Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

Līdz 1:05 likās briesmas, bet tas next čumaks ar savu verse izglāba dziesmu priekš manis. Neko daudz nesaprotu no šāda hiphopa. 6/10 ?

Mos Def + Slick Rick = :PepeYes:

Link to comment
Share on other sites

Ok, this is some quality shit! props! 69as reizes labāks par pārējiem četrrindīšu sūdiem! Es vienmēr esmu iedomājies, ka tieši šādam jābūt jaunajam hiphopam!

edit : fak, esmu pārāk lēns un hazzix jau paspēja pirms manis ielikt dziemu :D šai ar nav nekādas vainas, varu iztēloties sēžot uz terases kādā foršā ballē un klausīties šo, ir ok vasaras muzons!

Es bieži pārkārtoju savu ikdienas playlisti un tik pat bieži pieķeru sevi aizmirstam šādas, visiem zināmas, bet ģeniālas dziesmas. Ja kaut mazliet interesējies par elektronisko popu, tad tev jāaizdomājas par moby!

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, exsup said:

8/10

 

Būsim godīgi, esmu nedaudz vīlies. Biju ļoti sapriecājies par off-season, bet šīj būs jāpiešķir 6. Šī ir tāda dziesma ar gudrām rindām, bet pirmo reizi dzirdot, negribās vēlreiz klausīties.

Esmu priecīgs dzirdot projektā cam'ron, bet žēl nedzirdot Cozz. Gudras līnijas, trāpīts uz bīta, bet autotune tomēr uz 5 no 10, nevis kā citreiz max 2.. Vecums laikam.Freestyle tomēr bija spridzeklis.

Centīšos noklausīties visu albumu..

L'orange.

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×