Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

Kā jau nickname tā arī pati dziesma clubstep. Pēdējā laikā esmu iesācis klausīties EDM ikdienā, tādēļ bieži varu mainīt dziesmas, jo to klāsts ir plašs. Sen nebiju dzirdējis kādu skaņdarbu no Dimitri Vegas un tagad pievienošu kādu dziesmu savam playlistam. Runājot par pašu dziesmu 8.5/10 labs banger gabals kādā tusiņā.

Mana izvēles dziesma būs no ne tik zināma repera K.A.A.N aka cilvēks ar trīs plaušām, jo viņš spēj uzturēt labu flowu un kritiski nesamazināt zilbes/sekundē skaitu 

E: Viņam ir diezgan crazy rapgod covers

Edited by Nigz
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nigz said:

Kā jau nickname tā arī pati dziesma clubstep. Pēdējā laikā esmu iesācis klausīties EDM ikdienā, tādēļ bieži varu mainīt dziesmas, jo to klāsts ir plašs. Sen nebiju dzirdējis kādu skaņdarbu no Dimitri Vegas un tagad pievienošu kādu dziesmu savam playlistam. Runājot par pašu dziesmu 8.5/10 labs banger gabals kādā tusiņā. 

Mana izvēles dziesma būs no ne tik zināma repera K.A.A.N aka cilvēks ar trīs plaušām, jo viņš spēj uzturēt labu flowu un kritiski nesamazināt zilbes/sekundē skaitu  

 

Ja nu mēs godīgi runājam, es te pāris vietās pazaudēju, par ko viņš spļauj. Streetflow.

Mākslinieks ir ļoti piestrādājis pie tā, kā viņš saliek vārdus, bet stāsts nav viens, viņam ir ļoti daudzi temati, kam viņš pieskārās (paķēra vienu un aizpeld uz otru), iepazinies ar vārdnīcu, jo diezgan daudz vārdu, pieļauju domu, neizmantotu sarunvalodā, bet pamats dziesmai ir par sevi. Trāpīt vārdus uz bītiem arī sanāca čalim.

Dziesmu nācās noklausīties 4 reizes, lai saprastu, kas, kur, kad. Reti kurai dziesmai ir tā.. Es teiktu, ka nedaudz traucēja tas traps, bet hei trap drums is that's hot now..

Vērtējot dziesmu, labais. 7 ar treknu plusu vai 8 ar mīnusu. Vēlētos, lai ir daudz vairāk mākslinieku, kuri atstrādā tehniku kā, skaidru valodu, bītu precizitāti un flowu. Mūsdienās tas viss aizgājis bez skaidras valodas. Žēl.

Šī dziesma atgādināja vienu cilvēku, kurš var tā pat spļaut tikai sideways..

Flute song original by Sebastian

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×