Jump to content
simplijs

ID Rudens nominācijas

Recommended Posts

Hey hey IDENTY biedri!


Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, vēsais rudens ir pagājis un arī pirms nedēļas vai mazliet vairāk ir iestājusies meteoroloģiskā ziema. Cerams, ka visiem pirmie skolas/studiju mēneši ir iesākušies veiksmīgi, ja nē, tad ir vēl laiks savilkt galus kopā. Kā jau ierasts, gadalaikam mainoties, arī ID tiek atklātas nominācijas.


 


Lietotājs tiks apbalvots ar +1wp ja netiks ievēroti šādi noteikumi:


1. Nebūsi pamatojis katru nomināciju ar nominācijas cienīgu viedokli;


2. Ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot;


3. Ja būsi nominējis pats sevi;


4. Ja tev nebūs vismaz 20. postu.


 


Nomināciju saraksts:


 


Administrācijas darbinieks - Rudens labākais, centīgākais administrators.


Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.


Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.


Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk.


JB Admins - Labākais servera admins.


SURF Admins - Labākais servera admins.


DR - Admins - Labākais servera admins.


MTA Admins - Labākais servera admins.


Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu.


Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis.


Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.


GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.


Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.


Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.


SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris.


Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.


 


Balsošana notiks līdz 21. decembrim !!!! 


 


Labākajiem tiks piešķirtas balvas, tāpēc esiet aktīvi  ;)


Katram, kurš pilnvērtīgi izteiksies šajā topikā pienāksies maza ziemassvētku dāvaniņa, neatkarīgi no tā vai būs ieguvis vislielāko balsu skaitu, vai nē.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, aktīvs visos jautājumos. Atbalsta.


Moderators - Simplijs. Cik redzu, kā oldschool statusā. esi aktīvs arī mājaslapā. Vajag kādu, kas parāda, kuram ir īsta vieta.


Serveru administrātors - Karamele, cik esmu redzējis uzturies visos serveros. Aizrādi visiem, vienalga kāds viņs vai kurš.


JB Admins - Trenera tante. Vnk treneris. 


Sliņķis - kaka, Atrisina visus jautājumus, kas saistīti ar naudu. kad vajag ko citu palīdzēt kluss kā pele


SPAMERIS - Kiča. čata spameris viennozīmīgi. sēž dienu nakti..


Girl next door - Kiča


Edited by HerBijs*
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, manuprāt. Par cik ir aktīvs, lemj objektīvi un soda adekvāti. 

Moderators - Aktīvākais būtu Aidzis, bet Venturčiks ir daudz nosvērtāks un vismaz bērnus neapbižo (mta?) :D Šoreiz 50/50, dodu balsi par abiem.

Banteam - protams, ka Dzivnieks Nekad nav bijušas problēmas ar banteam pienākumiem. Visas sūdzības izskata un visu atpazīst, pieņem pareizo lēmumu un ir baigais lohs. lol,  jk, toms neko vispār nedarīja un pīkstēja kā mazs tampons.
Bet ja nopietni, tad TIGER, par cik ir vienīgais no banteam sastāva.

Serveru administrātors -  Galva ? Man šķiet, ka vienīgais, kam ir pietiekami daudz pacietības, lai tiktu galā ar mta un tiem mazajiem xenomorfiem.

----stop : edit time----
nezināju, ka obligāti kādu vajag nominēt

JB Admins -  admins (Klāvs) , dzirdēju, ka atsācis vadīt idp spēles?

SURF Admins -  Tiger, jo Aidzis man tā teica

DR - Admins - Dzivnieks, jo nesen vēl tur baigi kko lēkāja un ir baigais lohs.

MTA Admins - Galva, no question.

Lietotājs- Atdodu balsi par Kičiņu

Palīgs - grūti iedomāties, kurš man ir palīdzējis, jo to darījuši ir visi. Bet ņemoties ap "problēmu" sadaļu, šoreiz izcelšu Džabaru. Samērā aktīvs un cenšas palīdzēt citiem.

Sliņķis - Dzivnieks, jo atteicās no banteam amata

GFX - Kur pretestība? SMUKŠS!

Aktīvais - Atdošu balsi par Rausi. Pieskata gan čatu, gan forumu. Par aktivitāti arī nevar sūdzēties - it īpaši čatā, banojot meitenes :D

Oldschool - simplijs. Kāpēc jums grūti iedot viņam manu statusu, es nesaprotu. Pamatojums, šķiet, nav vajadzīgs. Paskrollo uz augšu un apskati, kurš ir topika autors!

SPAMERIS - Atdodu balsi Jorenam. Bail vien iedomāties, cik viņam būtu postu, ja viņu neviens nebanotu.

Girl next door - Kaut arī jau esmu aizmirsis kā viņa izklausās - Lorix. Skumstu pēc tā kaķa. :(

 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pa retam kāds ko labu izdara, bet pa lielam, neko... sad story. Diemžēl nevaru neko īsti lāgā nominēt. Varētu jau Rausi, bet, lai arī cik ļoti viņš kaut ko grib darīt, viņš nedara, bet ir savi iemesli...akka. Nevienam nominācija, tas ir tā, lai varbūt kāds beidzot saņemas. :p


Moderators - Tagad jau Aidzis knaši ņemas pa forumu, beidzot ticis pie amata, un lēnām pierāda, ka to ir pelnījis. Pa retam paslinko, bet pa lielam vajadzīgo izpilda. Laikam. 


Banteam - Tāds arī ir? Tīģerim jauns amats, dzīvosim, redzēsim. Bet ja pareizi atceros, man vislabāk patika kā fazijs izskatīja sūdzības, lai arī cik reti tas nebūtu. Ļoti korekti ar pamatojumiem un pacietību..nevis kā Toms. :Kappa:


Serveru administrātors - Neesmu redzējis pilnīgi neko no cs administratoru puses, nekādi konkursi, nekādas prasības galvenajiem, tā it kā viss būtu kārtībā un neko vairs nevajadzētu. Savukārt Galva veido gan konkursus, gan kaut kā pacieš tos mazos nīdējus un termītus un cenšas izdabāt visiem kā labāk. Ne labi, ne slikti, bet malacis, ka vēl tur rosies un darbojies. Tā turpini! 


MTA Admins - Skatos, ka Surenos tiek uzslavēts, pieķer netīros neķītreļus ar visiem pierādījumiem, ar labu pamatojumu un argumentāciju, prieks, ka ir arī kāds, kuru īsti neienīst MTA sadaļā...izņemot pašus mazos. ;D


Lietotājs - Ja tā padomā, lietotāji pēdējā laikā ir retums šeit. Neviens īsti prātā pagaidām nekrīt, cerams, ka laika gaitā izdomāšu, laiki vēl daudz, un vērošu visus. :>


Palīgs - Šaize, jau "Bez cenzūras" topikā aprunāju viņu un viņa palīdzību. Bet šoruden ir salīdzinoši daudz palīdzējis ar manu sākuma video editingu, bez viņa gan jau vēl mocītos ar mazsvarīgām lietām. Ty :>


GFX - Jānis S. (Nezinu kā labāk tevi te rakstīt, cerams, ka neiebildīsi(feik)). Lai gan pa GFX sadaļu īpaši daudz neņemas, pa retam var tomēr pamanīt kādu jaunu bildīti, bet tagad jau aktīvi nodarbojas ar cs:go skinu veidošanu, lielākā daļa ļoti kvalitatīvi un varētu pat teikt - profesionāli darbi. Malacis, vēl gribu redzēt lietiņas no tevis iekš cs:go. 


Oldschool - Varētu jau teikt, ka pa draugam, bet tajā pašā laikā īsti nē. Kā jau pirmstam šajās nominācijās esmu teicis, Talants forumā pavada tik daudz laika... kinda.. kkādā random tabā vnm no rīta atver forumu un visu dienu tur stāv, nevienam neaiztikts. :D


Girl next door - Kičiņa tagad palikusi aktīva, raksta muļķības čatā un krāj sev iedomības punktus. Nezinu, neko pielikt, neko atņemt? Īsi un kodolīgi? Good enough.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Vairākkārt sev ņēmis nost to grupu, bet tajā pašā laikā arī samērā daudz dara nu ir atsaucīgs, Rausis, manuprāt, ir godam nopelnījis šo nomināciju.


Moderators - Jāņem vērā, ka Ventura amatu ir ieguvis pavisam nesen, tikai rudens izskaņā, EMB ir vispār nozudis no i-pasaules, tāpēc savu amatu saņem mazo mta spēlētāju nīdējs, cītīgais un vienreizējais Aidzis.


Banteam - No esošajiem un bijušajiem šā laika BT neesmu īpašu sniegumu redzējis, bet tāpat kā Venturam, man patika kā fazijs izskatīja sūdzības..


Serveru administrātors - Nesaprotu kāpēc Karamelei un Dimam vēl ir amati, nezinu, maybe Karamele vēl vada idp games @ dr, bet Dima neaktīvs, so so. Bet visu cieņu Galvam, kurš pacieš sīko uzbraucienus un diršanu, uztur MTA un labo. visu cieņu.


Lietotājs- Laikam, jau ka TIGER, vismaz baigi čatā ar saviem "ayyy" dzīvojas, topikos nevienu īpaši neesmu novērojis, bet TIGER iekritis acīs ar dzīvošanos pa čatu.


Palīgs - Šito nomināciju visu laiku var dot 1PWA, vienmēr atsaucīgs un palīdz, ja kko nezinu vai nesaprotu.


GFX - Nav gluži tā, ka neviens cits šajā sadaļā neko nedara, bet lai arī feiks retāk liek, no viņa ir viskvalitatīvākie darbi. Feiks as always.


Aktīvais - Ja godīgi, tad nav ne jausmas, kurš būtu piemērotākais. Ja skatās pēc online time forumā, tad Linards, bet šis kkur nopeldējis, laikam sanāk čovijs bļ., kuru visbiežāk redzu pie online lietotājiem.


Oldschool - Te gan var likt Linardu, šitais kekss patiesībā ir baigi gudrs, lieki arī necenšas dirst un vienmēr labu joku iemet čatā.


SPAMERIS - Ne velti akkam ir 6k+ postu, gandrīz katrā topikā kko ieraksta.


Girl next door - Meitenes, kuras čatā diršas un pēc tam kunkst status update, ka atņem čatu nav pelnījušas šo nomināciju. Vismierīgākā, manuprāt, kura parādās online ir Vita.


 


 


Objektīvi pagaidām spēju atbildēt uz šīm nominācijām, ja kkas mainīsies - papildināšu.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, jo visam pieiet pārāk nopietni.


Moderators - Noteikti aidzis, jo kad ieguva statusu sāka aktīvi rušināties, prieks, keep up the good work


Banteam - fazijs, lai arī viņš ir admins, tā pat cenšas izskatīts sūdzības, krč lohs.


Serveru administrātors - Tāda nav, kad viss tiks sataisīs/salabots kas attiecas uz serveriem, tad varēs dot vārdu, jo pašlaik viņi nevar izpausties. 


JB Admins - Nav tāda, visi vienā maisā metami.


SURF Admins - sugar fresh, jo bieži redzu viņa banus.


DR - Admins - Nav, nav, nav, tagad tikai serveris atkal sāk atgūties


MTA Admins - surenoz, aktīvs mazo, zaglīgo un šmaucīgo ķerājs


Lietotājs- ES


Palīgs - Klāvs, jo palīdz visiem ar mājasdarbiem n shit.


GFX - kādēļ janominē kāds tur, ja tur viss dead, došu balsi Smukajam, jo viņš tur cenšas sagrābt kaut ko kopā.


Aktīvais - meme master bender, hz kur tagad pazudis, bet bija max aktīvs.


SPAMERIS - akka, tik viņa niku redzu topikos


Oldschool - ŠAYŽUKS, MANS MAZAIS PELĒNS <3 mīlu


Girl next door - atdošu balsi Lori, forumā uzturas adekvāti. Piebilde, meitenes, kuras lamājās un kašķējās nav pievilcīgas.


 


 


+wp : nomināciju noteikumu neievērošana, :** got em


Edited by faz
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Uz doto brīdi tas noteikti būs Rausis ( starp citu, kāds pamanīja ka šeit ir rakstīts PAVASARA admins? )


Moderators - Ventura, bieži vien izpalīdz ja nu kas vajadzīgs un atsaucīgs čalis!


Banteam - Laikam jau fazijs, es pat īsti nezinu kas te vēl par ban-tīmiem ir.


Lietotājs- Nu jau var teikt, ka Dzīvnieks, jo viņam vairs nav statusa.


Palīgs - Rausis vienmēr atsauksies, ja būs vajadzīga palīdzība, tādēļ vēl viens cepums tev, Raimond!


Sliņķis - Akka peģiks.


GFX - Jānis. S., pavisam noteikti atdodu balsi viņam.


Aktīvais - Īsti 1.6 pēdējā laikā daudz nespēlēju, bet pēc foruma spriežot tas varētu būt sugar_fresh, aktīvi nosūdz pārkāpējus un izskatās pretty much aktīvs.


Oldschool - Ventur4iks, bez komentāriem.


SPAMERIS - Aigars?


Girl next door - Kičiņa, jo jā. ( Ja vien forumā būtu reģistrējusies Meii, tad balss pienāktos viņai =] )


Tā kā es CS nespēlēju, tad piedodiet ka nesniedzu nominācijas par to.


Edited by Surenos.
Link to comment
Share on other sites

 

Administrācijas darbinieks -  Rausis. Vienīgais kas ir redzams forumā un serveros, nevar neko citu pateikt.

Moderators -  Aigars. Bija grūti izvēlēties starp Venturčiku un Aigaru, bet nu tomēr Aigars ir uzturējies vairāk serveros.

Banteam -  Fazijs. Tagad nav bijušas daudzas sūdzības, bet pirms tam labi redzēju kad fazijs darija savu darbu perfekti.

Serveru administrātors -  Karamele. Vienkārši nebija citas izvēles tas arī viss.

JB Admins -  Klāvs/Kalnu Kaza. Man ļoti patīk kā Klāvs adminē tieši jailbreak serverī. Visu saprot un uztver vēsi. :D

SURF Admins -  Sugar fresh. Vienīgais ko redzu bieži serverī ar statusu.

DR - Admins - Nezinu. Es personīgi neesmu redzējis nevienu adminu izņemot idp spēlēs.

MTA Admins -  Surenos. Ļoti labs admins es teiktu. Visu dara pareizi un neizmanto admina iespējas savā labā.

Lietotājs - Nu te laikam būs jāsaka Dzīvnieks. Vienkārši bieži redzu forumā. Varbūt arī kādreiz ieiet kāda 1.6 serverī, bet tas tā pa retam.

Palīgs -  Galva. Man ir diezgan bieži palīdzējis ar daudzām problēmām saistībā ar cs un mta.

Aktīvais -  Mr.White. Taisa labus un interesantus konkursus, kautvai bija pazudis uz vienu brīdi :/

Oldschool -  Talants. Varbūt netik bieži redzu čatā/serverī bet bieži redzu kad ir forumā.

SPAMERIS -  Ieva/Mazāāaaaāāāā. Nu ir pārspamots čats ar Ievu :D

Girl next door -  Kičiņšš. Bieži redzu čatā un serveros.

 

Edited by NinjaSocks
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Raušuks :wub: Viens no jaukākajiem cilvēkiem komūnā, ļoti aktīvs. Ja vajadzēs- palīdzēs, ja vajadzēs- atbalstīs, ja vajadzēs- izvrekos, ja vajadzēs- izbanos, ja vajadzēs- noliks tevi uz kakām! Rausis best, tāpēc arī nominācija viņam! :)


Moderators - Cik noprotu, tad Aidzis moderators jau no vasaras, ļoti aktīvs. Ja likšu viņam kādu izbanot, viņš to arī izdarīs! B)


Banteam - tādu vēl vispār ir? lol


JB Admins - Klāvs! Atkal vada idp spēles? :O nē, nopietni, labāka admina par viņa nav, neies jau balsot par kkādu treneri.  :damn: 


DR Admins - Laikam jau Dzīvnieks, aktīvs un biedē visus pediņus prom no servera! (jo pats tads, haha)  :shaize: 


MTA Admins - Cik zinu, tad Galva jau šajā amatā ir sen, viens no retajiem cilvēkiem šeit, kas grib kaut ko darīt lietas labā, nevis sēdēt un gaidīt ,kad viss atrisināsies pats no sevis! :)


GFX - Viens no aktīvākajiem ir Smukšs, nu darbi jau skaisti, skaisti.


Oldschool -  mans mīļais šayžuks, vienmēr sasveicinās, kad ienāku iekšā. :wub: bet maita ar mani ts`ā gan nerunā, kad biju iegājusi :( :( :(


SPAMERIS - Jorens! bļeeeeģ, viņš ir visur, VISUR. Ja dienas laikā nav kko ierakstījis statusa updeitos, tad nezinu, diena nav izdevusies. btw viņam jāpiešķir vēl kkāda cita nominācija par to, ka vienīgais uzdrīkstējās pateikt, ka esam pelnījuši tikai nomirt! :fire: 


Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Gudrākā pārstāve? laikam joks, izdevies haha. nu nezinu, par aktivitāti- brīžiem kko Kiča čatā plosās, bet tas arī viss. ggwp 


 


Edited by Mazā.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis,kaut arī viņš man neļoti patīk,bet nu viņš ir tiešām ir pelnījis šo nomināciju,jo dara visu,kas ir viņa amata


Banteam - FAZILIJO, vienīgais,kas kautko izskatīja,tpc arī šī nominācija pienākas viņam.


SURF Admins - Protams,ka SUGAR_FRESH*,jo vienīgais kas uzturas serveros un uztur kārtību,vispār nesaprotu kpc Tiger ir acc surfā ja neko tur nedara.


Lietotājs- JORENS , vienmēr veido fake profilus,kad akka viņu nobano,jo nevar bez ID


Palīgs - Visvairāk man ir palīdzējis Rausis :)


GFX - JS. <3 Skaistākos darbus,pēc manām domām,taisa viņš.


Aktīvais - Aigars,vienmēr dzīvojas pa forumiņu.


Girl next door - Jorens :Kappa: , labi nē tā šoreiz būs Kichinja,aktīvi rosās pa forumiņu un serveriem.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Lai gan visu augsto statusu nēsātāji apgrozās tikai no viena bariņa, šo nomināciju tāpat būtu pelnījis, manuprāt, Rausis. Vienmēr ir lietas kursā un aktīvs, objektīvi skatās uz lietām un necenšas ielīst visās pakaļās pēc kārtas. Jūtami izpalīdzīgs, neesmu redzējis, ka speciāli kādam atteiktu vai nepalīdzētu, ja tas būtu nepieciešams. Bieži redzu čatā paskaidrojam kādu jautājumu vai atrisinot problēmu. Atsaucīgs cilvēks un ar nopietnību piegājis savam amatam, pienākumus pilda apsveicami.


Moderators - Aigars, var redzēt cik ļoti piemērots cilvēks šim amatam. Laiki jau mainās un visu mūžu nevar ākstīties un būt nenopietns. Var redzēt, ka Aigars palicis savādāks nekā agrāk, noteikti nopietnāks, pietiekoši aktīvs, lai izsekotu līdz visiem topikiem un pārkāpējiem forumā. Lai gan būtībā tas ir arī vienīgais moderators, domāju, ka nomināciju tāpat piešķirtu viņam, neredzu iemeslu kāpēc tieši viņš nebūtu pelnījis šo nomināciju kā arī uzslavu par paveikto darbu no pārējiem lietotājiem, kuri uzturās forumā.


Sliņķis - Šī nominācija šo topiku padara mazliet nenopietnu un smieklīgu. Bieži lasot tos komentārus un nominācijas, tā vien liekas, ka kādam gribas vienkārši pateikt smieklīgu joku un pievērst sev uzmanību ar to. Kāda velna pēc kāds tiek nominēts bez iemesla, ja viņam, iespējams, ir bijuši nopietni iemesli, lai kādu laiku pazustu vai neparādītos ID? Varbūt tās ir ģimenes problēmas, varbūt reālā dzīve, kas to lai zin. Uzskatu, ka nomināciju sliņķis nekad nav pelnījis neviens, ja kāda amatpersona slinkos, tad par to arī pateiks iepriekš vai tiks sodīta, bet nu tas tā, whatever.


GFX - Vienīgais, kurš rāda savu aktivitāti un izaugsmi, kā arī cenšas attīstīties ir Jānis aka SMUKŠS. Pārējie sāk palikt ēnā un neizrāda savu aizraušanos un talantu kā bija agrāk, taču Jānis nepārstāj priecēt ar jauniem darbiem, bildēm, kā arī video, daudzpusīgs puika ar lielām prasmēm. Nevar nepieminēt to, ka viens no viņa darbiem ir iekļauts CS:GO, par ko var tikai lepoties, novēlu panākumus arī turpmāk un turpini attīstīties tādā pašā virzienā.


Oldschool - Šeit ir vairāki cilvēki, kuri ir pelnījuši šo nomināciju, grūti izcelt kādu kā vienīgo, taču šoreiz nomināciju piešķiršu aimo, jo pārāk bieži viņu redzu online un čatā, vienmēr iekrīt acīs ar savu aktivitāti un humoru, ar kuru brīžiem nevajag aizrauties. Kā arī jau ilgu laiku nav pametis ID un bijis aktīvs vienmēr 


Girl next door - Noteikti jau Ieva. aka Mazā. Var redzēt, ka ietekme un statuss ir lielāks nekā pārējām Girl next door.. pārstāvēm un var just kā viņai gribētos būt vienīgajai meitenei šeit. :D Ilgu laiku jau ir šeit, lai gan palikusi mazāk aktīva, tāpat bieži redzama čatā, kas pievērš uzmanību daudziem. Visā visumā patīkama, jautra, simpātiska meitene, būtībā vairāk plusu nekā mīnusu. Šoreiz kaut kā tā.


 


Par pārējām nominācijām neesmu īsti lietas kursā, tāpēc atstāšu tās citiem.


Link to comment
Share on other sites

Saku uzreiz, ka bieži nav sanācis te iegriezties mācību slodzes dēļ, tādēļ nominācijas likšu tiem, kurus esmu pamanījusi mazajos brīžos, kad esmu bijusi online. 


Administrācijas darbinieks - Rudens labākais, centīgākais administrators. Rausis un Akkucis, hmm, nevienu citu laikam nemaz nezinu, kurš ir šajā amatā. Cik esmu ievērojusi tad abi divi ir vienlīdz aktīvi, tādēļ 50/50.


Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. hā hā, te jau es sevi varētu likt, bet tā kā nevar sevi likt, tad paliks tukša vieta. 


GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Skatījusies daudz neesmu šajā sadaļā, taču no seniem laikiem vienīgais, kas prātā atnāca bija Feiks. Nominācija viņam. 


Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Nezinu. Kā esmu online, tā Aimo uzrodas. Nominācija tev. Un tā kā jēlības arī nav nākušas, tad. 


Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Artūrs B. ir tas, kuru nominēju, jo cik mītus atceros, laikam es uz 2 tik esmu bijusi, tajos pašos Artūriņš ir bijis. Vienmēr ir bijis labs kontakts un kašķi nav bijuši tā kā. :)


SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris. Nav sanācis katru izsekot, ko un cik daudz ir rakstījis, bet Rausītis aktīvi rušinās pa čatu. 


Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Vienmēr ir un būs mana mīļa Lauriņa jeb Puseite.


 


Nedusmojaties uz mani. Es izvērtēju no tā mazā laika, ko šeit pavadu un Aigars ļāva rakstīt par dažiem, ne visiem ja man neesot viedoklis. :)


Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis. Izpalīdzēs vienmēr, neatraidīs, palīdzēs tikt galā ar problēmām, kuras pats vēl nesaprot.


Moderators - Well, Ventur4iks online ir 24/7, tāpēc nominēšu viņu, jo aktivitāte ir liela, sajēga arī.


Banteam - Tīģeris. ātri tiek galā ar savu darbu, bez kļūdām.


SURF Admins - SugarFresh* Vienīgais, kas aktīvi darbojas pa serveri, kā arī uztur tajā kārtību.


DR - Admins - DR ir admini?  :damn:  Vienīgais, kuru Es DR'ā redzu, tas ir Rausis


Palīgs - Rausis, palīdzējis Man ir ārkārtīgi daudz, arī kad Es pasaku, ka serverī ir kāds pārkāpējs, Rausis momentāli ir iekšā.


SPAMERIS - Aimo. Vienmēr čatā redzu kādas sešas ziņas pēc kārtas no viņa. Vienmēr ir čatā.


Girl next door - Wild_Sintija. Ir visur un vienmēr. Aktīvi esmu redzējis viņu forumā pēdējā laikā kā arī ingame.


Edited by l1nkystyle
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, visvairāk visu dara + vēl salabojastatus.


Moderators - Rausis, dara pat moda darbu, locko topikus un tā.


Banteam - Rausis, kad visi bt bija miruši, tad uzņēmās banu izskatīšanu.


Serveru administrātors - Rausis, pārvalda adminus un čeko visam līdzi.


JB Admins - Rausis, vada idp spēles un vienmēr ir onlainā.


DR - Admins - Rausis, naktīs spēlējas ar mani ( :DD ) un aicina citus cilvēkus.


Lietotājs- Rausis, kad nebija admins, tad bija ļoti labs un aktīvs lietotājs.


Palīgs - Rausis, palīdz man c# taisīt programmas, nekad neatsaka.


Sliņķis - Rausis, man vienmēr jāpabaksta, lai kaut ko darītu.


GFX - Rausis, izveidojis ļoti skaistas sarkastiskas bildes.


Aktīvais - Rausis, kad bija lietotājs, tad čatā visu laiku bija.


SPAMERIS - Rausis, katru dienu čatā rakstās un ārdās, un atbild visiem "Kad būs mta?".


Edited by admins
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×