Jump to content
boomix

Ieteikumi CS:GO Serveriem

Recommended Posts

nepalīdzētu, tikai aizkavētu pievienošanos

Būsim reāli, ja cilvēks ir izlasijis noteikumus un ir kaut cik apķērīgs, tad viņam aizpildīt tos lodziņus ir dažas minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Būsim reāli, ja cilvēks ir izlasijis noteikumus un ir kaut cik apķērīgs, tad viņam aizpildīt tos lodziņus ir dažas minūtes.

būsim reāli kurš zin 100% noteikumus no galvas? Un jauniņiem lai pievienotos serverī ir jāizlasa kkāda eseja ar noteikumiem kuri uzreiz liks domāt šis serveris nav priekš manis.

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

būsim reāli kurš zin 100% noteikumus no galvas? Un jauniņiem lai pievienotos serverī ir jāizlasa kkāda eseja ar noteikumiem kuri uzreiz liks domāt šis serveris nav priekš manis.

Nu cik zinu, tad ilgi jau iet runa par to, ka vajag pārrakstīt jailbreak noteikumus, neliekot neko lieku, un neliekot neko no 1.6 laikiem. Vairs nerakstīšu, peace.

Link to comment
Share on other sites

Un ko darīt, ja neatbildi pareizi? "Mēģini vēlreiz" un atkal uz haļavu atķeksējam lodziņus? Ir admini, ir GOTV, ir ctbani, ar to pietiek, lai kadu noteikumu-nezinīti pieķertu. Nevajag vairāk sarežģīt.

Meizam piekrītu uz 8. un 3. - tos vajag, pārējos labāk nevajag.

Uzlikt kādu Cooldown 10 min un pectam velreiz lai neliktu atbildes uz dullo
Link to comment
Share on other sites

Būsim atklāti, Arēnai nedaudz piemīt rutīnas dvaša (tāpat mīlu <3), tikai 4 rifle ieroči (neskaitot specific weapon roundus) tāpēc varētu ielikt vēl kādus ieročus. Teiksim, SG553 ar AUGu, SMG roundus, utt. utt. Neprasu visu ieroču klāstu pievienot, bet kaut kā novērtēt pašreizējo situāciju un nedaudz pielikt kādu asumiņu, jo prasās kaut kas jauns. Just my 2 cents.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Var piekrist clubstep, bet tas var būt koks ar diviem galiem, beigās var būt tā ka 10 cilvēki no 20 spēlēs ar aug, tad gan šaubos vai būsi priecīgs pēc nedēļas paspēlēšanas par pievienotajiem ieročiem. :D

 

Bet man visvairāk sirds sāp, ka tagad nevar izmantot deagl visos raundos, vai to nav iespējams atgriezt, ja reiz es gribu trenēt deagl pret ak? 

 

Un piemineklis tam, kas ieliek jaunas mapes arenā! You best <3

Link to comment
Share on other sites

Var piekrist clubstep, bet tas var būt koks ar diviem galiem, beigās var būt tā ka 10 cilvēki no 20 spēlēs ar aug, tad gan šaubos vai būsi priecīgs pēc nedēļas paspēlēšanas par pievienotajiem ieročiem. :D

 

Bet man visvairāk sirds sāp, ka tagad nevar izmantot deagl visos raundos, vai to nav iespējams atgriezt, ja reiz es gribu trenēt deagl pret ak? 

 

Un piemineklis tam, kas ieliek jaunas mapes arenā! You best <3

Agrāk biju admins serverī, kur bija gan sg, gan augs, un labi ja katrs desmitais tikai spēlēja. Tie ir labi troll ieroči, pielietojumu katrā ziņā var atrast. Un piekrītu par pistolēm. Agrāk varēja pistoles visu laiku izmantot rifle roundos, kāpēc noņemts?

 

Domāju, ka būtu tīri laba ideja pievienot aug, sg un smg. + Tīri priekš variety, pievienot body shot only roundus, pretstatu headshot roundiem, tā teikt, iespējams patrennēt spray kontroli vai tamlīdzīgi. 

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Mēs visi zinām cik noderīga ir !mav komanda JB serverī. Bet nu, manuprāt, viņa tiek imantota tad, kad kādi 2 no 9 VIPiem traucē. Varētu tomēr kaut kā savādāk to pataisīt, piemēram komanda !msv (Mute selected VIPs), un tur tiks mutoti tevis iepriekš izvēlēti cilvēki tad, kad tiks izmantota šī komada. Jo tiešām dēļ pāris cilvēkiem visiem nevajadzētu ciest. Protams, saprotu, ka daudziem būs pa barabanu un turpinās tikai bliezt !mav, bet nu šī ideja ir viegli izpildāma (man tā šķiet) un noteikti vērta pamēgināt.

Link to comment
Share on other sites

Ir komanda !mv kura muto izveletos vipus

Nu to es protams zinu. Bet visiem daudz vieglāk ir izmantot !mav. Tāpēc es iesaku tādu iespēju kā no sākuma izvēlēties tos VIPus kurus tu vēlies nomutēt (!stm (select to mute)), un katru reizi tiks nomutēti tikai tie cilvēki. Šo visu noteikti var izskaidrot un izveidot ne tik sarežģīti, bet es ceru, ka doma vismaz saprotama.
Link to comment
Share on other sites

Negribēju Uppot citu topiku tpc izdomāju te uzrakstīt tātad: Pievienot pie noteikumiem ,ka Līdera "riņķa līnija" ir aplis ,jo daudziem ir domstarpības ,ka tas nav aplis blablabla un iet pa mapi meklēt "īstu" apli kad līderi nošauj uzreiz sāk spamot fk un smukos vārdos...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×