Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

On 11/3/2022 at 10:20 PM, wMw said:

8

 

Šādi izklausās, ja gribi samaksāt sev, RN FEAT. RXKNEPHEW. Baigi tumša. Gribētu redzēt šo dzīvajā.

Diezgan smaga dziesma. Nevar dziedāt līdzi. Ir ok - 8

Še jums piektdienas mūzika. 

Link to comment
Share on other sites

"These ideas are nightmares to white parents, whose worst fear is a child with dyed hair and who likes earrings..." kappa
Bet jā, ļoti spēcīga dziesma. Liekas neērti būtu nelikt 10/10
 

Gifted Rhymes Unlimited lirikas, DJ-Premier pie pults un leģendārā N'Dea Davenport pie vokāliem. Šķiet, ka tieši šis visvairāk sāp:  hiphops vairs nav tas pats, kas agrāk - reti kurš populārais street fujaks, kurš kliedz "nauda, kuces, narkotikas", varētu producēt un pavilkt šāda tipa dziesmu. Kvalitāte vairs nav cieņā.

Link to comment
Share on other sites

Ko tie fujaki tur ar ģitārām un bungām dara, ja beats vispār ir bez instrumentiem? :D Sorry, bet es nevaru ciest ne migos ne drake un ja šis bija domāts kā tribute priekš Soul Train, tad tur nebija ne smakas no tā laika vibe. Drīzāk kā apvainojums tai ērai. Bet nu es esmu īgns, vecs kvieplis, kurš netiek līdzi laikam. 4/10 ielikšu par prodakšanu I guess, beatam ar nav ne vainas, bet vispār ar vidāru neiet kopā. and what the fuck are they rappin about?

what's yours?

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2022 at 4:16 PM, bumbuls.png said:

 

 

Velk uz trīnieku. Varu iedomaties, kur ieguvis iedvesmu. CoD pāris stundas shadowplay'ā un mūzika no Mortal Combat. :)

Es dikti ceru, ka TDE beidzot pastums uz priekšu šo. 

Link to comment
Share on other sites

Interesants tracks, beats izklausās kā būtu reversed, labi saiet ar vidjiku. Neesmu baigais gang shit fans, jo puse no tā bieži atgādina pārāk lielu pozēšanu, bet teksti nav slikti, varbūt pace varētu būt bik ātrāks, jo tas pirmais džeks izklausās pusaizmidzis (gan jau nenormālā dolomīta akmenī). Ir ok 6/10
 

Why isn't this on the radio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×