Jump to content
Sign in to follow this  
simplijs

Novērtē savu biedru

Recommended Posts

A- izskatās pēc kaut kāda mafijas čuvaka, cool, man patīk 10/10

P- otrā quote no vienas no pašreiz klausītākajām dziesmām, kad vajadzēja kaut kādu motiveišenu liku šo dziesmu tikai lai dzirdētu šo rindu. Bilde arī labi izskatās, bet kopumā šķiet pārāk bārbāzts. Viena quote un bilde būtu perfekti. 7/10

N- atgādina go big or go home, much love 12/12

Kristiān :)

Tavs avatārs neatbilst Tavām prātu spējām. Kā arī multfilmas man nepatīk ( Nu vismaz šāda veida ) 6/10 wtf es to tiešām uzrakstīju?!

Kamdēļ parakstā ir jāiekļauj kaut kas tāds ?! Ātrāk BUJ ieiet caur forumu,nekā caur Tavu profilu, un vēl uz Tavu profilu var tāpat uzspiest, bet domāts vēl papildus links,heuheu.Tava ideja par Tumblr parakstā bija labāka ! 3/10 ( par centību linku izveidei )

Niks- OK,man viņš vienmēr paticies. 9/10

a - Labs, bet pārāk trendīgs, es teiktu, viss jau pilns ar tām reliģiskajām bildēm, kur klāt kāds smieklīgs teksts vai tml. 7/10

p - Uzspiedu uz ''Free Kylie Jenner nudes'', u got me. 10/10

n - Patīk, vienkāršs, bet oriģināls. 8/10

a - eazy e baigais kungs, bet šis kā avatars, nu nezzz. es neliktu. 7/10

p - kā noprotu, tad kaut kas baigi nopietns, bet pirmo reizi par tādiem dzirdu. salikums tāds dīvains. 7/10

n - go hard, makes his dick hard not his life. :yao:

parasti nenodarbojos ar šīm lietām, bet tā kā kaņepe ir pretī - nevarēju aturēties xD

A - kaut kāds auto, kas īsti neder, jo avatarā parasti neliek bildi ar ainavu, kur nav iespējams saskatīt sīkās detaļas. Fokusē vienu konkrētu lietu, plezzz. 5/10

P - ir ok, nepiekasīšos, kaut bildei backgrounds ir so so. 8/10

N - sieviešu dzimtes vārds pārveidots vīriešu dzimtē, why not, tas tak kanepis ar punktu beigās. 9/10