Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

csgolounge lika steamā reģistrēt mobile nr un gaidīt 7day.

Visu izdarīju, bet rāda, ka nekas nav izdarīts. Ko iesakat?

caur telefonu nomainīt uztādījumus

Link to comment
Share on other sites

Tu veljoprojam doma ka brokenz čīto? xD

 

 

Ko tu gribi dzirdēt ? Viņš takš domā, ka neviens nevar spēlēt labāk par viņu :/

 

Es domāju, ka jūs esat abi scrubi un nekad neko tādu normālā spēlēt neuztaisītu. Dabuji 3 lucky shotus matchmakingā such a king w00w.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka jūs esat abi scrubi un nekad neko tādu normālā spēlēt neuztaisītu. Dabuji 3 lucky shotus matchmakingā such a king w00w.

 

 

šitais valts ir spawna gultas biedrs, viņš gan normālā spēlē -8 eco un bomb defuse abos bombsaitos

Link to comment
Share on other sites

šitais valts ir spawna gultas biedrs, viņš gan normālā spēlē -8 eco un bomb defuse abos bombsaitos

Labāk būt spawna gultas biedram nekā silvera karalim.. Es katru dienu varētu te likt mūvikus no muchgaykinga, bet tam nav jēgas, jo tas tik pierāda, ka māki nošaut baru neorganizētu indivīdu. Es zinu, suč iedomīgs.. neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Labāk būt spawna gultas biedram nekā silvera karalim.. Es katru dienu varētu te likt mūvikus no muchgaykinga, bet tam nav jēgas, jo tas tik pierāda, ka māki nošaut baru neorganizētu indivīdu. Es zinu, suč iedomīgs.. neko darīt.

 

jū, tur nu es tev piekrītu. Vērtīgāk ir likt bildes no lacrossa mačiem, kur tavu seju nevar redzēt. Bikses vagīnu nespiež, iedomīgais?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×