Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

Nav slikti, patīk sampls, bīts foršs, lirikas ir okej. Bišk griež tās četrrindītes, bet es esmu grumpy old, tāpēc I'll let it slide. 7/10 un like no manis

 

yep, esmu uzsēdies uz Cypress Hill

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, stn said:

9

cult

Spoiler

Gosh, viena no spilgtākajām house dziesmām patsmitajā gadā, kad žanrs jau bija izmiris. Lai arī kur to dzirdētu, skaidri pateikt varētu, ka tas ir šis, labi dziesma sanākusi.

Dziesmai - labais. 

Nedaudz par video, jo tas arī ir ļoti saistošs

Spoiler

Video ir sanācis arī spēcīgs. Apple nedaudz ir iejaucies, lai te palīdzētu ar marketingu. Sākumā blenzu, tad centos saprast, kas tad par kodu tur apakšā kas saista.

Video mēs redzam albīnu, kuram danco līdzi 400 kaujas studenti. Albīns, kā jau visās kūltūrās ir uztverams savādāks nekā vidējais peons. Ja atšķiries-Tevi apceļ. Skolā nedod mieru, uz ielas apmētā ar priekšmetiem, utt.. Šos apceļ nenormāli.. Albīna gēns visiem ir vairāk vai mazāk, šim ļoti daudz. Ja papētam, tad piemēram albīnus afrikā uzskata par burvestību izejmateriāliem. Tiem nocērt rokas, kājas, pirkstus, atkarībā no vajadzības un izmanto tos savās štellēs. Tas ir tikai afrikā.

Albīni ir reti sastopami.

Liekas, šis video tika veidots, lai izceltu tos globāli. Gluži kā BLM, tikai šeit wold wide un visās kūltūrās.

 

@faznemitīgi asociējas ar Tevi. Varbūt vari nokāpt no B-real ar šo.

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×