Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

Nekāda vaina, mazliet loopy, bet var klausīties.

 

Probably viena no manām favorite dziesmām, kura liek aizdomāties. Biežāk vajag saprast, cik ļoti dzīvē tev ir paveicies! 
Esmu pēdējā laikā uzsēdies uz groovy elektroniskā muzona, tāpēc sākumā neliku oriģinālu, bet remiksu, kuru nesen dzirdēju un likās tīri patīkams... līdz uzslēdzu oriģinālo dziesmu un sapratu, ka tas galīgi nav tas pats. 

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu, vismaz ir smieklīgi.

Vienmēr esmu bijis kategoriski pret to, lai politiskās lietas iepītu dziesmu lirikās, taču šoreiz tiešām tas ir izdarīts kvalitatīvi. Katra rindiņa dara savu darbu, liels props Talib Kweli! Un koris, kā vienmēr, dziesmu padara vēl patīkamāku.

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi dzirdu par šito izpildītāju. Diezgan deep. Man patīk.

 9/10

 

Ļoti underrated izpildītājs Illa J, kura, līdz "Yancey Boys" albuma bītmeikers bija viņa vecākais brālis J Dilla, kurš, savulaik, bija arī izcils reperis. Cik jau skaidrs viņu albuma nosaukums - Yancey ir viņu uzvārds. Otrais Illa J treks, kuru metu šeit. Iesaku noklausīties viņa albumu "Yancey Boys" soul repa un oldschool cienītājiem! Šī ir albuma cover: Reperis Illa J - pati seja, bet labajā acī var saskatīt cilvēku, tas ir viņa brālis, J Dilla, kurš nomira no slimības 2006. gadā. Albums iznacis 2008. gadā. All Good otrā viņu dziesma, kura iegāja sirdī...kā arī iznāca manā dzimšanas dienā. :D

Edited by r0de
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×