Jump to content
Aigarovich

Titanic vai Harry poter...

Recommended Posts

Sveiki!

 

Griežos pie jums pēc palīdzības...

 

Mēs zinām visi kā viens, pazīstamās filmas, Titāniku, Hariju poteru utt.. Mani baigi ienteresēja, kā ir taisītas šīs filmas un varbūt ir kāda filma tieši par šo filmu taisīšanu!? Varbūt jūs ziniet kādu pavedienu uz šīm filmām jeb kā viņu nosaukt...

 

Būtu ideāli, ja man pateiktu visu priekšā un man tik vajadzētu uzklikšķināt un nokačāt...

 

Paldies par uzmanību! :)

Link to comment
Share on other sites

Par tām filmām var daudz un dikti atrast, nesapratu ko tieši tu gribi uzzināt... Kādu kameru lietoja? Behind the scenes?

Nopērc dvd un tur extrās/feautures jābūt tas ko tu meklē :D

 

Other than that, zinu ka Titāniku filmēja studijā, ar to zaļo sienu aizmugurē, un Gary poters ir filmēts in real life, aizmirsu kā tā vieta saucās, zinu ka diezgan populāra vieta tūristiem. Filmēts digitālajām kamerām un tur daudz edit and shit.

 

Nēesi slinks un iegooglē tieši to ko tu pats gribi atrast, tas ir tik vienkārši...

Link to comment
Share on other sites

piemērām youtube var atrast tikai kautkādus īsus fragmentus un to man negribējās, bet tur google vispar piedirsts, ka pat lasīt negribās...

 

Gribēju vienkārši uzzināt vai ir tāda filma un varbūt jūs varētu man to palīdzēt atrast!?

 

EDIT: un google arī par filmu nekādu info nedod.. :(

Edited by breakfree
Link to comment
Share on other sites

''Finding Hogwarts''

'Harry Potter':Behind the Magic

Un vēl tur ducis bij, izvēle liela, jāmāk googlet.

 

Titānikam neko neatradu doe.

 

 

Nopērc dvd un tur extrās/feautures viss būs (youtube pilna ar viņiem, bet dvd tur viss kopā vienā vietā, parocīgāk)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×