Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

6 minutes ago, TheZIXIS said:

5

 

 

nopietna dziesma par nopietnu tēmu - Jagerīts.

IR personiskā pieredze, video klips ir atspoguļots precīzi, neko pielikt, neko atņemt. Katru reizi tik traks pasākums ir, tiklīdz ir iesaistīts smaragdzaļais dzēriens.

Runājot par mūziku, sajūta kā no zārka izcelts hard-step un apliets ar jāgerīti. ..kaut-kur pa vidu jodelē.. Traki, traki, bet nesaistoši. Nu tāds solīds sešinieks.

Redz, būs vēl viens smagā hiphopa talanta pārstāve, kura man bija atradums. Skaita tā, ka nevar izsekot līdzi, bet ja noķer zilbes, liekas, ka tas nav reāli.. Kapēc Em tā neveidoja Venom.. :/

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Paco said:

nopietna dziesma par nopietnu tēmu - Jagerīts.

IR personiskā pieredze, video klips ir atspoguļots precīzi, neko pielikt, neko atņemt. Katru reizi tik traks pasākums ir, tiklīdz ir iesaistīts smaragdzaļais dzēriens.

Runājot par mūziku, sajūta kā no zārka izcelts hard-step un apliets ar jāgerīti. ..kaut-kur pa vidu jodelē.. Traki, traki, bet nesaistoši. Nu tāds solīds sešinieks.

Redz, būs vēl viens smagā hiphopa talanta pārstāve, kura man bija atradums. Skaita tā, ka nevar izsekot līdzi, bet ja noķer zilbes, liekas, ka tas nav reāli.. Kapēc Em tā neveidoja Venom.. :/

  Reveal hidden contents

 

 

not bad.. 8/10

 

 

Link to comment
Share on other sites

Atceros vēl tos laikus, kad šitais disenēs skanēja. Protams, nevarētu klausīties ikdienā, bet atsauc atmiņā dažus labus klasesvakarus :D ir ok/10

I present to you the hardest bass player and one of the best guitar riffs from the disco scene!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, faz said:

Atceros vēl tos laikus, kad šitais disenēs skanēja. Protams, nevarētu klausīties ikdienā, bet atsauc atmiņā dažus labus klasesvakarus :D ir ok/10

I present to you the hardest bass player and one of the best guitar riffs from the disco scene!

Faziks 70' laiž. Dziesma iederas uz deja grīdas, teiktu pat neatkarīgi cikos.. Nedaudz atgādina daft-punk. Nebaidos teikt, ka šis kvartets kalpoja kā iedvesmas avots pāris viņu hītu. Foršs tas loop, tik visa pasaule jāskatās caur rozā brillēm. Septiņi no desmit lieku pēc manas skalas, varbūt citā dienā būtu vairāk, citā dienā mazāk.

Pāris dienas skan tās čella stīgas galvā. Dziesmas video arī ''layer by layer''

Skaņdarbs!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, punk said:

0/10 nē

 

Nezinu kā pateikt. Sākšu ar to, ka nelikšu pliku 6 vai 5 nenoklausoties līdz galam un iemetot vienkāršu atbildi tavai šīs dienas dziesmai. Dziesma ir traka, experimental-elektro-skrīmo vai kas tamlīdzīgs, man nav svešs, tāpēc baigās problēmas ar uztveri man tas neradīja. Dziesma nav tā lipīgākā, drūma, brīžiem ir sajūta ka vārdi ir saprotami, bet tad atskārti, ka Tev tikai tā liekas.. Esmu pat iemaldījies kādā līdzīgā pasākumā, kur, ja tā nopietni, redzēju ko līdzīgu dzīvē (Lone Taxidermist). Crazy. Došu šeit OK vērtējumu, tikai citai dienai.

 

Šis tāds ašais, bet galvā skan nemitīgi. Patīk visi šie gudrie skiti/interlude. Peace to Phife.

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×