Jump to content
Almighty Sasquatch

Seskvača šits

Recommended Posts

Šoreiz zem cita nosaukuma sāku savu karjeru. Centīšos protams arī kkur izsisties, bet kā jau zināms , mūsdienās tas nemaz tik viegli nav,bet ja nemēģināsi , tad arī neko nesasniegsi.

Tātad esmu izveidojis lielisku Big Room skaņdarbu priekš auditorijas, kurai patīk vairāk ballītes, nekā vienītī sēdēt pie datora un gruzīties pie emo dziesmām. Kā vienmēr, gaidīšu no jums kritiku un atbalstu arī turpmāk kko veidot un censties. Lejupielāde ir pieejama videoklipa aprakstā, tas tik tā. Izbaudam :)

 

Link to comment
Share on other sites

Centies, tev tiešam sanāk, vismaz man ļoti patika.

 

p.s Kā jūs bļeģ ātrāk noklausījāties, ja es skatījos un topikā sēdēju tikai es ar sasquatchu. :(

Link to comment
Share on other sites

Centies, tev tiešam sanāk, vismaz man ļoti patika.

 

p.s Kā jūs bļeģ ātrāk noklausījāties, ja es skatījos un topikā sēdēju tikai es ar sasquatchu. :(

 

tu esi nūbs, šeit nav jēgas klausīties, jāklausās ir @ youtubehd. :<

Link to comment
Share on other sites

Yeah.. That drop :punk:

Man patīk. Nav ne vainas. Tikai tur tuvāk pie dropa pie build up kaut kas īsti nepatika. Bet tā kopsummā ļoti labi. ^_^ Turpini.

Gribu dzirdēt kādu trance gabalu no tevis.

Link to comment
Share on other sites

Esmu šokā... Šodien iešu dzert un es tulīt ielikšu favorite listiņā, youtube un man šodien viņa skanēs.. Kakras dziesma būs priekš māzītes.. Taisi vēl un vēl, malacis, tev sanāk!

Link to comment
Share on other sites

Paldies par lielisko fīdbeku :) Kā jau teicu, šis ir tikai pirmais skaņdarbs no manis caur šo artistu, tākā jā, būs vēl un tie nebūs tādi ,kas ir ātri un ar vieglu roku uzmesti, pie šī strādāju diezgan ilgi un cītīgi :) Bet tiešām paldies, prieks ,ka jums patīk :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×