Jump to content
akka

IDENTY 6 Gadi

Recommended Posts

Paties liels prieks, ka mūsu komūns ir izaudzis tik liels un nodzīvojis jau šo mazo dzīves ilgumu. 6 Gadi ir forš apaļš skaitlis, un cilvēki, kas šeit uzturās, katru dienu arī palielinās.

 

Attīstītas viņu komunikācija, vēlme iepazīties un pat arī saspēlēties.

 

ID īstenībā jauniešu publikai dod daudz iespējas, ko jūs varbūt pat neaizdomājaties ikdienā.

Saskarne, komunikācija, izglītošanās, prieks, un laba laika atpūta.

 

Protams, ir dažādi cilvēki un šo visu var pārvērst par haosu, bet globāli šeit mīt tikai prieks un attīstība.

Mēs varam redzēt, kā cilvēki jeb jaunieši cenšās un attīsta savas prasmes pat taisot visnevajadzīgākās lietas, bet tajā pašā laikā viņiem tās lietas patīk. Mapes/Mappingi/Video/Videoapstrādas/Zīmējumi/Kodi/Sistēmas u.t.t

 

Labi, negribu izplūst domās un tekstos, bet vienkārši. Apsveicu mājas dzimšanas dienā šodien obligāti jānopērk šampanietis un jāpagaršo tas uz savu māju veselību! Much Love, Much Respect, Go Big Or Go Home!

Link to comment
Share on other sites

Piektrītu Mārtiņam, mūsu nama Tēvam! Jeb mātei? :D

 

Bet nu, apsveicu Jūs visus, mūs visus un pašu IDENTY arī! Lai vel daudz tik pat gadu un vel daudz pozitīvu emociju.

Jūs esat cilveki, bez kā mani vakari neizdotos.

 

Ceru ka šis viss izaugs vel lielāks un parvērtīsies par starptautisku projektu, un beigās ID vārdu atpazīs visapkārt. Bet nu tas tik tāds mans mazs sapnītis! Ceru ka tas izdosies!

 

 

APSVEICU TEVI ID, un APSVEICU Tevi, nama tēv radot šo visu! Es ar Tevi BRO! :clapx:  :ty:

Link to comment
Share on other sites

Jaunais dizains pa pirmo, daudz pārskatāmāks un parocīgāks, good džoberīno. Pārmaiņas kopš pašiem pirmssākumiem ir krietni manāmas, lietas uz vietas nestāv un attīstīšanās procesā ir vairāki soļi uz priekšu. Un ja par jubileju, tad gratz sešiniekā. Lai arī aktivitāte ir diezgan nekāda, tas nekad nav traucējis atcerēties un vismaz reizi divās dienās ieskriet paskatīties, kādus ēdienus esat te sacepuši. Arī kaut kāda sava veida nostaļģija rauj uz šo pusi, ja tā var teikt. Pīsiņš

Link to comment
Share on other sites

vaaaauuv, akkucīts pastrādājis :wub: Gribu pasveicināt visus un sabučot, jo pēdējo mēnešu laikā vispār nav laika šeit ieskriet! :/ Sveiciens identy 6 gadu jubilejā, eu, davaj, taisam mītu un nosvinam :D Paldies, akkucīti, kaziņ, ka visu šeit uzturi ,ka pilnīgi ir prieks šeit iegriezties. :*

Sveiciens vēlreiz visiem, nekur nepazūdiet! :))

Link to comment
Share on other sites

Jau akkam kādu laiku atpakaļ teicu ka ir nais ^_^

Reāli ritīgi iecepī ^_^

 

ID ir audzis ļoti, sākot ar to ka stāvēja uz  Mārtiņa kastes, kura pat nosvila, jo Mārtiņš tēju nemāk dzert :troll: Tad apvienošanās ar Retry, kur sākumā cilvēki dalījās IDentiešos un Retry`iešos, bet nu jau esam visi kā kopīga ģimene ^_^

Esmu te no pirmsākumiem, un esmu redzējis dažādu ID foruma dizainus, un šis ir ritīgi labs ^_^ (atceros bija vēl viens affigennais, bet tas man tik tā pa atmiņam klejo un nav skaidras bildes vairs par to :D )

 

ID bija/ir/būs manas i-mājas ^_^

 

P.S. tie kas te no pirmsākumiem spiež like :troll: paskatīsimies cik vēl mēs esam no ID sākuma ^_^

Link to comment
Share on other sites

Jebkādus ieteikumus gar ID CS PM lūdzu, visticamāk, ka būs arī atsevišķi patchi ar serveru kartēm, ielādētiem sīkfailiem utt.

 

 

Par ID, esmu šeit jau visus šos 6 gadus, daudz dažādu šķēršļu, grūtību, bet tas nav licis apstāties. Paldies akkam, ka šobrīd ir uzņēmies vadību gar identy, kamēr lielie bosi ir nostāk nogājuši. Paldies lietotājiem, ka apmeklējat identy un uzturat spēles garu.

 

gg wp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×