Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

3/10 sorry, dubsteps galīgi nav priekš manis.   kaut kas sagāja nepareizi.

5/10 pa retam jau var kaut ko tādu paklausīties.

 

Edited by punk
Link to comment
Share on other sites

ninja og GIF/10 Ledus klucis neatņemama sastāvdaļa no 90's hiphop, no doubt.
 

Ar visu B-Real atbalstu šitas čalis nekur tālu neizsitās, bet samērā normāls songs ar to 2000. gadu vaibu.

Link to comment
Share on other sites

hard bīts, kopumā dziesma laba. skatoties uz tiem viewiem YT nedaudz žēl palika, bet nu čalis centās un izdarīja visu ko varēja, tik nedaudz nesagāja ar to popularitāti, I guess. 7/10 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Krums said:

hard bīts, kopumā dziesma laba. skatoties uz tiem viewiem YT nedaudz žēl palika, bet nu čalis centās un izdarīja visu ko varēja, tik nedaudz nesagāja ar to popularitāti, I guess. 7/10 

 

Rammstein ir labs, bet šis ir nedaudz par traku. Transmusic. Pat gribētu teikt - sektanti. Dnk. Video trūkst sirpis un āmurs.

https://www.youtube.com/watch?v=bugypdtq3lY

Jep, zinu, šis neizklausās baigi daudz sološi, atšķirībā no iepriekšējā, bet šim ir izdoma. Vispār, flying lotus man ir diezgan augstu ierindots. Tas man skan darbā. Esot nomodā esmu darbā. Tas man skan galvā. Mind games.

Link to comment
Share on other sites

Definition of classic hip-hop, super vibes, lirikas salīdzināmas ar vēl pozitīvāku Brand Nubian (ja tas maz iespējams?) un cik zinu, tad Rock Dis Funky Joint hooks un scratchi tiek samploti breakdance muzonā vēl pat šodien. 10/10 un like no manis

Re-discovering The Nextmen, jo viņi karantīnas laikā sākuši taisīt strīmus ar viņu mīļākajiem bītiem/mixiem. Ģeniāla grupa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×