Jump to content
šayžuks

#1 Foto Konkursa Balsošana!

Bildes redzamas pašā postā!  

66 members have voted

  1. 1. Balsojam par skaistāko/interesantāko.



Recommended Posts

Tēma; ''Interesantākais notikums aprīli''


 


 


Balvas:


Pirmā vieta -  5IDCash & foto ''awards'' (camera.png) ! +15Euro !


Otrā vieta - 3IDCash ! + 10Euro !


Trešā vieta - 2IDCash ! + 5Euro !


 


 


#Viens


thumb_show.php?i=pa47vgb7&view


 


#Divi


Qe1t4OG.jpg


 


#Trīs


ko6zm4phq6csipabxi7.jpg


 


 


#Četri


thumb_show.php?i=uyezjd8u&view


 


#Pieci


thumb_show.php?i=tk2e47zy&view


 


#Seši


thumb_show.php?i=gymmfchs&view


 


#Septiņi


rKDXIdx.jpg


 


 


 


 


Skatīšos cik aktīvi identieši balsos, kad balsotāju aktivitāte būs maza, noslēgšu balsošanu.


 


Vienīgais noteikums dalībniekiem - nedrīkst balsot par savu bildi!


 


 


Link to comment
Share on other sites

Nezinu kam tur sniegs, bet septītais ir pats atbilstošākais šim mēnesim. 

protams nezinu kam ir tas 3. darbs, bet varbūt viņš domāja to kā aprīļa joku, jo aprīlī arī uzsniga ... 

Link to comment
Share on other sites

Pirma ir oky- tik es butu pacelis bis augstak kameru nu pret debesim, jo daudz ta melna preksaa un nav informacijas melnai krasai. bet ta man patik smukas debesis un tie makonisis, tas melnais vareja but bet biku mazak, ja protams tur talak nav loga ruts vai kkads stulbs koks vai kkads trauceklis tad cita lieta.  (man ar ir lidziga bilde tik biki gaisaka un garaja laika , stav izstade) taka ir labs

 

Tris -  hmm sniegs :D bija sniegs , tas gan, bet to loga malu varej nebtuu butu super :)  taka aprilis prieksa nolikt kadu zalu puki vai mala butu intresanti, sniegs un zala puke, bet ir intersanti

 

 

Taas ir manas domas, mans viedoklis.  Katrs jau dara pa savam  :) 

Link to comment
Share on other sites

Skaisti dabas skati, bet neuzskatu, ka īsti atbilst tēmai. Manuprāt, otrais ir trāpīijis tēmā vislabāk, tāpēc balss tur. Tīri subjektīvi. :)

tēma ir 'interesantākais notikums aprīlī'. Manuprāt, ir interesantāk,ja aprīlī uzsnieg, nevis ja kāds piedalās sportiskās aktivitātēs, wtf. 

Link to comment
Share on other sites

tēma ir 'interesantākais notikums aprīlī'. Manuprāt, ir interesantāk,ja aprīlī uzsnieg, nevis ja kāds piedalās sportiskās aktivitātēs, wtf. 

izklausās, ka esi ļoti apsēsts ar šo bildi, wtf.

septītā visvairāk acīs iekrita, ļoti krāsaina un tādi forši toņi  :wub:  :blush:

Link to comment
Share on other sites

protams nezinu kam ir tas 3. darbs, bet varbūt viņš domāja to kā aprīļa joku, jo aprīlī arī uzsniga ... 

Eu nopietni ? Paldies kad pateici, savādāk mani pārņem tāda sajūta, kad būtu aprīli nogulējis. Vai tad šis topiks nav domāts priekš tā, lai cilvēks izsaka savas domas? Tai pašā laikā atrodās kāds ar garu krāniņu, kurš atbild uz katru postu tikai tādēļ kad tā cilvēka domas aizskāra viņa jūtas. 100% ja kāds cits šitā komentētu katru atbildi kas viņam nepatika vai domas gājiens nesakrita, dabūtu jau sen warning pointus vari arī atpūtu no foruma. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×