Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

6 hours ago, skaruu said:

8/10

e: kaut kāds jau paspēja novērtēt Vankas dziesmu, tavu KKK netaisos klausīties :(

tas plot twist dziesmas laikā pikachu

Es teiktu - jauki. Nebija pārsteigums, gaidīju, sagaidīju ko gaidīju!

rītdienas dziesma.

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Nevajag saudzēt svaigus prātus ar netīro repu, tā kā... Izbaudiet!

sneekedits - Vecais House mūziks, ko vanka ir ielicis, solid 5/7

Edited by Vechs
kautkasaizmirsās
Link to comment
Share on other sites

Damage ir mans favorite no šī albuma. ODB noteikti ir unikāls džeks. 10/10

Uzgāju video, kur Premo runā par šo dziesmu, tāpēc ieliku šeit. Pavisam noteikti viena no manām all-time favorite dziesmām. Lirikas, bīts, izpildījums, situācija un emocijas - grūti iedomāties kaut ko labāku. Viena no tām dziesmām, kurās ieklausoties var smelties pārliecību, ka viss nav tik slikti, cik izliekas. :)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Vankaa* said:

2/10

 

 

 

Nu centos klausīties, nelikās interesanta. Varbūt citu dienu noklausītos, būtu savādāks viedoklis.

SOAD, esmu gatavs pieņemt negatīvus vērtējumus.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Paco said:

Nu centos klausīties, nelikās interesanta. Varbūt citu dienu noklausītos, būtu savādāks viedoklis.

SOAD, esmu gatavs pieņemt negatīvus vērtējumus.

Galīgi neesmu metāla fans, nekad nav bijušas tādas skudriņas, kas skrietu pāri, bet priekš progresīvā/smagā metāla dziesma vērtājama 7/10 . Varbūt man vajag kādu basu mājās un uzgriezt dziesmu uz skaļāko, tad viss aizietu, bet pašlaik nebija sajūta, ka drops būtu tas, ko gaidīju.

 

Uzgāju šodien salīdzinoši jaunu LV youtube kanālu, ar kādiem 200 subiem un VEVO nosaukumā. Vēru vaļā viņas pirmo dziesmu ar klasisko Latviešu negatīvismu, gaidot kādu Uldona remixu, kuru viņš iedziedātu ar jarānu un Elizabeti (jā, es zinu, nevajag vērtēt kaut ko, pirms neesi to apskatījis :D ) , bet sagaidīju ko citu. Dziesma reāli pievilka, ne tikai tāpēc, ka klasiskais pop stils, kuru cienu, bet arī meldiņš lipīgs un dzied ļoti labi (izskatās viņa arī neslikti, tas kādu plusu arī dod :D). Vienīgais vārdi dažviet vienlīdzīgi, bet priekš pirmās dziesmas ir ahujena

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boomix said:

Galīgi neesmu metāla fans, nekad nav bijušas tādas skudriņas, kas skrietu pāri, bet priekš progresīvā/smagā metāla dziesma vērtājama 7/10 . Varbūt man vajag kādu basu mājās un uzgriezt dziesmu uz skaļāko, tad viss aizietu, bet pašlaik nebija sajūta, ka drops būtu tas, ko gaidīju.

 

Uzgāju šodien salīdzinoši jaunu LV youtube kanālu, ar kādiem 200 subiem un VEVO nosaukumā. Vēru vaļā viņas pirmo dziesmu ar klasisko Latviešu negatīvismu, gaidot kādu Uldona remixu, kuru viņš iedziedātu ar jarānu un Elizabeti (jā, es zinu, nevajag vērtēt kaut ko, pirms neesi to apskatījis :D ) , bet sagaidīju ko citu. Dziesma reāli pievilka, ne tikai tāpēc, ka klasiskais pop stils, kuru cienu, bet arī meldiņš lipīgs un dzied ļoti labi (izskatās viņa arī neslikti, tas kādu plusu arī dod :D). Vienīgais vārdi dažviet vienlīdzīgi, bet priekš pirmās dziesmas ir ahujena

 

ntā, nepavelk :/  Bet dzied labi, 5.5/10?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×