Jump to content
KENOBI

Oktobra izlase

Recommended Posts

wtf ko nozime 21. gs fanati? ķipa var patikt muzika tikai no viena noteikta laika perioda?

Iepriekš forumā viens cilvēks uzsvēra, ka ir 21. gadsimts, tāpēc ir jāklausās ''wiz khalifa'' uc. joke artist, bet uz to virsrakstu nemaz nevajadzēja tik ļoti koncentrēties.  ;)

7rf7wnkurml3z8b48gt8.jpg

Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

Vispār nevaru ciest ''21. gadsimta'' mūziku, manuprāt, pārsvarā šī mūzika ir bez jebkāda konteksta. Pats esmu oldschool cienītājs, ne tikai repa, bet arī lielākā daļa no pārējiem žanriem man iet pie sirds. 2packs, bigijs, the rolling stones, utt. Ak, laiki, kad visu nenoteica nauda. :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār nevaru ciest ''21. gadsimta'' mūziku, manuprāt, pārsvarā šī mūzika ir bez jebkāda konteksta. Pats esmu oldschool cienītājs, ne tikai repa, bet arī lielākā daļa no pārējiem žanriem man iet pie sirds. 2packs, bigijs, the rolling stones, utt. Ak, laiki, kad visu nenoteica nauda. :D

Bet gan kuces, coke, heroīns, zāle.

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš forumā viens cilvēks uzsvēra, ka ir 21. gadsimts, tāpēc ir jāklausās ''wiz khalifa'' uc. joke artist, bet uz to virsrakstu nemaz nevajadzēja tik ļoti koncentrēties.  ;)

7rf7wnkurml3z8b48gt8.jpg

 

 

Vispār nevaru ciest ''21. gadsimta'' mūziku, manuprāt, pārsvarā šī mūzika ir bez jebkāda konteksta. Pats esmu oldschool cienītājs, ne tikai repa, bet arī lielākā daļa no pārējiem žanriem man iet pie sirds. 2packs, bigijs, the rolling stones, utt. Ak, laiki, kad visu nenoteica nauda. :D

le born in le wrong generation

 

srsly, arī 21. gs. ir daudz labas mūzikas, ja esi tik aprobežots, ka redzi tikai aisberga virsotni, tad nekomentē par mūziku kopumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

le born in le wrong generation

 

srsly, arī 21. gs. ir daudz labas mūzikas, ja esi tik aprobežots, ka redzi tikai aisberga virsotni, tad nekomentē par mūziku kopumā.

Katram ir tiesības paust savu viedokli, manuprāt visas 21. gadsimta repa dziesmas ir MĒSLI (izņemot lvhh), kāpēc? .. Jo visi tagad to dara tikai dēļ naudas, jo kāpēc gan nē? Runājot par lvhh, šeit repam nav tāda popularitāte kā ārzemēs, tāpēc nekādu brango piķi tev nepiesola par dziesmas iedzietāšanu ar zilajiem reperiem. Tāpēc, tu turpini būt, kas esi un repot, kā repoji. Amerikā, ja pietam vēl esi atpazīstams uz ielām, jebkurš tirliņš skries klāt un piesolīs miljonus par dziesmas ierakstīšanu kopā ar ''redfoo'' vai kaut ko tamlīdzīgu.

Bet īsts atpazīst īstu, un īsts dara īstu.

Link to comment
Share on other sites

Par šo jautājumu diezgan bezjēdzīgi spriest. Vienam garšo saldējums ar šokolādi, otram labāk ar zemenēm. Vienam patīk oldschool, otram mūsdienu hh. Cik cilvēku, tik viedokļu. Augstāk varbūt pārsteidzos ar savām domām par 21. gs mūziku, jo arī ir tādi mūsdienu mākslinieki, kurus es klausos ,un kuri man patīk, bet tas vairāk bija tēmēts uz ''mainstream'' mūziku, tur gan es lielu jēgu nesaskatu, protams, ar izņēmumiem.

Link to comment
Share on other sites

Atbildot uz abu cilvēki postiem (simplija, Linarda) ir tomēr reperi, kas ir saglabājuši to ''og'' lietu, bet tas nebūt nav asap, j cole, g eazy vai kanye. MF DOOM dziesmas vairs netaisa, bet gan apmāca Bishop Nehru, kurš ir diezgan baudāms..

Earl Sweatshirt ir pat ļoti klausāms, bet tikai daži albūmi. Bet nekādi asapi un g eazy ar savām parveidotajām robota balsīm.

 

p.s. labs piemērs no jay-z, paklausieties viņa dziesmas kopš 1999 līdz 2015 gadam, kā tās ir mainījušās.. bet par šo tēmu vairs nevajag diskutēt. man nav nekas jāpierāda jums un jums nekas nav jāpierāda man, katrs saskata savu.  :shaize:

Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

tā teikt, ka 21. gs nav bijušu labu reperu gan ir dīvaini, par cik 90'ie saglabājās vismaz līdz 2005/07. gadam. Pēc tam gan viss down-hill gāja. Še jums mazliet arī no manis :

 

http://www.youtube.com/watch?v=FZmbp1vFEFk

(Gavlyn, viena no iecienītākajām mūzikas meitenēm. Ņēmusi iedvesmu no MC Lyte)

 

(Chali2na, kad J5 pašķīrās)

 

(J5, viena no kreatīvākajām hip-hopa grupām 21. gs sākumā, vēl ar vien tūrē apkārt pa ASV)

 

(Ra the Rugged Man - viens no vēl aktīvajiem insane reperiem ar insane flowu, daudz references no 80's)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×