Jump to content
dOUGHTY`

Banned by Janiit`s

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles - [AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: Janiit`s

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'WallHack'

[AMXBANS] Duration: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP: '78.84.212.14'

[AMXBANS] ===============================================

Kicked by Console

 

2. Pasa paskaidrojums par situaciju - Tur ir ļoti smieklīga situācija,

es ļoti ceru ka admins kaut ko sajauca, jo uzreiz pēc manis Voldinjs saņēma banu par WallHack!

 

3. HLTV no sejienes! (ar precizu laiku, kura notika parkapums) - Vajadzētu būt šim: 10.03.2014 22:03

 

4. Demo fails no tavas cstrike mepites ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" -

http://failiem.lv/u/nogjkyx

 

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) Version p48

 

6. Links uz Tavu banu (atrodams seit) -

http://identy.lv/bans/index/61499

 

7. Ja admins ir panemis skrinsotus, tad tie no savas cstrike mapes jasapako un japievieno seit - Neviena skrīnšhota nebija!

Link to comment
Share on other sites

Samu, galva izskatat lūdzu, šobrīd nespēju izskatīt, jo esmu darbā, lai lieki nekomentētu, slēdzu ciet, atvainojos, jau iepriekš, ja nāksies ilgāk gaidīt.

 

Edit: Mans būt šokā...

Esmu iegrimis darbos, lai noskatītos demo nepieciešam 47 protokols, man tāda nav, kad būs brīvās dienas, tad arī nolādēšu, lai adekvāti varētu izskatīt visas apelācijas/ sūdzības/ reportus.

Palūgšu izskatīt šo sūdzību maniem kolēģiem, jo man, diemžēl, nav laika, biju pārliecināts, ka dienas garumā tiks izkatīta, bet nekā. Mājās iebraucu pus 1, izšāvu pāris raundus, taisos gulēt, pirmstam iečekojot sūdzības un šeku reku, nekas nav izskatīs.

 

GL, nevienu nevainoju, vnk pašiem būs neērti, ka apsūdzāmais tiek tik ilgi turēts, iespējams, neīstā noziegumu veikšanā. Atvēršu un uzpinnošu, lai redzat!

Edited by TheZIXIS
loh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×