Jump to content
Students

Latviešu dziesmas

Recommended Posts

Manuprāt tiešām kvalitatīva latviešu repera veidota bomba. Lirkias, vismaz priekš manis, ļoti motivējošas un ar dziļu domu. Klausos, klausos un klausos atkārtoti, un rīmēm jūtu līdzi izdzīvojot repera doto vēstijumu dziesmā.

 

Edited by Floki
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2018 at 8:50 PM, punk said:

5/10

 

Dziesma ir kolosāla, neatkārtojami kruta. Inokentijs Mārpls man, pats par sevi, jaunībā nepatika, bet tas laikam bija tāds kā stereotips. Sasniedzot tīņa vecumu - bomba. Nu šī dziesma pierāda savu.

Varbūt šī dziesma arī nav atbilstoša pēc Inokentija, bet Rakovska, man, lika dungot šo visu dienu.. Domāju, ka šobrīd šī ir Latvijas klasiskā dziesma, kurā ir LV kods. Dziesma, kura nenoveco.

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2019 at 6:19 PM, Paco said:

Dziesma ir kolosāla, neatkārtojami kruta. Inokentijs Mārpls man, pats par sevi, jaunībā nepatika, bet tas laikam bija tāds kā stereotips. Sasniedzot tīņa vecumu - bomba. Nu šī dziesma pierāda savu.

Varbūt šī dziesma arī nav atbilstoša pēc Inokentija, bet Rakovska, man, lika dungot šo visu dienu.. Domāju, ka šobrīd šī ir Latvijas klasiskā dziesma, kurā ir LV kods. Dziesma, kura nenoveco.

Laikam, ka pārkāpšu noteikumus, bet nu es cik esmu bijis un Mārpla končiem tie vienmēr ir izdevušies, esmu arī iepazinis ''Peksi" aka slavenāko latviešu panku kādreizējos laikos kurš pat ir pieminēts ''Jelgava 94'' grāmatā, es nezinu kādēļ, bet esmu ļoti iemīlējis gan latviešu, gan ārzemju pankroku, arī cilvēki kuri ir panki ir ļoti draudzīgi un komunikabli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Labs gabals. Patika.

Nu ko vīri, svētku laiks, visur apkārt skan līgo dziesmas, bet šī skaistā sadaļa nav kustināta kopš februāra. Tad nu viens zelts šodienai!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×