Jump to content
KnEfushka

Bezkaunība pārākajā pakāpē

Recommended Posts

Sveiki! Nerakstīšu pēc parauga ,jo situācija ir jāizskaidro nevis jāparāda.

Tātad nolēmu uzspēlēt bišk jūsu serverī ,bet tas iesākās diezgan negatīvi.

 

Jums te ir tāds spēlētājs KNE' ,kurš ir manu niku nozadzis jau ilgu laiku , man vislaik ir kāds sajaucis ar viņu. Tad nu tagad mani admins - Senciitis ,nomaina niku un pat neuzklausa manu teikto.

Lai kas šis mazais smerdelis būtu ,kautvai viņš ir jūsu bt , man vienalga , gribu savas tiesības un lai manu niku neviens neizmanto ,jo šis mans niks ir KnE un es ar to esmu spēlējis visu laiku.

Pārbaudiet manu steam - billiams325.

Pajautājiet jebkam ārpus šī portāla un sapratīsiet ,ka jūsu šim te KNE' ir smadzenes tik norobežojušās ,ka pats nevar izdomāt savu saukli ,proti, niku.

 

 

Ceru uz sapratni kā arī ceru tikt uzklausīts.

Ar cieņu , KnE

Link to comment
Share on other sites

Retard alert! Tev nav tā kā nedaudz sakāpis? Ar domu, ka tu esi vienīgais tāds īpašais pasaulē un neviens cits tāds nav? Paspēlē pa visādu tautību serveriem, atradīši miljons tādus nikus. Ar tiem arī dirsīsies? Un ko darīt viņam, ja viņš arī ar savu niku ir spēlējis visu laiku?

 

Savas tiesības... lol :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Tu neesi vainīgs, ka jums vienādi niki, tā kā adminiem un administrācijai ir jāsaprot, ne jau niks paliks tam kuram augstāks statuss...

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Tu neesi vainīgs, ka tev tāds niks, tā kā adminiem un administrācijai ir jāsaprot, ne jau niks paliks tam kuram augstāks statuss...

Tieši tā.

Man īstenībā vienalga , lai viņam ir tas niks , bet nu tāpēc man nav jāmaina niks cits kā to darīja Senciitis.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu redzējis pietiekoši daudz krekerus pa visu šo laiku, man viņus visus vajadzētu nolamāt tagad? I don't think so. Samierinies ar to, ka neesi vienīgais silvers uz šīs pasaules.

Link to comment
Share on other sites

Es tikko vienkārši piereģistrējos ,lai to arī uzrakstītu. Man šis niks ir daudz vairāk par 2 gadiem.

Mr.White kā es to parādiju ? Aizver žvāksti ,ja neko normālu nevari uzrakstīt.

Labi ,pie dirsas. Var vērt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×