Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

[JB]

kill top(ct un t, var arī tikai t) un bring back gravity day

Edited by Walter
nop, būs kaut kādi frageri kas gribēs būt top15
Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem!!!

 

Nezinu vai visiem patiks vai nē,bet manuprāt būtu interesantāk spēlēt šo spēli,ja !heall komanda būtu tikai ADMIN.

Katram spēlētājam varētu iedot 1 Medi-Shot.

Līderim 2 Medi-Shot

Vipiem 2 Medi- Shot

Kā arī admini ir tiesīgi sodīt cilvēkus par free damage(Ja tas ir viens vai divi cilvēki attiecigi līderim ir jāatdod kāds no saviem Medi-Shot

Šis ieteikums ir pamatojoties uz to,kpc visiem ir kāda attiecīga spele jāsak ar vienādam hp,ja daži klausa,bet citi riskē lai kādu nogalinātu un tad čatā spamo pēc heall.

Katrs spēlētājs varētu atiecīgi izmantot savu Medi-Shot sev piemērotākajā vietā un laikā.

 P.S Ja jūs domājat ka !heall ir uzrakstita netīšam,tad saku ka to rakstīju speciali, acīm redzot forumā ir tulkotājs un šo vārdu pareizi raktot,viņu nesaprastu.

Edited by PoseidonsLv
Link to comment
Share on other sites

PUB

Ieviest adminiem to bridinajumu sistemu, ka kadreiz 1.6 laikos, te pat nekas nav jadara, ir jau sistema uztaisita... tik jadod zala gaisma. http://prntscr.com/k03pwc

-Admins nepaties bans or smth, 1 bridinajums un iespejams pat to permu nost.. vai slapu nost, vai slayu, sapratat domu.

Adminiem atpakal slapus btw Kinen tu vel tur palicis, slapi strada caur sm_admin konsole, vnk sm_slap neiet, boomix nonema, vjg atpakal.. 

nakosais - salabot silence. nonemt vispar mute/gag (vai atstat vienalga), bet izmantot tikai silencu lai nav sis te raudasanas uzreiz pec mutes chata, vai pec gaga voice chata; ja var iedot pec tam otru utt, bet 99.9% gadijumu vjg silence. 

 

 

Sobrid adminiem curina tric nomutet kadu, izbanot, sodit par parastu noteikumu neieverosanu... te es vairak neizpaudisos, sedesu bana....;D bet nu ir iemesli. administracijai jabut biskin vairak pretimnakosakai... 

 

Serverii adminiem vnk nav patikami uztureties ar visu to raudasanu un gudro dirsanu, tapec domaju,ka vajadzetu piemest kadu

punktu noteikumos ari par vnk adminu provucesanu. 

Nem sodienu par piemeru, calis sak raudat jo padirs raundu, iedevu muti lai nomierinas, vins 10x pec kartas spamo, rakstisu sudzibu, iedodu vinam linku uz sudzibu sadalu, iedodu linku uz demo, ej raksti, ne vins turpina daudz dirsit kamer izved.;d (BTW neesmu salty, tikai piemers):D 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PUB

Ieviest adminiem to bridinajumu sistemu, ka kadreiz 1.6 laikos, te pat nekas nav jadara, ir jau sistema uztaisita... tik jadod zala gaisma. http://prntscr.com/k03pwc

-Admins nepaties bans or smth, 1 bridinajums un iespejams pat to permu nost.. vai slapu nost, vai slayu, sapratat domu.

Adminiem atpakal slapus btw Kinen tu vel tur palicis, slapi strada caur sm_admin konsole, vnk sm_slap neiet, boomix nonema, vjg atpakal.. 

nakosais - salabot silence. nonemt vispar mute/gag (vai atstat vienalga), bet izmantot tikai silencu lai nav sis te raudasanas uzreiz pec mutes chata, vai pec gaga voice chata; ja var iedot pec tam otru utt, bet 99.9% gadijumu vjg silence. 

 

 

Sobrid adminiem curina tric nomutet kadu, izbanot, sodit par parastu noteikumu neieverosanu... te es vairak neizpaudisos, sedesu bana....;D bet nu ir iemesli. administracijai jabut biskin vairak pretimnakosakai... 

 

Serverii adminiem vnk nav patikami uztureties ar visu to raudasanu un gudro dirsanu, tapec domaju,ka vajadzetu piemest kadu

punktu noteikumos ari par vnk adminu provucesanu. 

Nem sodienu par piemeru, calis sak raudat jo padirs raundu, iedevu muti lai nomierinas, vins 10x pec kartas spamo, rakstisu sudzibu, iedodu vinam linku uz sudzibu sadalu, iedodu linku uz demo, ej raksti, ne vins turpina daudz dirsit kamer izved.;d (BTW neesmu salty, tikai piemers) :D

noņēma adminu un tagad sāc čīkstēt? Kur biji tad, kad admins vēl bija? brīdinājumu sistēma ir un vienmēr ir bijusi. Tev tika dotas 2 iespējas, pats piedirsi, nu tad nečīksti.Ja iedod mute, lai raksta sūdzību, kas par to. izskatīs un attaisnos tevi. tas nedod tiesības kā adminam rādīt sliktu piemēru...

Link to comment
Share on other sites

noņēma adminu un tagad sāc čīkstēt? Kur biji tad, kad admins vēl bija? brīdinājumu sistēma ir un vienmēr ir bijusi. Tev tika dotas 2 iespējas, pats piedirsi, nu tad nečīksti.Ja iedod mute, lai raksta sūdzību, kas par to. izskatīs un attaisnos tevi. tas nedod tiesības kā adminam rādīt sliktu piemēru...

es vsp par sevi nerunaju, es aizgaju nevis man nonema. Tgd vnk runaju ar akku un vins teica lai ielieku topika, tiesi tapec neliku jo zinaju, ka lielais simplijs naks un dirsis kko. ka parasti tu esi ta administracija par ko es tur runaju, tu vnk atmars esi. 

Edited by simplijs
noteikumi. /ss
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai šis viss ko es te tagad sadrukāšu tik ieviests, un cik reāli tas ir.

 

Principā mana doma ir uztaisīt kaut kādu pieteikšanos uz apsargu iekš JB, savādāk salien visādi daddy kati, kas neko nesajēdz, tik pļūt kaut ko, ka noteikumus uzlasījuši, bet kad kaut ko pajautāt. tad aizver muti, kā okupanti. Tāpēc mans ieteikums ir izveidot kaut kādu sistēmu, kur tu piesakies uz amatu, jeb ct apsargu, tad varētu lielīties, ka tev ir amats. Šis viss varētu risināties ar to, ka jāpasaka vecums, bet ja tu izklausies uz 10 un saki, ka 20, tad arī būs jauzrāda kaut kādi apliecinoši dokumentiņi  :D, nē, nē, es tik dzenu zoss. Bet galu, galā ja administrācija izlemj tevi pieņemt par apsargu, pēc anketa aizpildīšanas, tev tiktu uzdoti jautājumi tieši tā pat kā csnt'os  :D, varētu pieļaut pāris kļudas. Galu galā, būtu vairāk ieguvums nekā zaudējums, tāpat dažiem adminiem cik skatos nav ko darīt, ir salīduši visādi pēc statusa, bet iekš servera nekad nav manāmi, tad tie varētu tēlot sekretārus un izskatīt šīs anketas. 

Edited by rebudijs
nebūs. /reb
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai šis viss ko es te tagad sadrukāšu tik ieviests, un cik reāli tas ir.

 

Principā mana doma ir uztaisīt kaut kādu pieteikšanos uz apsargu iekš JB, savādāk salien visādi daddy kati, kas neko nesajēdz, tik pļūt kaut ko, ka noteikumus uzlasījuši, bet kad kaut ko pajautāt. tad aizver muti, kā okupanti. Tāpēc mans ieteikums ir izveidot kaut kādu sistēmu, kur tu piesakies uz amatu, jeb ct apsargu, tad varētu lielīties, ka tev ir amats. Šis viss varētu risināties ar to, ka jāpasaka vecums, bet ja tu izklausies uz 10 un saki, ka 20, tad arī būs jauzrāda kaut kādi apliecinoši dokumentiņi :D, nē, nē, es tik dzenu zoss. Bet galu, galā ja administrācija izlemj tevi pieņemt par apsargu, pēc anketa aizpildīšanas, tev tiktu uzdoti jautājumi tieši tā pat kā csnt'os :D, varētu pieļaut pāris kļudas. Galu galā, būtu vairāk ieguvums nekā zaudējums, tāpat dažiem adminiem cik skatos nav ko darīt, ir salīduši visādi pēc statusa, bet iekš servera nekad nav manāmi, tad tie varētu tēlot sekretārus un izskatīt šīs anketas.

Tauta palikusi tik super aizņemta, ka pat slinkums tiem izteikties par šo varzy ideju.

Man liekas, ta sir nedaudz stūlbi. Ta djau visi pēc kaut kāda, bet tomēr statusa rausies, protams, lai ķipa aktivitāte paceļas, kas īsti nav vajadzīgs, tad var tā uztisīt. Bet, lielākotiess, man liekas, ka nevajag neko tik ļoti sarežģīt. Lai tauta spēlē, lai mēģina vadīt un lai uztur jautrību, ja nesanāk, vai pārkāpj kaut ko tad attiecīgi ir jāsoda ar to pašu CtBan.

Link to comment
Share on other sites

what he said ^^^^^^^^^^^^

nebūs.

 

bet tad kāda jēga vispār ar kalašu šaut vai ar emku? ar pistolem tādā ziņā ir 100x vienkāršāk nošaut. ja tu šauj ar kalašu vai nu tu kaut kā centies vinnēt tappošānā pret pistoli vai tu stāvi uz vietas un sprayo, atļaujot tam kas ar pistoli šauj, notēmēt tev galvā. par glocku vispār dead variants kaut ko apspriest.

Link to comment
Share on other sites

bet tad kāda jēga vispār ar kalašu šaut vai ar emku? ar pistolem tādā ziņā ir 100x vienkāršāk nošaut. ja tu šauj ar kalašu vai nu tu kaut kā centies vinnēt tappošānā pret pistoli vai tu stāvi uz vietas un sprayo, atļaujot tam kas ar pistoli šauj, notēmēt tev galvā. par glocku vispār dead variants kaut ko apspriest.

Nesaprotu, kur problēma? Warmup rounds ir max 1 minūti un nevienu tas nekrata, jo tie killi tāpat nekam klāt neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×