Jump to content
simplijs

Novērtē savu biedru

Recommended Posts

a - personal pic, maybe, ja nebūtu ar glāzi rokā, tad būtu visi 10, bet šoreiz 8/10, jo paša bilde.

p - nu hz, liekas uzspīlēti un vēl paša bilde iekšā. xd xd hz hz

n - embis, īsi un konkrēti.

Link to comment
Share on other sites

a - Labs, bet pārāk trendīgs, es teiktu, viss jau pilns ar tām reliģiskajām bildēm, kur klāt kāds smieklīgs teksts vai tml. 7/10

p - Uzspiedu uz ''Free Kylie Jenner nudes'', u got me. 10/10

n - Patīk, vienkāršs, bet oriģināls. 8/10

Link to comment
Share on other sites

Seeach.

 

Sakarīgs krabis. Diezgan jautrs liecies. Kopā esam uzšāvuši mm, spēlēt māki. Turies...

 

A 9/10

 

S 7/10

 

N 7/10

Edited by Vankaa*
Link to comment
Share on other sites

a - eazy e baigais kungs, bet šis kā avatars, nu nezzz. es neliktu. 7/10

p - kā noprotu, tad kaut kas baigi nopietns, bet pirmo reizi par tādiem dzirdu. salikums tāds dīvains. 7/10

n - go hard, makes his dick hard not his life. :yao:

Link to comment
Share on other sites

a - stay cozy, 100/100

p - normaļna clickbaits 60/100

n - 85/100 diezgan simple, bet labs. ;)

 

edit; upsī, postu intervāls 3, my fault sorix. bet nu neguļam cilvēki

Edited by excalibur
Link to comment
Share on other sites

parasti nenodarbojos ar šīm lietām, bet tā kā kaņepe ir pretī - nevarēju aturēties xD

 

A - kaut kāds auto, kas īsti neder, jo avatarā parasti neliek bildi ar ainavu, kur nav iespējams saskatīt sīkās detaļas. Fokusē vienu konkrētu lietu, plezzz. 5/10

 

P - ir ok, nepiekasīšos, kaut bildei backgrounds ir so so. 8/10

 

N - sieviešu dzimtes vārds pārveidots vīriešu dzimtē, why not, tas tak kanepis ar punktu beigās. 9/10

Link to comment
Share on other sites

Paga, es laikam neiebraucu. A - avatar, P - profile, N - nick? Right? Nu tad, preacher, saturies. Man ir ko teikt.

 

A - iBUYPOTATO PC fans. Jau saliktu un overpriced datoru pircējs. Vēl jāvērtē ballēs? Šis mani triggero. Vērtēšanu neņemt vērā. (skatīt komentēru, ne skaitli) 2/10.

 

P - Games 1, bet bildē redzu CSGO un GTA 5. Bestest steam signature maker saite EVA. 1/10.

 

N - Neesmu nevienam citam redzējis niku Preacher. Oriģināli. Ir skanošs un viegli izrunājams. Nav nekāds lolz kickbacks.com skinu geja variants. 10/10.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[A] Tavs avatars vairāk piestāvētu citam komūna biedram, respektīvi, pašam ''crybaby.'' :D Paskatoties uz avatāru, atmiņā nāk bērnība, kad mamma dzina nost no datora. 8/10

 

Lika pasmaidīt, 7/10

 

[N] Katram savs, nickus vērtēt ir diezgan muļķīgi. 10/10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×