Jump to content
Spaiks

Sochi 2014

Recommended Posts

19:00 Vīrieši – Ceturtdaļfināls nat7.gif Kanāda 1:2 Latvija nat14.gif Tapēc, ka učene teica, ka Latvija uzvarēs viņa mums nopirks torti, tapēc ļoti ceru, ka uzvarēs :lol:

 

19:00 Vīrieši – Ceturtdaļfināls nat8.gif ASV 4: 1 Čehija nat2.gif

Edited by Spaiks
Link to comment
Share on other sites

Ceturtdaļfinālu rezultāti

 

 

10:00 Vīrieši – Ceturtdaļfināls

nat4.gif Zviedrija 5 : 0 Slovēnija nat29.gif

14:30 Vīrieši – Ceturtdaļfināls nat3.gif Somija 3 : 1 Krievija nat5.gif

19:00 Vīrieši – Ceturtdaļfināls nat7.gif Kanāda 2 : 1 Latvija nat14.gif

 

19:00 Vīrieši – Ceturtdaļfināls nat8.gif ASV 5 : 2 Čehija nat2.gif

 

 

Kopvērtējuma tabula

 

  1. w3ret* - 30
  2. Adidas – 29
  3. Dakteris Krabis – 28
  4. KEEP IT REAL – 28
  5. Nipper – 26
  6. Blaider – 26
  7. f0cus. –25
  8. šayžuks – 25
  9. hlT. – 25
  10. Aigars – 24
  11. Frankenšteins – 22
  12. Furgons – 21
  13. snoitpo – 21
  14. HaRZz – 21
  15. Ebigeila<33 – 21
  16. breakfree – 19
  17. Dzabars – 19
  18. Ryan Sykes – 17

Ja neredzi sevi sarakstā, tad paldies par piedalīšanos, konkurss tev ir beidzies. Iemesls ir tāds, ka tev, lai arī kādi svētie stāv blakus domājot rezultātus, nav iespējams iegūt kādu no godpilnajām trīs vietām, kā arī solītais lats par vismaz iegūtiem 30 punktiem tev netiks dots. Lai nebūtu lielais bardaks un viss būtu vieglāk saprotamāks, atstāju tikai pašus labākos ekstrasensus, ja tā var teikt. Vienīgais cilvēks, kas tiek atskaitīts no turnīra savādākā veidā ir Jorens. Jā, tu man atsūtīji vēstuli, ka esi mainījis rezultātu un it kā spēle nav sākusies, bet ir viens liels BET - es tev nedevu atļauju tā darīt. Sākumā vajadzēja uzrakstīt privāti, ko tu arī visai veiksmīgi izdarīji, bet es nedevu tev atļauju kaut ko mainīt, jo tik pat mierīgi tu varēji samainīt spēli no rīta. Būtu uzrakstījis savas vēlmes, es pierakstītu pirmās spēles rezultātus un varētu mainīt to, kas vēl nav sācies. Lai nu kā, sākumā nevarēju izlemt, jo domāju, ka varbūt esi godīgs un neko citu neaiztiki, bet tā kā likme ir mainīta 3 minūtes pēc spēles sākuma, tad atļāvos tevi izmest. Noteikums paredzēja, ka rezultātam jābūt nemainīgam līdz attiecīgam spēles pirmajam iemetienam, tāpēc paldies par piedalīšanos, cheers! Topiks līdz rītdienai tiks aizslēgts, ja nu kāds izdomā ko ierakstīt. Pusfināla spēles ir piektdien, būs laiks, ko apdomāties un rītdien sist pa pogām. Vēlākais piecos tas atkal būs vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Pusfināli

 

 

14:00 Vīrieši – Pusfināls

nat4.gif Zviedrija : Somija nat3.gif

19:00 Vīrieši – Pusfināls nat8.gif ASV : Kanāda nat7.gif

 

 

Atgādinu, ka prognozes var iesniegt tikai tie, kuri ir ierakstīti kopvērtējuma tabulā, pārējiem konkurss ir beidzies! Būšu skarbs un brīdināšu to, kas ierakstīs kaut ko ne pa ķeksi, jo man liekie komentāri traucē apkopot rezultātus un sekot līdzi visam, lielāks bardaks.

Link to comment
Share on other sites

14:00 Vīrieši – Pusfināls

nat4.gif Zviedrija : Somija nat3.gif

 

19:00 Vīrieši – Pusfināls nat8.gif ASV : Kanāda nat7.gif

 

 

2:1

 

1:3

Edited by Spaiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×