Jump to content
Klaavushka

Identy dd2 serveris

Recommended Posts

Laba diena, jaunatne.

 

Publiski paziņoju, ka ir atvērts De_dust2 serveris.

Adrese: dd2.identy.lv

Stati aplūkojami šeit: http://identy.lv/stats

Servera monitors - tur, kur visi - sākuma lapā.

 

Būtu jauki, ja ļaudis spēlētu un testētu, iespējams, nav kaut kas līdz galam pareizi nokonfigurēts (jo es tādu nespēlēju, nezinu kādam buytime, map limit, round time, utt jābūt).

Tāpēc veiksmi vīri un sievas, izbaudat, šaudaties, bug reportus te pat zemāk postojam.

 

 

Serveris ir jauns, admini ir precīzi 0, ja neskaita mani, simpliju un mirušo akku.

http://identy.lv/apply

Droši piesakamies, labākie kandidāti tiks pieņemti.

 

Serverī vēl nav ievietota VIP funkcija, lūdzu, iztiksim bez problēmām, nepasūtīsim VIP, līdz tas netiks salabots un pateikts, ka strādā.

Link to comment
Share on other sites

Klāvs?

Vienu no uzlabojumiem jeb pārmaiņām vēlos, ka, lai izņem no buy in abu veidu gan ct, gan ts botgun'us, manuprāt tas sarežģī visu spēlēšanu.

Lai vai kā, protams , radīsies jautājums, kāpēc gan neatstāt, tas jau nekas nav traks, bet ir tā, ka ne tikai tas traucē spēlēšanu, bet gan parāda pretinieka ņirgāšanos. Tas tā.

Link to comment
Share on other sites

Klāvs?

Vienu no uzlabojumiem jeb pārmaiņām vēlos, ka, lai izņem no buy in abu veidu gan ct, gan ts botgun'us, manuprāt tas sarežģī visu spēlēšanu.

Lai vai kā, protams , radīsies jautājums, kāpēc gan neatstāt, tas jau nekas nav traks, bet ir tā, ka ne tikai tas traucē spēlēšanu, bet gan parāda pretinieka ņirgāšanos. Tas tā.

Yes. Cilvēks man jau rakstīja par to, ieliku, saliku, nevar vairs noprikt nedz botganus, nedz shieldus. Pārējo ar saliku, ko man rakstīja. 

Link to comment
Share on other sites

Iegāju, paspēlēju, vēl pamanīju ietekmīgas lietas.

Vēlētos, lai kancelē to, ka, lai neredz pretinieks, ko es rakstu savu kolēģu čatā, kā, piemēram , esmu ct, rakstu ''sayteam'' , bet ts visu figurē un izlasa. Tas ir tas, ko vajadzētu labot.

Pēdējā vai pirmā lieta, pārbaudīju cik ilgs termiņš ir uz afk sperienprojekts, uzņēmu, bija + - 30 sek, manuprāt , nebūtu godīgāk, ka izlabotu uz kādām 45 sekundēm vai 1min, jo, ja sanāk šaize, piemēram , zvana pie durvīm, atnāk čoums, un uzmet pāris vārdus, kas prasa pāris sekundes, bet, kad esi beidzis, un gribi turpināt spēli, a Tev vairs nekā, esi izmests.

Klāvušk.

Edited by Students
Link to comment
Share on other sites

Atradās vēl divas jaunas lietas.

Tad nu tā, skatās paši, par vai pret,

Viena no tām ir, ka tiek atskaitītas pēdējās 10 sekundes līdz kartes nomaiņai, un līdzko šīs sekundes ir beigušās, tā bez jebkādas gaidīšanas tiek nomainīta karte uz jaunu. Mans ierosinājums, moš uzliekam tā, kā beidzās kartes laiks, tā karti nemaina uzreiz, uzgaida, kamēr izspēlēs pēdējo izspēli, jo var reizēm gadīties, ka ts uzsmīnējis c4, un vēl ct ir jāatmīnē viņa, manuprāt , jebkuram gribētos vēl šo round izspēlēt, tas tā.

Otrs, par atmīnēšanu, piemēram , c4 uzlikts, ts nošauti, 5 ct palikuši, bet atmīnēt ir ļoti maza iespēja, bet tomēr, tā ir iespēja, bet nē , neviens no šiem neiet riskēt atmīnēt, tikai tāpēc, ka 4 no ct ir awp, un viņu negrib pakāst, bet 1 nabadziņš ar savu usp ir gājis upurēties, un viņam tomēr nekas nav sanācis, jo nebija pie kabatas kits, tiem deģenerātiem, kas nepildīja līdz galam misiju, viņiem tas priekšmetiņš tieši bija, tāpēc, ja neatmīnē, un c4 uzsprāgst, tad tie 4ct tāpat mirst, ķip kā komanda konsulē ''kill'' .

Klāvs?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku noņemti, Sānā to zaļo tekstu. 

Klāvs ir vislabākais, mani vien jau atbaida tas raksts. :D

Visumā serveris kamer normāli strādā, bet ar to rr ir kaut kas savādāk jaizrada.

Jo, kad tu esi bijis dzīvs, un uzraksti retry, tu piedzimsti beigts, kaut arī biji dzīvs.

Es rakstu uz ātro, jo lolu spēlēju.

 

Ar Cieņu misteram Klāvam. 

 

EDIT Artūram: 

Artūr, es domāju nevis, pēc tā, kad nomirst un taisa rr. Bet pirms nomiršanas, kad tikko sakās raunds.

Es zinu tu padomāji, pēc nomiršanas.

 

Bet tas nav tik svarīgi. 

 

EDIT Klāvam:

Dažiem ir ūber datori, kam ielago servers + uz 5 sec. Tas ir man. :D

Bet kā iepriekš teicu, tas nav tik svarīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

Iesaku noņemti, Sānā to zaļo tekstu. 

Klāvs ir vislabākais, mani vien jau atbaida tas raksts. :D

Visumā serveris kamer normāli strādā, bet ar to rr ir kaut kas savādāk jaizrada.

Jo, kad tu esi bijis dzīvs, un uzraksti retry, tu piedzimsti beigts, kaut arī biji dzīvs.

Es rakstu uz ātro, jo lolu spēlēju.

 

Ar Cieņu misteram Klāvam. 

Nevajag šo labot. Šis jau bija ielikts pirms tam, priekš tādiem deģenerātiem , kuri pašā sākumā nomirst tizli ierašojot kautkur un uztaisa retry lai spētu trpināt spēli. Tieši tādēļ viņa tika labota tā , lai tu nepiedzimtu vienā raundā 2 reizes. 

Par tēmu, kautkad ieskriešu uzmetīšu aci, ja būs ko piemest klāt visam tam ko te izlasīju, tad uzdrukāšu privāti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×