Jump to content
piko

TIMATI n L'one OGRĒE!

Recommended Posts

Es šito uzzināju, ilgi neticēju. Timati un L'one te pat, OGRĒ. Iemesls kadēļ neticēju ir tāds, ka tā ir Ogre,  te nekā nav, maza bedre, kur nekad nekas nenotiek. Un es te dzīvoju.

Bet nu jā, izrādās tā ir taisnība, šitās pasaules slavenās zvaignznes 19. jūnijā uzstāsties smirdīgajā Ogrē, Ogres estrādē. Es domāju tā ir vienreizēja iespēja. Pats neesmu nekāds viņa baigais fans, bet ir dziesmas, kas man no viņa dikti patīk un turklāt kādēļ lai neimantot šādu iespēju, ja te pat vien dzīvoju.

Un es baigi ceru, ka viņš būs ar savu nenormālo Lambo, melns, matēts, tāds skaistulis. <3

 

Ja kādam ir interese , varam savākties kāds bariņš, paņemt dzīvokli uz vienu dienu un normāli atpūsties.

 

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/cits/timati-and-lone-165817/#_=_

 

CF1olOUW8AALuB4.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

:ooooooooooo fck neticās :] Cerams es paspēšu uz šo,jo man eksursija pēc izlaiduma uz 3 vai 4 dienām :[..... Es jau tgd atlikshu naudu uz biļetīti.PAts klausos L'One dziesmas,jo patīk baigi ^^.

 

 

Šitā cepī :]

 

Link to comment
Share on other sites

Zinu viņu visas kopējās un atsevišķās dziesmas, esmu bijis uz ATB ogres Estrādē, un ja tā godīgi, nemaz negribās uz turieni braukt vēlreiz :D L'one koncertā jau esmu bijis, un firstā Timatī uz pāris minūtēm arī esmu redzējis, so man ar to arī pietiek :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×