Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

11 hours ago, r0de said:

9/10

 

 

Slum Village, šī dziesma izceļas Pinokio deguns - firmas zīme.

Esmu pats atstājis šo dziesmu šeit. Piedziedājumā liekas, ka MosDef viegli dzied, bet ja vien viņš būtu nācis no QB.

Otra dziesmas puse, atgādina senaizmirstu dziesmu, sievietes izpildījumā, tikai nespēju atcerēties kāda. Jau ilgu laiku mokos ar to, tā dēļ arī pārstāju klausīties..

Dziesma ir klasika un ceru, ka nākošā paaudze spēs novērtēt šo dziesmu.

Sesdienas vibe. Freddie Gibbs, nespēju nolasīt viņu, bet šī dziesma ir laba. Sakam paldies Madlib'am, jo šis ir viens no viņa zelta gabaliem!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu fans tādiem gabaliem, kur vienu un to pašu atkārto 50 reizes. Tā pat arī esmu vecs un nesaprotu, kāds dziesmai sakars ar tamagoči. Outro gan es protu novērtēt un beats nav slikts. Bet nu, es laikam nekad nespēšu novērtēt šādu muzonu.

Jau kādu mēnesi re-klausos visu Jurassic 5 repertuāru un saprotu, cik ļoti agrāk nenovērtēju Concrete Schoolyard. Dziesmā ir viss, kas būtu vajadzīgs katrai repa grupas dziesmai : transitioni no viena grupas membera uz otru visa verse garumā, bīt-changes, tik daudz visādi fun wordplay-rhymes, vienbalsīgs piedziedājums un visam beigās freestyle no Akil. Nemaz nepieminot dīdžejus un producenta paveikto.
"Ah, ah the tool spinners
Cooking the full dinner
Killing the first born of lyrical Yul Brynners
When is it the academy
Rattling your anatomy
That'll be J 5 so kill all of your fake flattery
That'll be the day
When labels pay our way
2na what you say
When MC's come to play
- Man fi dead
'Cause we take it back like Spinal Tap
Preparing your intellect before your final nap"

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Goofy said:

7/10

 

Atmiņas.

SummerSound, pēdējais gads, kuram es pērku biļetes, esmu kopā ar savējo. Gaidām uzstāšanos pie veikaliņiem, kur var kautko apēst. Neatminos ko gaidījām, bet atminos, ka bija negaršīgi friški. Pienāk 2 čaļi, piesēžas pie galdiņa, kur mēs sēžam. Pēc 3 minūtēm viņi vēlas iepazīties. Runājām un tiekam līdz šim māksliniekam: ''Jūs iesit uz Dollar čali?! ''

No tā brīža man arī likās, one hit pony.

Dziesma ir catchy, dziesmai ir meldiņš un neslikts pop paraugs. Tad ar to, 6 pelnījis no 10 ballēm kopvērtējumā.

Come on feet, do ya theeng.

Spoiler

 

Šim uzdūros. Atgādina gadījumu ar dziļo miegu no kura nevar pamosties.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×