Jump to content
akka

deathrun

Recommended Posts

laikam kāds ar piku pa galvu iemeta, bet sāka parādīties vēlme taisīt, uzlabot serverus .. atnācu no darba ķēros pie lietas.

 

pagaidām kas izdarīts

 

  • saliktas milijons mapes, tagad kādā klusā vakarā sastādīšu pieticīgu mapcycle, lai būtu lielāka iespēja izmeiģināt jaunās mapes un vecās tikai retu reizi uzspēlēt,
  • izmetot ieroci viņš uzreiz pazūd, respektīvi vairs uz bhop blokiem nebūs jēga mest, lai nogalinātu, vai aizturētu savu komandas biedru.. 
  • vips apdeitots, glows nomainīts uz ne tik spilgtu krāsu, 


    r2vNDJ8.png
    cm0U8IG.pngja paņem random function, tad ir iespēja saņemt 1. HP 2. Godmode uz 10 sekundēm 3. naudu, lai varētu nopirkt smoke, vai full granātas.

  • /transfer niks atdosi savu dzīvību kādam spēlētājam, spēlētājs parādīsies tajā vietā kur jūs nomirāt,


    CTVP1DL.png
    aKc7beU.png

     

  • šopā jau sen stāvēja smoke, neviens īpaši viņu nelietoja, tagad ar viņu ir iespēja nobloķēt jebkuru lamatu uz 10 sekundēm, ja esi sakrājis pietiekami daudz naudas - 16000$, tad smoke vari nopirkt ar komandu /fn


    PyPDNan.pnggzl1VH1.png

Gaidu Jūsu ieteikumus, vai pārmetumus tepat .. šajā topikā. :)

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu piebilst, droši liekat pluginus, ieteikumus par citiem serveriem arī šeit, topiki būs vēlāk .. kad būšu ko izdarījis. ;)

Īpaši serveros mainīt neko negribās, tādus sīkumus tik, fixus n shit. 

Link to comment
Share on other sites

dope af, malacis akkuci, es vēlāk ielikšu uz surfu kkādus ieteikumus. :wub:

 

Tikai neliec kkādus pok3 n stuff pluginus :< Vienalga ka vairs nespēlēju, esmu ielicis pieteikami daudz sava laika ID surfā un negribas, lai viņu sabojā, uztaisot par kārtējo pok3 surf serveri. Paldies! :)

 

 

nu malacis akka, vismaz uz kādu laiku dr`a būs tauta  

Link to comment
Share on other sites

Tikai neliec kkādus pok3 n stuff pluginus :< Vienalga ka vairs nespēlēju, esmu ielicis pieteikami daudz sava laika ID surfā un negribas, lai viņu sabojā, uztaisot par kārtējo pok3 surf serveri. Paldies! :)

 

 

nu malacis akka, vismaz uz kādu laiku dr`a būs tauta  

Tas taču ir deathrun. :damn:

 

Man patīk! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×