Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

tā jau varētu likt vairāk, bet somebootei neprot izrunāt un kaut arī parasti pavelkos uz pa-vecākiem repa gabaliem, bet kaut kā šitais negāja pie sirds.

5/10

 

Link to comment
Share on other sites

8/10

Tā kā spama topikā man neiedeva biļeti pēc 200 uzrakstītiem simboliem, tad es izlēmu sīkāk paskaidrot, kas man patika tevis ieveitotājā dziesmā. Videoklips ļoti labs, man patika, dziesma- nu tāda, neesmu baigais krievu mūzikas fans, bet klausīties var, tapēc arī šāds vērtējums. Astoņas balles no desmit. 
tagad mana dziesma 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2020 at 1:00 PM, stn said:

9

 

Šis gabals ir nedaudz atmiņā palicis.. Rangeram ir talants, ja viņš tiek galā ar saviem dēmoniem, saliek pa plauktiņiem viņus, viņš taču būtu viens no headlaineriem atm.

3 gadus atpakaļ šī dziesma likās super, bet tad runāju ar tuvu draugu, šis izstāstīja kā viens čalis par šo fanoja (dārzenis, atkurijies, atdauzijis galvu, nīsts čalis) visu sabojāja. Skan ar smaku tagad.

Šie man pagāja gar ausi milēnijumā, bet tagad griež skaņu no Harlemas.

Diplomat/Dipset/Juelz-Camron-Jimmy.. Pionieri bangeriem.

Spoiler

untitled.jpg

Bračim būs 21. gados bandana ar vinyl

 

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, re1 said:

7

 

Dzirdēju dziesmu stundas pēc izlaišanas, viņš pieturās pie sava stiliņa. Sākumā viņš bija kas svaigs, šobrīd kā 3. cielaviņas torte. Labs, bet pa daudz. Nu četri? Varbūt pieci..

Weekendam laikam ir bijis tumšs laiks starp starboy un šo 24k blazing. Kids, drugs are bad!

 

Reti kurš var cīnīties ar supa-villan, bet tonystarkam tas izdevās. Tas outrun ir perfekts!

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×