Jump to content
Kobiks24

Porziņģis NBA

Recommended Posts

post-12578-0-29512200-1435433208_thumb.jpg

 

 

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas «Knicks» ir lieliska un vēsturiska organizācija, uzskata šīs vienības nupat draftētais latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis.(Draftēts ar 4 numuru).

 

Prieks visai Porziņģa ģimenei, Porziņģm piepildījās sapnis.

Link to comment
Share on other sites

BAZILISKS BACK IN BUSINESS!

kkpd. Skatījos video kad viņu izvēlēja, skatītāji un daži "Knicks" komandas biedri nebija diez ko apmierināti ar tādu lēmumu.

Lai veicas čalim!

Link to comment
Share on other sites

Nu cik es zinu viņš īsti negribēja spēlēt new yorkā, bet ow well. Patiesībā viņš ir baigais malacis, tiešām izcīnīja savu slavu.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik es zinu viņš īsti negribēja spēlēt new yorkā, bet ow well. Patiesībā viņš ir baigais malacis, tiešām izcīnīja savu slavu.

lol tas bija tieši viņa sapnis spēlēt KNICKS

Link to comment
Share on other sites

Whaitinj, princips ir ierakstit savas nekam nedarigas domas, neko nesajedzot no basketbola B)

 

Stulbs neesi? Es viņu pazīstu, mana čoma māte pat uzšuva viņa mātei kleitu, kurā viņa bija draftos. Bet škiet tev taisnība, uzrakstīt huiņu ir ļoti svarīgi neko nesajēdzot no dzīves.

Link to comment
Share on other sites

Stulbs neesi? Es viņu pazīstu, mana čoma māte pat uzšuva viņa mātei kleitu, kurā viņa bija draftos. Bet škiet tev taisnība, uzrakstīt huiņu ir ļoti svarīgi neko nesajēdzot no dzīves.

 

tu esi loti, loti negudrs un tu nesapratisi manu gudro atbildi, tapec ka gudrakais, piekapsos

Link to comment
Share on other sites

Malacis! Vismaz kādiem cilvēkiem piepildās tas, ko viņi ir vēlējušies.. :fuckyea:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jājiet iebuhāt, a to pārāk noguru sho tekstu rakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Stulbs neesi? Es viņu pazīstu, mana čoma māte pat uzšuva viņa mātei kleitu, kurā viņa bija draftos. Bet škiet tev taisnība, uzrakstīt huiņu ir ļoti svarīgi neko nesajēdzot no dzīves.

 

lol viņš tieši gribēja tikt ņujorkā knicks teama lol  mr.white taisniba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×