Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

@@akka Tas par to molotovu bija exploit, kad pievienojās pie custom zombie server, un pēc tam matchmaking molotovs bija broken. :D Nekāda sakara ar vizuālām izmaiņām. :D

Not sure vai valve to jau safixoja vai nē..

 

Edit: 


Check pinned comment. Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

@@akka Tas par to molotovu bija exploit, kad pievienojās pie custom zombie server, un pēc tam matchmaking molotovs bija broken. :D Nekāda sakara ar vizuālām izmaiņām. :D

Not sure vai valve to jau safixoja vai nē..

 

Edit: 

Check pinned comment.

 

no.

https://imgur.com/a/eeEQp

 

nvidia settingos var nomainit, nevajag iet zombiju serveros. sitas jau old news

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

imo lielākā daļa kas šauj uz pikseļa izšķirtspējām to dara vien dēļ to, ka profi ar tādām bliež. tie paši cilvēki arī skatās viņu settingus, gear u.t.t ko pēc tam cenšās atdarināt. retajam vnk patīk lai izgrauž aci

 

pāriet uz citu izšķirtspēju ir kā apmīzt divus pirkstus. nošaut varu cilvēku gan 4:3, gan 16:9 vai 21:9. tas vienkārši ir placeabo un retajam reāla fps vajadzība. esmu spēlējis uz 1024x768 labu laiku, pēc tam izdomāju nah bojāt redzi un pārgāju uz native. pretinieki krīt tieši tādā pašā veidā

 

ja kāds sāks čīkstēt "tā spēlē pro BabyRage ", tad man tev ir jautājums - kāpēc viņi tās ik pa laikam maina? 1024x768 uz 1280x960 un vēl citās 4:3 variācijās - jo tajā brīdī šķiet, ka ar to iet labāk = placeabo

 

es nevienam nepārmetu, vienkārši nesaprotu kāpēc

Link to comment
Share on other sites

kārtējais kas neatšķir runāšanu no ņaudēšanas + acīmredzot neizprati tā tofika jēgu ko skaidroju vairākas reizes. fully citēt tieši to pašu msg kas ir virs topošā posta. apskaties uz 2819 postu - nu kāpēc? var tak izmantot @ niks

 

par manu nepatikšanu, jā, tādi kā tu kas neko nesaprot man nepatīk

Link to comment
Share on other sites

imo lielākā daļa kas šauj uz pikseļa izšķirtspējām to dara vien dēļ to, ka profi ar tādām bliež. tie paši cilvēki arī skatās viņu settingus, gear u.t.t ko pēc tam cenšās atdarināt. retajam vnk patīk lai izgrauž aci

 

pāriet uz citu izšķirtspēju ir kā apmīzt divus pirkstus. nošaut varu cilvēku gan 4:3, gan 16:9 vai 21:9. tas vienkārši ir placeabo un retajam reāla fps vajadzība. esmu spēlējis uz 1024x768 labu laiku, pēc tam izdomāju nah bojāt redzi un pārgāju uz native. pretinieki krīt tieši tādā pašā veidā

 

ja kāds sāks čīkstēt "tā spēlē pro BabyRage ", tad man tev ir jautājums - kāpēc viņi tās ik pa laikam maina? 1024x768 uz 1280x960 un vēl citās 4:3 variācijās - jo tajā brīdī šķiet, ka ar to iet labāk = placeabo

 

es nevienam nepārmetu, vienkārši nesaprotu kāpēc

 

4:3 rezolūcijas mūsdienās izmanto, lai samazinātu savu FOV, bet iemainot pret resnākiem pretiniekiem atšķirībā no 16:9 (attiecas tikai tad, ja tiek stretchota). Ja cilvēks spēlē ar 4:3 un nestretcho viņu, tad tas ir burtiski tas pats 16:9, tikai ar pielīmētiem melniem papīrīšiem monitora sānos, jo viņš saglabā savu attiecību. Respektīvi - bezjēdzīgi. Par 4:3 variācijām runājot. Jā, pa lielam visām princips ir vienāds, bet cits spēlē ar zemāku, es spēlēju ar augstāku. Tur mainās tikai tas, cik ļoti vēlies izbojāt sev redzi.

Link to comment
Share on other sites

citiem šķiet ka izstiepjot savu ekrānu arī in-game characters izstiepjās....  4Head

 

EDIT: Tu izlaboji savu komentāru, tāpēc skaidrojums ir bezjēdzīgs un gan jau neesi tik liels dārzenis, lai apšaubītu modeļa izstiepšanos.

Edited by Field9
Link to comment
Share on other sites

kāpēc tu man met video kā notiek stiepšana? modelis tiek izstiepts tikai vizuāli, hitbox no tā nepalielinās

 

Ok, viss kārtībā. Es vienkārši no Tava rakstītā specifiski nespēju saprast, ko Tu ar to visu domā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×