Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

Bring back SG to arena! :D

Ne tikai SG/Aug, varētu UMP/MP7, par cik visbiežāk lietotie smg. Tikai un vienīgi uzlabotu arēnu. Pat ja ne kā atsevišķus wepus, tad vismaz kā raundus varētu. "MP7 rounds - enabled" un tamlīdzīgi.
Link to comment
Share on other sites

 

  • 1 autosnaiperi uz cilvēku komandā
  • de_season

lūdzu, don't hesitate, vnk pieaddojat

 

Es domāju ka pietiek ar 30 awp komandā ...  :/ 

nav vajadzības pēc autosnaiperi 

 

Edited by DZERA
Link to comment
Share on other sites

Tad jau AWP arī ņemam ārā, jo liels impacts.

Dude its about cik viegli ir kādu ar aviku nošaut un cik viegli to pašu ir izdarīt ar botganu? Ar awp, ja netrāpi tu esi dead ar botganu tev ir vēl 50 šoti...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt jaatstāj awp visiem, botgunu varētu ierobežot 2 uz komandu MAX. Cache terroristi neko neizdaris ja bus vairaki botguni.

 

IZNEMAT ARA TO AUTO sperienprojekts, vismaz palielinat to laiku...Es saprastu tas saktos no rounda sakuma, nejau ka nomirstu rounda sakuma, neko nedaru...sakas jauns rounds un mani izmet pec 5-10 sec ara, jo es jau minuti vai cik neko nespaidiju...

 

Bumbix pls fix

Link to comment
Share on other sites

Saproti, ka ar AWP to botgun ir ļoti viegli likvidēt? Competitive, faceit, esea un turnīros botgun ir atļauts. Kāpēc izņemt šeit? Jo šeit cilvēki nepratīs nošaut botgun? Tie paši arī nevarēs nošaut AWP ar saviem slow peekiem un kartupeļa aim.

 

Auto sperienprojekts strādā kā nākas. Neesmu ne reizi izkikots, jo arī spēlēju un neesmu AFK. Pats vainīgs ka sēdi youtube vai raksti domrakstu.

Link to comment
Share on other sites

Saproti, ka ar AWP to botgun ir ļoti viegli likvidēt? Competitive, faceit, esea un turnīros botgun ir atļauts. Kāpēc izņemt šeit? Jo šeit cilvēki nepratīs nošaut botgun? Tie paši arī nevarēs nošaut AWP ar saviem slow peekiem un kartupeļa aim.

 

Auto sperienprojekts strādā kā nākas. Neesmu ne reizi izkikots, jo arī spēlēju un neesmu AFK. Pats vainīgs ka sēdi youtube vai raksti domrakstu.

Es to vairāk tēmēju uz cache kur ir kartona sienas. Aizej mida un Teroriem puse no hp jau vairs nav, varbūt kāds arī noliks karoti...Vai ari squakya, tur jau tas pats...kamēr Tev neiedod molliju quada vai pie saita un neiespiež stūri tikmēr defo visu savu ammo ārā...Bet citās mapēs protams, ar awiku, pat ar kalasu ez novākt to autonjūbu, tapēc es arī atbalstu viņa legalizēšanu, BET AR LIMITU.

Link to comment
Share on other sites

Tad nevajag līst kur var izšaut caur sienu. Ko darīja cilvēki 1.6 kad varēja bliezt visur caur sienām? Sadzīvoja vai centās no tā izvairīties.

 

Atļaut vienu botgun komandā un lieta risināta.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

@ PUB - atļaut pirkt botgunus abās komandas pusēs. Ja neatļaujam botgun, tad arī izņemam ārā P90.

 

Šo prasu boomixam jau cik ilgi. :)

nekad dzīvē nebiju domājis, ka šim cilvēkam aiz savas spītības un domstarpībām piekritīšu, bet atkara ieteikums ir neapstrīdams. Walter 1. tu serverī vispār gandrīz nerādies, kā tu vari zināt kādi apstākļi serverī izveidos shitstormu? 2. šis nav 1.6 kur ieročiem ir kaut kādi ierobežojumi, valve nemitīgi laiž ārā jaunus update, tikai lai mudinātu visu ieroču izmantošanu un vienlīdzību un vajadzību noteiktos atgadījumos, kapēc lai mēs kaut ko aizliegtu? 3. awp ir limits, uzliekat kaut vai to pašu 1 autosniper per team limitu ( kaut ko piedomājat arī klāt vipam, ja esi vips tad 2perteam or smth, lai mudinātu cilvēkus iegādāties vipu), apskataties kā ir, ja tiešām ir šis crazy ''shitstorm'' pāris sitieni pa pogām un viņu var izņemt. 

Link to comment
Share on other sites

Izņemt rtv iespēju ja mape kura tika uzlikta bija no rtv vote. Šodien spēlējām trainu un cilvēki uzrakstija rtv, pēc tā aizgāja tas ka visas nākamās 4-5 mapes bija novototas ar rtv prom jo citiem "nepatīk".

 

Botguni ir cool and all bet tikai ja viņi nav visiem 9 cilvēkiem. Pats arī gribētu ja varētu nopirkt botgunu, vismaz 1 vai 2 uz teamu.

 

Tagad par awp limitu:

salabot kā viņam ir jābūt, (pieņemu ka šobrīd tas nestrādā) un uztaisīt lai nav tā ka var nopirkt tikai 3 uz komandu, bet ka nevar pacelt arī. 3 ct nopērk awiku, ja kāds no ct vēlas pacelt kādu awiku kas nokrita no terrorista viņš to nevar, jo tie visi 3 ct awiki ir vēl dzīvi (ja kāds no tiem ct nomirst var pacelt tā ct awp). So reali var būt tikai 3 awiki uz komandu. Ceru ka neizskaidroju ko es domāju pārāk sarežģīti.

Link to comment
Share on other sites

Par weapon limitiem, jēga no tā ir tikai tad, ja limits strādā kā nākas. Nav iespējams nopirkt pārāk daudz raunda sākumā, un ja raunda beigās ir pārāk daudz, tad tiek randomly nomesti, līdz iekļaujas limitā - gribēji par daudz, tiec par to sodīts. 
(protams, ja tāda funkcionalitāte ir iespējama)
Ja tas tā nestrādā, tad neredzu limitam jēgu - viens raunds, nopērk botgun un komanda vinnē, pārējie paceļ botgun no pretinieka, tad vinnē otro raundu, paceļ nākamos botgun, utt, utt, paši zinat kā tas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Izņemt rtv iespēju ja mape kura tika uzlikta bija no rtv vote. Šodien spēlējām trainu un cilvēki uzrakstija rtv, pēc tā aizgāja tas ka visas nākamās 4-5 mapes bija novototas ar rtv prom jo citiem "nepatīk".

 

Botguni ir cool and all bet tikai ja viņi nav visiem 9 cilvēkiem. Pats arī gribētu ja varētu nopirkt botgunu, vismaz 1 vai 2 uz teamu.

 

Tagad par awp limitu:

salabot kā viņam ir jābūt, (pieņemu ka šobrīd tas nestrādā) un uztaisīt lai nav tā ka var nopirkt tikai 3 uz komandu, bet ka nevar pacelt arī. 3 ct nopērk awiku, ja kāds no ct vēlas pacelt kādu awiku kas nokrita no terrorista viņš to nevar, jo tie visi 3 ct awiki ir vēl dzīvi (ja kāds no tiem ct nomirst var pacelt tā ct awp). So reali var būt tikai 3 awiki uz komandu. Ceru ka neizskaidroju ko es domāju pārāk sarežģīti.

a ko darīt ja esi T, un Tevi parmet uz CT kur jau ir 3 awp? Ta sistēma imo ir fcked up...

Link to comment
Share on other sites

Pie tam, ja tev ir rifle, Tu nodomāju pacelt aviku, bet tev to wepu izmet no rokas un pacelt atpakaļ rifle nav vairs laika, jo nākamais raunds sācies. Respektīvi, pakāš divus wepus un nauda vējā.

 

Tā wepu aizliegšanas sistēma ir nenormāls cancers, kas 1.6 laikos bija the big thing visos p0k3 servakos ar vipiem švipiem. To sūdu csgo nevajag. Visi wepi ir balansēti un valve cenšas uzlabot cik vien var, katram ierocim ir sava nozīme spēlē. To aizliegumu izņemt vajag ar steigu!

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

vēlviens veids kā varat atļaut botguna lietošanu, bet ļoti spiest uz to lai viņu neizmanto, ir ranka ''punktu'' samazināšana ko iegūsti par scar20 un t sided botguna killiem, nezinu cik realistiski ir to izdarīt, bet doma skaidra un vienkārša, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas tā nestrādā, tad neredzu limitam jēgu - viens raunds, nopērk botgun un komanda vinnē, pārējie paceļ botgun no pretinieka, tad vinnē otro raundu, paceļ nākamos botgun, utt, utt, paši zinat kā tas notiek.

 

Tam ir domāts balanss.

Link to comment
Share on other sites

Es to visu balstiju no 1.6 pub serveru sistēmas kur arī bija ierobežojumi. Es to visu rakstiju tikai tāpēc jo ja tas limits strādā ka nevar nopirkt, bet tāpat var pacelt, tādā gadījumā pēc dažiem roundiem abiem teamiem var būt 5 awiki. idk vai vispār ir jēga diskutēt un kāda iespēja ka kaut kas mainīsies. sory par to ka es negatīvs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×