Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

jū, tur nu es tev piekrītu. Vērtīgāk ir likt bildes no lacrossa mačiem, kur tavu seju nevar redzēt. Bikses vagīnu nespiež, iedomīgais?

xDDD Haters gonna hate. Vertīgāk ir pielikt seju un parādīt savu pohaino ģīmi šow ya face topikā. Nodzertās smadzenes šūnas nepietrūkst, administrātōr?

 

P.S skaudība ir slikta lieta.

Link to comment
Share on other sites

vismaz viņam ir bijusi meitene. :troll:

Tas tā pat neko nepaskaidro, ja nu vienīgi viņu pameta viņš nedabuja un tagad viss ko viņš dara ir gudri dirš internētā.

 

Uz šo tu drīksti, neatbildēt un iet pierādīt, ka esi ahujena labs csā šaujot bomžus matchgaykingā un ielikt te savus highlightus.

Link to comment
Share on other sites

Tas tā pat neko nepaskaidro, ja nu vienīgi viņu pameta viņš nedabuja un tagad viss ko viņš dara ir gudri dirš internētā.

 

Pēc šādiem tekstiem var noprast, ka Tevi pameta draudzene un tu gudri dirs internetā, ne viņš..

Link to comment
Share on other sites

xDDD Haters gonna hate. Vertīgāk ir pielikt seju un parādīt savu pohaino ģīmi šow ya face topikā. Nodzertās smadzenes šūnas nepietrūkst, administrātōr?

 

P.S skaudība ir slikta lieta.

 

:stupid:  kur man kāda bilde ar pohainu ģīmi? Tas, ka pats izskaties pēc radiatora, nenozīmē, ka visi citi bildēs ir pohaini. "nodzertās smadzenes šūnas" ... jā... par to idiotismu neatkārtošos - atkal sāksi sūdzēties visiem pēc kārtas.

Ja atļaujies citiem dirst, ka visi ir scrubi un pats esi labākais cs playeris, tad esi gatavs, ka šādi teksti no manis lidos uz tavu pusi. Nezinu kā tev tur ārzemēs notiek, bet pie mums tomēr iedomību reti kurš pacieš. Kā tu pret citiem, tā es pret tevi!

Link to comment
Share on other sites

:stupid:  kur man kāda bilde ar pohainu ģīmi? Tas, ka pats izskaties pēc radiatora, nenozīmē, ka visi citi bildēs ir pohaini. "nodzertās smadzenes šūnas" ... jā... par to idiotismu neatkārtošos - atkal sāksi sūdzēties visiem pēc kārtas.

Ja atļaujies citiem dirst, ka visi ir scrubi un pats esi labākais cs playeris, tad esi gatavs, ka šādi teksti no manis lidos uz tavu pusi. Nezinu kā tev tur ārzemēs notiek, bet pie mums tomēr iedomību reti kurš pacieš. Kā tu pret citiem, tā es pret tevi!

Ej turpini sūkāt pimpi id administrācijai. Iedomība ir pateikt es esmu labākais, es tā nesaku, es saku, ka es esmu labāks par tevi un citiem scrubiem šeit. So get your shit straight.  Par pohaino ģīmi, piedod sajaucu tevi ar kādu citu. 

 

Lidini da jebko - pohuj. Esi scrubs un tāds arī paliksi, tā pat kā misters basketbols aka. kay un pārējie, kas uz mani ir uzēdušies, jo skauž, ka esmu labāks thats it. 

 

@careluv, cukurņ, nelien tur kur nevajag.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×