Jump to content
simplijs

Novērtē savu biedru

Recommended Posts

A - Pašsaprotami. 10/10

 

P - Baigi labs citāts, un pat ļoti iedvesmojošs un iemācošs, dažiem indivīdiem. 9/10

 

N - Lielākoties tavs niks arī tevi raksturo, tu dažreiz esi uzpūties un reāli dusmīgs, bet dažreiz ieslēdzas otrs stils - joga / jogijs, un tad ar tevi var normāli par kaut ko parunāt. Ērtāk tāpat tevi saukāt par jogiju. 9/10

Link to comment
Share on other sites

A- tāda pati bilde kā parakstā, meh, un kaut kā nepiestāv priekš avatara 5/10

P- šeit gan izskatās labi, vēl kopā ar savu cool niku 10/10

N- ļoti patīk kā izklausās, interesanti izdomāts, iq 10/10

Link to comment
Share on other sites

A- Interesanta bilde, izskatās pēc kaut kāda psihopāta, bet ir ok. 7/10

P- Teksts ir ļoti patiess, un ar dziļu domu. Bet diemžēl tādu cilvēku nezinu :/ 9/10

N- Parasts, interesants niks, kurš nav arī pārāk bieži sastopams. Katram jau savādāks, pēc paša gribas. Galvenais jau ka pašam patīk 10/10

Link to comment
Share on other sites

A - low kvalitāte, un diezgan vienkāršs attēls, kurš manuprāt vienkārši paņemts no gūgla. 6/10

 

P - tpfu 2/10

 

N - Izklausās pēc kaut kāda ''ser dante'', or smth like that, bet jā, katram jau savs niks iecepī un katrs izdomā sev kādu vien grib. Nav īsti kur piesieties, taču man nepiesaista. 7/10

Link to comment
Share on other sites

A- Nezinu, vai tur ir kāda dziļāka doma, piemēram, ka aiz haizivs (pieņemsim, ka tā uz džempera ir haizivs) slēpjas mazs mīļš kaķītis, bet avatārs viennozīmīgi interesants- 9/10

P- Šito nesaprotu, 5/10

N- Tāds skanīgs, patīkams, katram savs nicks, 10/10

Link to comment
Share on other sites

A- izskatās pēc kaut kāda mafijas čuvaka, cool, man patīk 10/10

P- otrā quote no vienas no pašreiz klausītākajām dziesmām, kad vajadzēja kaut kādu motiveišenu liku šo dziesmu tikai lai dzirdētu šo rindu. Bilde arī labi izskatās, bet kopumā šķiet pārāk bārbāzts. Viena quote un bilde būtu perfekti. 7/10

N- atgādina go big or go home, much love 12/12

Link to comment
Share on other sites

Kristiān :)

 

Tavs avatārs neatbilst Tavām prātu spējām. Kā arī multfilmas man nepatīk ( Nu vismaz šāda veida ) 6/10 wtf es to tiešām uzrakstīju?!

 

Kamdēļ parakstā ir jāiekļauj kaut kas tāds ?! Ātrāk BUJ ieiet caur forumu,nekā caur Tavu profilu, un vēl uz Tavu profilu var tāpat uzspiest, bet domāts vēl papildus links,heuheu.Tava ideja par Tumblr parakstā bija labāka ! 3/10 ( par centību linku izveidei )

 

Niks- OK,man viņš vienmēr paticies. 9/10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×