Jump to content
simplijs

Novērtē savu biedru

Recommended Posts

Vecā oldschool forumu spēlē, kur novērtējam sava iepriekšējā postotāja avataru, parakstu un niku. Lai mazliet aktīvāks forums un mazāk marazma, have fun.

 

Paraugs:

A - lieliski noformēts, fons saskan ar priekšplānu, tikai niks neiederas. 7/10

P - Krāsas perfektas, apstrāde kolosāla, vispār patīk visi viņa darbi. purfect. 10/10

N - orģināls, citiem neredzēts, nav kur piesieties. 10/10

 

Noteikumi pavisam vienkārši, postu intervāls - 3, piedalīties var ikviens, kurš sasniedzis 10 postu atzīmi, nerakstam īsi, izsakamies garāk kā 3-4 vārdos. :happy:

 

sākam ar mani. :damn:

Link to comment
Share on other sites

A - interesants noformējums, labi piederas fonam 10/10

 

P - ir kruts 7/10

 

N - bišķi sarežģīts bet interesants 8/10

 

Link to comment
Share on other sites

A - nain, nepatīk, pārāk poke. 5/10

P - Arī nepatīk, atkal jau pārāk poke. 5/10

N - Nu ko lai saka, ir poke, bet nu katram savs. 6/10

 

Mans viedoklis bija par Sentanti.

Edited by Dmitry.
Link to comment
Share on other sites

Avatars - Avatrs mafijas lomas stilā, kas parāda, ka esi gangstera tipa cienītājs, Melnbaltā krāsa ir statiski viss vairāk izmantotā visos avataros. Par Avataru es tev likšu 9/10. Personīgi es tavu avataru izmantotu, kā firmas zīmogu. 

 

Paraksts - Kaut kāds hip-hop. Es personīgi neesu nekāds cienītājs pret to. Krāsas ir nosēdētas brūnas. Nav nekā krāsaian, atgādina no 70 gadu plakātiem uz diseni. bet pats paraksta bildīte, neko neizceļ. 6/10

 

Niks - Niks protams nav pats radošākais tavā klāstā, bet ir ļoti motivējoš, Par to vien motivēšanu lieku 10/10. Kā, nekā katram ir savs izdomātais unikālais nicks. <3

 

Ar cieņu Mim.

Link to comment
Share on other sites

A- kaut kas neierasts, haotisks un piesaistošs kā arī vēl paša paraksts izcelts bildē, man patīk 10/10

P- abi attēli ir interesanti, bet manuprāt viena bilde pie paraksta izskatās krietni labāk 8/10

N- oriģināli izdomāts, viegli var atcerēties, būtu 10, ja nebūtu tas mazais ķeksis beigās. Visi šitie ķekši, svītriņas un citi ķeburi priekš manām acīm šķiet pārāk bērnišķīgi iekš nika. 9/10

Link to comment
Share on other sites

A - Īsti nesapratu kāda doma šim avataram, bet izskatās ok, lai gan kvalitāte suds. 7/10

P - Parasts citāts, bet tomēr Gretski zinu. 6/10

N - Izklausās pēc ķīniešu tēla, Čana. 6/10

Link to comment
Share on other sites

A - Classy, my fav dresscode (without the bowtie) and overall a nice picture 10/10 (hz kāpēc angliski?)

P - N/A

N - Krekeris ? Cepums ? Krekotājs ? Nezinu. Nav ne vainas/10

Link to comment
Share on other sites

A - nu nezinu kur Tu tādu mošķi izrāvi, bet riktīgi foršs. 10/10

P - redzu zaļu maiku, tas tu? ja jā, tad 6/10, ja nē - 9/10

N - 10/10 daudz dīvainvāržus var izdomāt ar Tavu niku.

Link to comment
Share on other sites

A - Nekas īpašs, bet ir smuki 6/10

 

P - Es pat nezinu kā to komentēt . Prikolīgi,smieklīgi. OK, pieņemami , Tavā stilā 7/10 

 

N - Tev piestāv, nezinu kāpēc, bet ar to avataru iet labi kopā, nav oriģināli vienīgi. 9/10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×