Jump to content
RobbyLawd

Pirmais surf muviks..

Recommended Posts

Kad static izlasis woid comwntaru, tad vinjs nonjirgs jegu par tevi :D , stop pretendin 2 know somtn abouf surf woid ;/ , rly gettin on me nervzzz...lel

Tad beidz mētāt baigo veci un pievaldi pirkstus, moš tad viņš tevi gudri nenoliks..Pats jau zajebaļi..

 

Par Topic:

Edit nepatika..

Link to comment
Share on other sites

 

Tad beidz mētāt baigo veci un pievaldi pirkstus, moš tad viņš tevi gudri nenoliks..Pats jau zajebaļi..

 

Par Topic:

Edit nepatika..

, nu bet ja es zinu ko es runaju u tas bots neko nejedz, ka tad vinjs var nolikt mani pie vietas ar savam botu zinashanam par surf....tu ne suuda neko nesaproti u vel te runa....cirvis...jejbogu.. Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

Jejbogu, mērās ar pimpīšiem kur kurš ko vairāk zin. Neko special neredzēju tajā mūvika. Zinu kad pašam vaidzētu atkal diezko patrenēties lai uztaisītu ko tādu bet tas ir nekas īpaš. Editā vispār neko owned neredzu. Jēga no šī mūvika un jūsu plikās diršanas ?

Link to comment
Share on other sites

Nee, man patik, woids atradies kkads surf teorijas specinja, vienreiz ar statiku nonjirdzamies, par botiem kas sastastijja teoriju un hren, ne vella neko nemaki praktisi manaa vai static vidaa, runaa ka peo kritizetajs hrenovs, ar savu sd/as surfu, weekling :D

WAT??????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Tad jau es esmu kruts, ja man ir steam un nespēlēju uz jaunā updeitotā cs

P.S. Steamed cs´u var downgreidot.

 

Ja varetu downgradot tad visi lielakie professionali vel spleeyu... Nevar downgradot.. pamegini, redzesi pats;)

Edited by RobbyLawd
Link to comment
Share on other sites

psee...fahk da gramma, taka man interesē vai pareizi rakstu eng vai nē.. :D zinu ka māku, bet prikolam rakstu tā, kā izrunā n.n

nevienu nepis tavas domas bļe, pazūdi no šejienes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×