Jump to content
RobbyLawd

Pirmais surf muviks..

Recommended Posts

Nu normaali itka, frag muviku negribi uzmochit? :D Nemot vera, ka es pat ss2 mapi nemaku, man likas tiri smuki, lai gan skaitas tur not skilled or smth, not bad, iemacat man ta kads.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu gan problēma green-tea uztaisīt top to base.. Prosta :facepalm:

Nee, man patik, woids atradies kkads surf teorijas specinja, vienreiz ar statiku nonjirdzamies, par botiem kas sastastijja teoriju un hren, ne vella neko nemaki praktisi manaa vai static vidaa, runaa ka peo kritizetajs hrenovs, ar savu sd/as surfu, weekling :D

Link to comment
Share on other sites

Līdz heyhey's tālu bet, ir kur tiekties, :) patika :DD

Tu chali esi vienkarshi lol...

 

Nee, man patik, woids atradies kkads surf teorijas specinja, vienreiz ar statiku nonjirdzamies, par botiem kas sastastijja teoriju un hren, ne vella neko nemaki praktisi manaa vai static vidaa, runaa ka peo kritizetajs hrenovs, ar savu sd/as surfu, weekling :D

 

Sooo true tho xD

Tad nu gan problēma green-tea uztaisīt top to base.. Prosta :facepalm:

 

Tas bija fimets uz JAUNA cs.. tas nozime kad top - top ir ar tadu triku neiespejams... ss2 ez.pz ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad static izlasis woid comwntaru, tad vinjs nonjirgs jegu par tevi :D , stop pretendin 2 know somtn abouf surf woid ;/ , rly gettin on me nervzzz...lel

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Kāda dirsā mati nozīme, jauns vai vecs cs? Ja nerubī fišku, tad nerubī

 

Nu ja tu nezini par februara update, tad tu toch kautkads jauninais pie surf.. Chali, dal ta update visi lielakie profini atmetusi surf.. Sakuma palasi interneta un izmegini VECO un JAUNO CS... tas ir V43 un V48.. utt LIELA atskiriba lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×