Jump to content
Ryan Sykes

IIHF WC 2015 Latvija / spēļu analīze

Recommended Posts

Čehi jāņem, pārāk daudz enerģiju iztērēja pret Zviedriem, centīsies skriet bet nesanāks, pārāk veci jau ar visu Jāgru prieksgalā, 2x pēc kārtas nespēs noraut. Tākā domāju ka samērā normālas izredzes shodien.

Link to comment
Share on other sites

Čaļiem jācīnās par katrām divcīņām un ripām.

gl hf

 

Prognozēju varbūt 3:2 Latvijas labā.

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

es par Zviedriju.

 

LV 2 - 4 CZE

 

Tu gribēji rakstīt par Čehiju ;)

 

 

Es arī domāju, ka Čehi paņems bez problēmām. Good luck Latvia thought.

Link to comment
Share on other sites

Tu gribēji rakstīt par Čehiju ;)

 

 

Es arī domāju, ka Čehi paņems bez problēmām. Good luck Latvia thought.

nu nē, es overall par Zviedriem fanoju, bet šijā spēlē prognozēju ka Čehi ņem.

Link to comment
Share on other sites

Next spēle Zviedrija - Latvija. Protams, ka šeit nav jautājumu , ka Zviedrija paņems. Jautājums ir tikai viens. Ar kādu rezultātu? Viņiem tomēr ir vairākas NHL zvaigznes. Domāju Beļavska karjerai pie Latvijas izlases stūres būs izšķirošas 4 spēles, pret Šveici offic nebūs viegla spēle, pret Vāciju ar ne, un kā redzam franči ar ir pielikuši 2:1 vien Vācija viņus uzvarēja, kā arī Austrija, kas ir tāds melnais zirdziņš. Beļavskim nav viegls uzdevums. Uzvarēt 4 spēles pēc kārtas.. Ja ne nākamajā PČ Latvijas vietā redzēsim Ungāriju.

Link to comment
Share on other sites

ja godigi spele pret zviedriju nebij nemaz tik suudiiiga, vienkarsi kautka neveicas. bij musejiem vairaki biiistami uzbrukumi, tik parsvara visus nomudija, nemaceja piespeli sanjemt/uzsist pa vartiem, which sucks. paris urbrukumi bij tiiri labi, bet neveicas... a toties zviedriem suchkam veicas un 3 no tiem 4 vartiem bij totalas cuckas.

 

hz, pie uzbrukumiem japiestrada, aisargajamies tiiri labi, patik ka musejie gar bortiem spele.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×