Jump to content
Sign in to follow this  
Rausis

CS:GO Spams

Recommended Posts

2 hours ago, lovethat said:

Nezinu vai G2 saņemsies un paņems 3-0..pret vega galīgi dranķīgi nospēlēja, bet nu veiksmi. 

Fnatic arī ded, bet nu cerēju uz Vitality paņemt 3-0, bet tas arī nesagāja. Tagad tik jācer uz winstrike, ka zaudēs 0-3. :D 

Man liekās kad tu nesaproti pointu par to kapēc 3-0 neliek stipros tīmus.

On 2/13/2019 at 10:00 PM, latvianguy said:

Man liekās kad tu nesaproti pointu par to kapēc 3-0 neliek stipros tīmus.

Ne visi ir tik inteliģenti, kā tu. Tas ir kā, paveicās, tak ir liela iespēja ka sīka komanda arī var uzvarēt, tur nav taktikas. 

image.thumb.png.97aba8c5ee91d423cfd5bec4d6a2be9a.png

Element, element. Respect tev, šoreiz gāju ar 3-0 Astralis, jo nu pagājšreiz nobomžojos ar 3-0 kad neieliku NRG. Risk it for the biscuit, pohuj šoreiz. 8 punkti anyhow. Katrā ziņā, man un Clubam būs šitie picki, NaVi netiks zināmu iemeslu pēc, tā kā nav citi te effortu ielikuši es pastāstīšu par saviem pickiem.

Tātad Astralis kā 3-0 man ir ielikts viena iemesla pēc - manuprāt ir jāriskē, 3-0 picks ir 2 punkti, un who else than Astralis, varētu viņus dabūt.

0-3 picks man ir complexity, šis rosteris nestrādā, viņi sūkā onlainā, lanā, pret kaut kādiem MDL tīmiem, sorry not sorry N0thing.

Nu tad NRG ir jātiek tur jautājumu nav, visi underestimato Renegades, es nē - tapēc good luck aussies, ENCE un BIG ir tādi dark horse, cerēsim kad viņi tiks, FaZe pēc idejas būtu jātiek, Liquid arī no question, un MIBR jauns line-up bet nu tak nebūs tā ka viņi netiks.

Katrā ziņā Vitality knapi tika āra no New Challengers, pat Zywoo nevar viņus izcarryot cauri New Legends stage, jo viņi uz viņu tika uzvarot pāri Grayhound un kaut kādiem ķīniešiem un Vega Squadronam, not the hardest path, if you ask me.

Tad ārpusē paliek NaVi, kas salīdzinoši varētu vai nu tikt 3-0, jo viņiem būs galīgi pohuj par majoru, jo viņi pat viņam nav trenējušies, vai arī viņi izkritīs kā veci buki, jo viņiem ir liels internālais konflikts komandā, zeus nav motivācija, nebija būtkamps pirms majora, viņi nepracco, viņi neko nedara, un viņiem ir vienalga, tas nozīmē, ka Zeus pēc major retire, nepabeigs gadu, un tad jau redzēsim cerams #frees1mple būs an option.

Paldies par lasīšanu - #roadtodiamondIemKatowiceCoin

esket
n3QpeLX.png

kurš reģions pirms gada vinnēja major? kurš reģions šogad vinnes major?
na dream (complexity neskaitas xd)

Edited by reidžners

meklēju draugus ar ko kopā spēlēt faceit, esmu noob, bet tajā pašā laika pro. face it lvl 10, dziļi sirdī. Īstenība vakar vel bij 2lvl šodien 1. Ja vēlies kačāties kopā ar mani faceit , hit me up. drop mic ee yoo  swaag

Biku garlaicīgi, ka Astralis uzvarēja, cerēju ļoti uz Renegades, bet nu viņiem kaut kas nesagāja, bet tā ļoti laba komanda un liels pontencionāls nākotnē manuprāt, daudzi tik teica ka luck, luck, bet nu es uzskatu, ka tur ir tikai skills. Ence arī nice nospēleja, bet nesagāja beigās pret Astrali, ka nu nē top 1 teams. Par ko jūs fanojāt? 

6 hours ago, lovethat said:

Biku garlaicīgi, ka Astralis uzvarēja, cerēju ļoti uz Renegades, bet nu viņiem kaut kas nesagāja, bet tā ļoti laba komanda un liels pontencionāls nākotnē manuprāt, daudzi tik teica ka luck, luck, bet nu es uzskatu, ka tur ir tikai skills. Ence arī nice nospēleja, bet nesagāja beigās pret Astrali, ka nu nē top 1 teams. Par ko jūs fanojāt? 

Tas, ka viņi uzvarēja Mirage tas nekas nebija, paskaties pārējas kartēs neko izdarīt nevarēja īsti, Astralis tomēr Mirage nav stiprākā karte, takā ja kāda komanda viņus tur uzvar tur nav big deal it īpaši overtime!
Bet spēlēt NUKE pret Astrali nebija gudri no Renegades puses, tāpat kā Inferno... nebija īsti sagatavojušies.. Astralis too good for them!

Ence labi pacīnijās uz Train, bet Inferno neko nespēja likt pretī Banana control..
Personīgi jau biju par Astralis, ka pacels visu turnīru, viņi kā spēlē ir prieks skatīties, utility usage un viss pārējais!

Edited by bulletmeister