Jump to content
francua

OLAS ft. Renārs Zeltiņš - #PREZIDENTS

Recommended Posts

Nebūtu Zeltiņa, viņi kļūtu par vēl lielāku apsmieklu kā bija, bet palīdzot ar tekstu un ritmu viņš pacēla viņiem nedaudz reitingu uz augšu ar šo dziesmu. 

bullshit

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu Zeltiņa, viņi kļūtu par vēl lielāku apsmieklu kā bija, bet palīdzot ar tekstu un ritmu viņš pacēla viņiem nedaudz reitingu uz augšu ar šo dziesmu. 

 

Kurā vietā Olas ir apsmiekls? Viņi rullēē un dažas viņu dziesmas ir kļuvušas par hītiem, bet nevis kā laba mūzika, bet vairāk kā piedūriens. Šī grupa nav jāuztver nopietni, tās ir dziesmas par kurām tu pieduries ballītē un jūties kruts, kad mētā random lietas un dungo "daudz naudas, daudz naudas utt."

 

P.S Tu tikpat labi vari iet paklausīties grupā "The Lonely Island" un stāstīt kāda tā grupa ir sūds.

Link to comment
Share on other sites

Pērtiķu sajiets uzbrūk, ņemat manus banānus , tikai lūdzu nenograužat asti. 
Jebal, piedūrāties par manu viedokli ko es deomāju viens un personīgi, jūs gan var ātri aizskart ar vienu negatīvu vārdiņu "apsmiekls", un es vēl domāju kas es esmu ātri uzliesmojoš :D

 

 

Šī grupa nav jāuztver nopietni, tās ir dziesmas par kurām tu pieduries ballītē un jūties kruts, kad mētā random lietas un dungo "daudz naudas, daudz naudas utt."

 

Es viņus neuztveru ne nopietni, ne kā grupu, priekš manīm viņi ir kārtējie tirliņi kuri izdomāja kautkādu sākuma bullšitu , un tagat visi kā jau kautkādus gangnam style un vēl sazin kādus stūlbumus skandina un domā kad ir pasaules naba atēlojot viņus. Piedod, laikam esmu atpalicis no dzīves, jo ne reizi neesmu mētājis random lietas dziedod kautkādu meldiņu no dziesmas ar vārdiem "daudz naudas. daudz naudas". Sēžat pīsā, katram ir sava gaume, kādēļ tagat jālec ārā non biksēm ja kādam kautkas nepatīk kā tev. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×