Jump to content
piko

Maģiskā kleita

Recommended Posts

UN HEITERIEM, KAS DIRŠ - IT KĀ NEBŪTU PAR NEKO CITU RUNĀT, KĀ APRUNĀT KLEITU...... MAN TAS ĻOTI INTERESĒ, ES ĻOTI VĒLOS DABŪT KAUT KĀDUS IZSKADIROJUMUS, ANALIZĒT ŠO VISU UTT. JO MANS PRĀTS..............

 

Čau, draugi. Nezinu vai kas šāds jau ir bijis, ja ir, atvainojos, bet mani tas neliek mieru, es vakar 5h nosēdēju uz viņu skatoties un analizējot - KĀ???

Varbūt kāds ir dzirdējis, varbūt nē, bet šobrīd ļoti aktuāli pasaulē ir kāda kleita un ir divas cilvēku grupas - viena, kas redz kleitu melnā un zilā krāsā, otra kas redz zelta un baltā.

Personīgi es sākumā redzēju baltu un zelta, bet tad pēkšņi man visur viņa rādījās melna un zila. Un tas ir tik dīvaini. Sākumā domāju moš kāds taisa sūdu un maina bildes, bet šis video man lika mainīt domas. Pirmo reizi kad noskatijos man rādija zelta un baltu, bet tagad redzu melnu un zilu. 



arī čalis, kas tai video ir, stāsta, ka redz baltu un zelta. 

 

Varbūt kādam ir kāds loģisks izskaidrojums?

UN KĀDAS KRĀSAS REDZI TU?

 

rozeisan928e43bjn0nv.jpg

 

the-internet-is-losing-its-composure-ove

Edited by piko
Link to comment
Share on other sites

Aizvakar tas bija aktuāli. Šodien vairs nav. Būsi nokavējis.

 

Man tas ir aktuāli tagad, rīt, parī un pēc mēneša. TIk ilgi, kamēr nesapratīšu kas un kā. 

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi nopietns. 
Citi cilvēki redz vel zeltu un melnu, tā kleita ir nofočēta ar tādu gaismas atstarojumu, ka krāsas atstarojas dāžādi un tavs smirdigais prāts uztver to katru reizi citādāk.
Galvenais ir gaismas atstarojums un viss.

E: pamaini brightness vai kontrastu un redzēsi savu zilo vai kādu tur :D

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc apskati dzīvē - ietaupi sev laiku

To, ka viņa dzīvē ir tāda, kā viņa ir, es ļoti labi saproti, neesmu stulbs, sa[protu, ka tā ir kāda ilūzija, bet man tas vienkārši liekas interesanti, citam tas nenozīmē neko, citam tas ir kkas. :):):)

 

Tu neesi nopietns. 

Citi cilvēki redz vel zeltu un melnu, tā kleita ir nofočēta ar tādu gaismas atstarojumu, ka krāsas atstarojas dāžādi un tavs smirdigais prāts uztver to katru reizi citādāk.

Galvenais ir gaismas atstarojums un viss.

E: pamaini brightness vai kontrastu un redzēsi savu zilo vai kādu tur :D

Neesmu nopietns ,jo? Mani kaut kas interesē? 

Paldies par izkskaidrojumu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×