Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

meklēju draugus ar ko kopā spēlēt faceit, esmu noob, bet tajā pašā laika pro. face it lvl 10, dziļi sirdī. Īstenība vakar vel bij 2lvl šodien 1. Ja vēlies kačāties kopā ar mani faceit , hit me up. drop mic ee yoo  swaag

Link to comment
Share on other sites

Biku garlaicīgi, ka Astralis uzvarēja, cerēju ļoti uz Renegades, bet nu viņiem kaut kas nesagāja, bet tā ļoti laba komanda un liels pontencionāls nākotnē manuprāt, daudzi tik teica ka luck, luck, bet nu es uzskatu, ka tur ir tikai skills. Ence arī nice nospēleja, bet nesagāja beigās pret Astrali, ka nu nē top 1 teams. Par ko jūs fanojāt? 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, lovethat said:

Biku garlaicīgi, ka Astralis uzvarēja, cerēju ļoti uz Renegades, bet nu viņiem kaut kas nesagāja, bet tā ļoti laba komanda un liels pontencionāls nākotnē manuprāt, daudzi tik teica ka luck, luck, bet nu es uzskatu, ka tur ir tikai skills. Ence arī nice nospēleja, bet nesagāja beigās pret Astrali, ka nu nē top 1 teams. Par ko jūs fanojāt? 

Tas, ka viņi uzvarēja Mirage tas nekas nebija, paskaties pārējas kartēs neko izdarīt nevarēja īsti, Astralis tomēr Mirage nav stiprākā karte, takā ja kāda komanda viņus tur uzvar tur nav big deal it īpaši overtime!
Bet spēlēt NUKE pret Astrali nebija gudri no Renegades puses, tāpat kā Inferno... nebija īsti sagatavojušies.. Astralis too good for them!

Ence labi pacīnijās uz Train, bet Inferno neko nespēja likt pretī Banana control..
Personīgi jau biju par Astralis, ka pacels visu turnīru, viņi kā spēlē ir prieks skatīties, utility usage un viss pārējais!

Edited by bulletmeister
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×