piecelties, šaubos, ka tur baigi varētu pirksts sāpēt. Un vēlos piebilst arī par to pašu cilvēku domām par adminiem serverī, ka viņus tik žēlos un žēlos, nu nebūs tā, jums ir jāsaprot, ka beidzot ir jaierāda kaut kāda kārtībā vai disciplīna, nezinu kā to nosakt, bet netiks žēlots katrs pēc katra un tad visi sāks domāt, ka mēs esam baigi labie un visus tik ņem un pažēlo. Nedaudz arī iesaistīju savu piebildi šajā visā. Ja nevar izpildīt līdera komandu, tad Tu tiec nošauts, varbūt ir pa traku, ka uzreiz nošauj, bet ne visi, manuprāt, uzreiz šauj nost, ir arī mazāks damage, ka iešauj kājā vai citā vietā. 

 

Saistībā ar mapēm.. Tavas un citu iesūtītās mapes tika pārbaudītas un viss izskatīts, tātad, ja ievietoja tikai 4 mapes no visām tām iesūtītajām, tad padomā iemeslu, kāpēc ielika tik maz.. Manuprāt, šeit cilvēkus būtu jāmotivē kaut kādas mapes veidot vai nezinu, jo pieņemsim Walters pats tagad strādā pie mapes, ne jaunas, bet tomēr, viņš uzlabo mapi un tas pats admins DopeScott, viņš veido mapi, kura visticamākais drīz tiks palaista serverī un redzēsim, cik grūti ir izveidot mapi, jo skatoties portālā ''gamebanana'' tad es tur neredzu vairs sakarīgas mapes. Un turpinot par mapēm, tad būtu jāpārskata viss saraksts, varbūt kāda jāizņem un jāizlabo tas. 

 

Tu saki, ka cilvēki sniedz idejas, tad es viņas vēlos redzēt šajā topikā, jo nevienu ideju es neesmu dzirdējis serverī, kā tikai kaut kādus jēlus tekstus par citām tēmām. Cilvēkus vajadzētu sākt motivēt, to mēs nedarīsim, bet to vajadzētu pašiem saprast un pakustināt pelēkās šūnas, lai sāktu kaut ko darīt un ieteikt serverim kā jau to rakstīju augstāk un pacēlu nedaudz topiku. Prieks, ka Tu NotFunny domā par serveri un ģenerē idejas, patiešām. 

Link to comment
Share on other sites

Mapes avoti ir no citiem jb serveriem, kuri mapes izmanto privāti vairāk nu īsti nav smuki tā paņemt, bet par piemēru ņemu atkal name_not_set banānu forumā neatrast viņu un jā tur ir daudz shit maps. Pašā sakumā tur skatījos mapes ļoti maz labu mapju.

Spēlējot UK serveri ieveroju mapes, kuras nekad neredzētas un cilvēkiem patīk tur vizmas. Vel tāda mape undertale, ko atradu tur ir daudz, ko darīt tur pat ir minigames, kuras strādā kādas 30sec no round sakuma kamerās ieslodzītie var viņas spēlēt nesaprotu kāpēc netika ievietota.  Vēl bija viena liela patiešām, bet tika ieliktas 4 mapes tās es negaidīju tur tik iespēju, ko darīt nav  un izkārtojums pēc manām domām nav tik labs nemaz.  Nu viena bija, ko es gaidīju, bet es vienīgais tiku iekšā serveri viņai esot. Ok Castle liela, bet maz iespēju to saprotu neliekam izlaižam. Es gribu dzirdēt vairāk atbildi no Waltera, ka viņš varētu palīdzēt uzlabot visu. 

 

Vēlos ar to visu uzsvērt 

 

piekārtot mapju sarakstu un papildināt un izņemt dažas kartes īsumā.

 

EDIT 100323 

 

Vēlos piebilst tomēr kāpēc es personīgi īpaši nerakstu piemēram Walteram, jo mani nesadzird  beigu beigās protams ne vienmēr.

 

Edit 3324202 

 

Rebudijam atkal adresēju par idejām es arī domāju suds laiku, forumā tur tomēr deva idejas cilvēki aktīvi vizmas  ieguldījums. jā serveri neko gudru nesadzirdēsi cilvēki gaida gatavu uzreiz no zila gaisa.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

 

 

1. Atpakaļ noteikumu, ka 1 ct spēlē ct max 2 mapes agrāk viss labi strādāja, kuram patīk, ka neprasmīgi ct visu dienu sēž ct es neko nesaku, ja māk vadīt, bet tie arī mēdz apnīk. Atrunājot protams punktu, kad var palikt ilgāk, ja ct nav pietiekams sastāvs vai ir maz ts piem no 10ts uz augšu noteikums strādā.

 

2. Salabot laiku pēc, kura jaunie spēlētāji var iet ct. Ārzemnieki un citi newbie lien ct un saka, ka pirmo reizi jb. Uzlikt limitu uz kādām 10h būtu okay ar to, jo 1h laika neko vēl īsti nevar saprast pat izlasot rules. Pieminu 1h, jo agrāk limits  bija 1 stunda.

 

3. WARMUP Par šo man rodas strīdi ar daudziem man personīgi riebjas ct paši atver mums kameras un nāk šaut BEZ IEMESLA. Ja jau citi admini atļaujas ar noclip ielidot gr un viņus šaut nost bez iemesla ( nu man jau liekas tas iemesls ir, ka šauj nost bez iemesla t). Kāpēc es nevarētu slayot?

 

4. FRAGOŠANA. Ietekmēšos no cita servera, ja diemžēl no cita. Tur ir daudz labas lietas, kas man patīk un jau esmu ieteicis ievietot serverī, bet tas vairāk ar pulginiem bija saistīts. Šoreiz ar noteikumiem, tur tāda lieta kā, ja veic mazu pārkāpuma tu netiec insta nobliests. 3 reizes saka, ka tiek izšauts brīdinājuma šāviens. Protams nevajag auklēties,  kad ar tiešu nolūku trollo. Es to attiecinu uz situācijām, kad nejauši piecelies tupus ejot. Šodien tāda situācija bija un uzreiz nošāvā, lai gan ātri pietupos un pēc tam.   Ši fragošana neko nedod visās labajās mapēs ts uzvar pārsvars  200:0 jau ok pārspīlēju. snow mape 1.6 viss tas pats izkārtojums tie paši ieroči nē ct mirst nu ok varbūt  par ieročiem mazākais, bet nevar nosargāt nu wtf. Snow vienmēr ir bijusi CT MAPE tas pats ar  greytown. Kā tur var visu pa nullem nopūdelēt. Tajā serverī tā nenotiek ct māk sadarboties nu atšķirības noteikumu ziņā ir lielas, bet varbūt izmantojot mapi rastos respect pret ct un vairāk klausītu tur saimona spēlē sadzīšana ir retums mapē. Kā tiek atvērtas kameras tiek vadāti pa mapi ts (protams komandas var dot, kas sekos pārvietojoties atrodoties kamerā vēl viss tiek izkaidrots un dotas pa mapi, kamerā komandēt ir aizliegts).

 

 

5. Šo es adresēju Walteram. Es nesaprotu, kāpēc nevar ievietot vairāk mapes biju iesūtījis 20 mapes un ievietoja 4. No Waltera sekoja atbilde, kas bija saistīta ar izkārtojumu jeb mapes izveides stilu or what. 

Nesaprotu kāpēc piemēram šo mapi jb_name_not_set ielikt nevar http://prntscr.com/dzuvz6 http://prntscr.com/dzuwdw  http://prntscr.com/dzuwny   http://prntscr.com/dzux2m. Okay no tā saucamā izkārtojuma viedokļa piekrītu mape izskatās maza, bet viss ir glauni sataisīts un funkcijas mapē strādā disko pat ir dūmi efekti gaismām tādas ekstras mapēs neesmu redzējis. 

 

jb_Rehab vecā labā 1.6 mape bija serverī cilvēkiem mape patika nebija map ciklā tik manuāli likt nācās uz vote. Bija pat ieteikums par komandu !nominate vipiem un cilvēks izteicās, ka mape ir laba un vēlētos redzēt biežāk. Nesaprotu kāpēc atstāt nevarēja un pievienot ciklam.  http://prntscr.com/dzuz73. 

Tā vietā starp mapēm ir pilns ar mēsliem garlaicīgām un grūti vadāmām mapēm, kur ir 200 ieroči un trubas rekur labs piemērs jb_dust uzlikts bloks, ko tas maina????? nesaku shit mape nu ct palielam vainīgi var jau iemeiģināt jaunas mapes, vēl parastās mapes de_dust, kas traucē likt votes. Šeit ir pierādījums 42155ed2a50c4a1ea1afea10690d493d.png

http://prntscr.com/dzv2p9

Jā okay es viņu uzliku bijām ļoti maz spēlētāju gribējām paākstīties radīt jautrību pēkšņi ātri sanāca daudz cilvēku un mapi nomainījām. Varat sodīt droši man par to, bet nemaina faktu par šo mapju atrašanos starp jb mapēm tāpat kā nakts vidū, kad max 6 cilvēki esmu ākstījies ar admina acces, bet vienmēr pārjautāju vai nav iebildumu un citi arī ir to darījuši un nav iebildumu. 

 

Ne par to runa ir. Es vēlētos redzēt pretī nākšanu tomēr vizmas no Waltera, jo boomix tomēr ņemas ar visu serveru izveidi viņam uzgrūst to visu nevajag, jo  ar to mapju ievietošanu  ir ievilcies nu pa pēdējo reizi nogaidīju mēnesi, lai redzētu 4 jaunas mapes nu vairāk saistība ar host maiņu  piedodu, bet kā pateica 4 mapes ieliktas apvainojos. Ja jau tik ļoti manis sūtītas mapes nepatīk atrodi Walter tu, kādu jaunu mapi un iesaisties mapju saraksta sakārtošanā tomēr tev tam ir pieeja. Neapvainojies, bet es nezinu ar ko esi aizņemts vizmas atvēlēt stundiņu šim visam.  Es šīs mapes labu laiku meklēju biju atradis daudz reiz vairāk visas nav perfektas. Nu piekritīšu dažas nebija tik labas var nelikt no tām 16  ielikt 10 jaunas. Arī agrāk esmu ieteicis, kādu sliktu mapi, bet izņem ārā es jau nezinu vai visas funkcijas strādā perfekti .  

 

Es tomēr cenšos palīdzēt serverim kā varu meklējot mapes, ģenerējot idejas, adminējot daudzi to nemaz nedara vizmas man liekas no visiem adminiem esmu redzējis, ka iesaistās piemēram dopescott veido mapi priekš jb un iesaka idejas, rebudijs meiģina uzlabot noteikumus iesakot Walteram ko, visus te neslavēšu, bet protams ir arī citi admini, kuri sniedz idejas arī parastie spēlētāji protams un tās ir labas. Tāpēc sagaidu pretī nākšanu.

 

mazs edit: Varu papildus izdarīt ievietot bildes forumā ar mapēm un, lai cilvēki paši lemj, kas patīk labāk, kuras ievietot serverī. Man nav grūti, ko servera labā papildus izdarīt! 

 

Paldies par uzmanību, ja izlasījāt aizrāvos ar rakstīšanu un par adminu rīcību nerunāšu pats neesmu enģelis protams visu esmu admina čatā izteicis domāju kaut ko ir pārdomājuši, ceru piepildīsies vizmas 1 velme. 

 

 

 

1. Rebudijs atbildēja manā vietā. (biju runājis ar daudziem ID cilvēkiem un viņi piekrita tam ka, serverī ap to brīdi bija maz cilvēki kas spēja vadīt "labi" kas tiešām centās un nefragoja, kāpēc lai tie cilvēki kas tiešām māk vadīt tiek mesti pāri un tiek ievietoti cilvēki kas vienkārši mak fragot? nu tajā brīdi tur nebija jēga no tā noteikuma, tāpēc viņš arī tika izņemts, kā arī rebudijs teica ja tu redzi cilvēku kas tagad ir pie ct un viņš tīri tikai frago vai neko nedara, tad droši met pāri, es netaisos visu detalizēti rakstīt noteikumos par visu šo.)

2. Rebudijs atbildēja manā vietā.

3. Bija noteikums par to ka ja ct šaus nost tad kikojat vai ct-banojat, bet takā daudzi teica "ka punktus vairāk nedod par to" - cilvēki automātiski vēlējas lai tas noteikums tiek izņemts, pret ko es biju kategoriski pret, bet viņu vienalga izņēma, jau biju izteicis savu domu par šo visu gan boomixam gan akkai, bet viņi laikam nesaprata ko es ar to gribēju pateikt, cerams tagad sapratīs, parunāšu ar boomixu varbūt kaut ko izdomāsim saistība ar warmupu, jo personīgi man pašam nepatīk wamupa skatīties tikai uz death screeenu.

4. Rebudijs atbildēja manā vietā.

 

kapec tika ieliktas tikai 4 mapes no tām visam 20 ? teikšu godīgi man ļoti besī mapes kuras ir ļoti mazas un kurās nav ko darīt, plus serverī ir pastāvīgi 25+ spēlētāji un tu vēlies viņus sabāzt mapē kura ir domāta ja labi 15 cilvēkiem, nav jau brīnums kāpēc sakuma visi tiek sadzīti būri un tad nošauti kādi 30%.

 

jb_rehab mape bija, bet viņu izņēma jo dēļ viņas serveris slēdzas ārā, nezinu varbūt mape ir salabota un tagad var atkal likt serverī, uzmetīšu aci uz mapes un tad redzēs varbūt ievietosim atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Atkal vēlos argumentēt pretī. Serveri jau ir mazas mapes pēc stila, ka taisītas principā ir mazas  piem. electric  tur tik ir "200" ieroci un trubas viņā tīri normāli varētu spēlēt, lai gan liekas maza mape izdomāt, ko darīt var. Par būri sadzīšanu ct nav nekādas normālas sadarbības drīzāk baidās vest tik daudz un dabūt ct ban, bet ir liela daļa kuri go for frags tas reāli ir manāms tas teksts vienmēr "AYY JŪS KAUT KĀ DAUDZ FUTBOLU AR 6 SPĒLĒT NEVAR VAJAG 2 SPĒLĒSIM SAIMONA SPĒLI" Un par mazajām mapēm ir gadījies, ka tur ir pie 35 cilvēki (cita serveri) vienmēr nomirst tie, kas neklausa un bēg  es tā kā neredzu problēmu. Es vairāk vainoju, kā mūsu server ct sadarbojas. Daļēji sagaidīju to ko vēlējos dzirdēt. Gribēju dzirdēt vai, ko izmainīsi  nevis paskaidrosi nostāju un vai tiks sakārtots map cikls. P.S ES ACĪM REDZAMI PĀRDZīVOJU, JO NAV MAPE name_not_set lūdzu ielieciet.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Tātad. Es un vēlviens CT esam. Tas otrs CT vada un es tur ko pa vidu mazliet parunāju un tad man uzliekas "mute". Kāpēc tā notiek? Ar kādu domu tas tika veidots? Un "mute" ir līdz 00:00.

 

Edited by Ēriks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×