Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

Arī es padalīšos ar saviem pick emiem. Tā kā bieži pēdejos majoros notiek pārsteigumi, tad arī pēc tāda tipa saliku. Daudzi savos pickemos 3-0 nespēj izvelēties starp diviem izteiktiem favorītiem, manā gadījumā tie ir 3, kas varētu iziet 3-0, tie ir NRG, fnc un ence, nevienu no šiem trim neieliku 3-0, jo ja nu viņi iziet 3-1/3-2, tad punktu par to tu nesaņem. Drošāk ielieku, ka viņi kvalificējas tālāk un par to saņemšu punktu. 

Lai veicas jums ar saviem pick emiem!

 

20190212213223_1.jpg

Edited by Ba`Gvel
Link to comment
Share on other sites

man laikam final challanger stage pickemi izskatisies šādi, ja kādam interesē xd
par to g2 picku, daudzi fleimos ka vini shit utt xd, bet par cik misija ir dabut 5 pareizus pickus, es labāk salieku apakšā tās komandas kuras es domāju ka chist tiks tālāk un kkadu risky picku (piem. g2) lieku pie 3-0. g2 vietā es domāju ka arī varētu likt vega.
avangar vietā itkā arī varētu likt tyloo, bet uzskatu ka avangar tiks tālāk.

VNjr8C7.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, reidžners said:

man laikam final challanger stage pickemi izskatisies šādi, ja kādam interesē xd
par to g2 picku, daudzi fleimos ka vini shit utt xd, bet par cik misija ir dabut 5 pareizus pickus, es labāk salieku apakšā tās komandas kuras es domāju ka chist tiks tālāk un kkadu risky picku (piem. g2) lieku pie 3-0. g2 vietā es domāju ka arī varētu likt vega.
avangar vietā itkā arī varētu likt tyloo, bet uzskatu ka avangar tiks tālāk.

VNjr8C7.png

Nezinu vai G2 saņemsies un paņems 3-0..pret vega galīgi dranķīgi nospēlēja, bet nu veiksmi. 

Fnatic arī ded, bet nu cerēju uz Vitality paņemt 3-0, bet tas arī nesagāja. Tagad tik jācer uz winstrike, ka zaudēs 0-3. :D 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lovethat said:

Nezinu vai G2 saņemsies un paņems 3-0..pret vega galīgi dranķīgi nospēlēja, bet nu veiksmi. 

Fnatic arī ded, bet nu cerēju uz Vitality paņemt 3-0, bet tas arī nesagāja. Tagad tik jācer uz winstrike, ka zaudēs 0-3. :D 

 

Man liekās kad tu nesaproti pointu par to kapēc 3-0 neliek stipros tīmus.

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2019 at 10:00 PM, latvianguy said:

 

Man liekās kad tu nesaproti pointu par to kapēc 3-0 neliek stipros tīmus.

Ne visi ir tik inteliģenti, kā tu. Tas ir kā, paveicās, tak ir liela iespēja ka sīka komanda arī var uzvarēt, tur nav taktikas. 

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.97aba8c5ee91d423cfd5bec4d6a2be9a.png

 

Element, element. Respect tev, šoreiz gāju ar 3-0 Astralis, jo nu pagājšreiz nobomžojos ar 3-0 kad neieliku NRG. Risk it for the biscuit, pohuj šoreiz. 8 punkti anyhow. Katrā ziņā, man un Clubam būs šitie picki, NaVi netiks zināmu iemeslu pēc, tā kā nav citi te effortu ielikuši es pastāstīšu par saviem pickiem.

Tātad Astralis kā 3-0 man ir ielikts viena iemesla pēc - manuprāt ir jāriskē, 3-0 picks ir 2 punkti, un who else than Astralis, varētu viņus dabūt.

0-3 picks man ir complexity, šis rosteris nestrādā, viņi sūkā onlainā, lanā, pret kaut kādiem MDL tīmiem, sorry not sorry N0thing.

Nu tad NRG ir jātiek tur jautājumu nav, visi underestimato Renegades, es nē - tapēc good luck aussies, ENCE un BIG ir tādi dark horse, cerēsim kad viņi tiks, FaZe pēc idejas būtu jātiek, Liquid arī no question, un MIBR jauns line-up bet nu tak nebūs tā ka viņi netiks.

 

Katrā ziņā Vitality knapi tika āra no New Challengers, pat Zywoo nevar viņus izcarryot cauri New Legends stage, jo viņi uz viņu tika uzvarot pāri Grayhound un kaut kādiem ķīniešiem un Vega Squadronam, not the hardest path, if you ask me.

Tad ārpusē paliek NaVi, kas salīdzinoši varētu vai nu tikt 3-0, jo viņiem būs galīgi pohuj par majoru, jo viņi pat viņam nav trenējušies, vai arī viņi izkritīs kā veci buki, jo viņiem ir liels internālais konflikts komandā, zeus nav motivācija, nebija būtkamps pirms majora, viņi nepracco, viņi neko nedara, un viņiem ir vienalga, tas nozīmē, ka Zeus pēc major retire, nepabeigs gadu, un tad jau redzēsim cerams #frees1mple būs an option.

 

Paldies par lasīšanu - #roadtodiamondIemKatowiceCoin

Link to comment
Share on other sites

esket
n3QpeLX.png

kurš reģions pirms gada vinnēja major? kurš reģions šogad vinnes major?
na dream (complexity neskaitas xd)

Edited by reidžners
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×