Jump to content
cloudR

ansis un Oriole — Skarabejs

Recommended Posts

Repa mākslinieks ansis un bītmeikeris Oriole nesen izdeva albumu "Himnas"

http://ansis.bandcamp.com/album/himnas

Manuprāt, šis albūms ir viens no labākajiem darbiem, kas ir noticis visā LV-HH pastāvēšanas laikā, bet par to nav šis stāsts.

Vakar tika izlaists šī albuma 1. videoklips (cerams, ka ne pēdējais..), dziesmai "Skarabejs". Ja vēlaties sīkāk palasīt par šo visu, tad klikšķiniet vien uz šīs Tvnet saites -

http://www.tvnet.lv/...unu_himnu_video

 

Un šeit arī video, enjoy:

Link to comment
Share on other sites

Skarabejs (scarabaeus sacer) seno ēģiptiešu mitoloģijā ir gaismas nesējs, rīta vēstnesis, neredzamais radīšanas spēks mūžīgas dzīvības simbols, tajā pašā laikā esot arī nieka vabole, kas ikdienā nodarbojas ar visādiem mēsliem (gandrīz burtiski), lai turpinātu savas gaitas. Gan simboliskais tēls, gan pati vabole ir savstarpēji atkarīgi un saistīti

Link to comment
Share on other sites

Dodu prieksroku labāk klausīties- Edžonu un Reiku

Protams, tā ir gaumes lieta, bet šie cilvēki (ar to biju domājis visu veco PKI sastāvu), ir neatkārtojami, protams, pēdējā laikā Reiks mani ļoti pārsteidz, viņš ir sācis laist ārā ļoti labas dziesmas, tiešām!

Link to comment
Share on other sites

Redzot raksta nosaukumu jau sabijos, ka par mani raksta.

Dziesma? Šī man ne īpaši.

 

Vairāk klausāma man bija šī (ļoti labu laiku atpakaļ...)

http://youtu.be/v51sxvJ3_OM

 

Ši dziesma atgādina labos brīžus ar draugiem. :thumbs_up:

Šī būs mana lielā dienāā.

 

ām jām iegrimu.

 

ām par Skarabeju tiešām laba un interesanta video apstrāde.

+Dziesmai arī nav ne vainas. Šodien skandināju lai iebrauktu tekstā. I to iebraucu tikai daļā.

Bet vārdiem ir spēks. un man tas tīk.

Dziesmai nav ne vainas ! guud

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Himna? :troll:

Tam čalim nav visi simts, lai aiziet pie logopēda pamācīties runāt un pie latviešu valodas skolotājas uz privātstundām aiziet, himna ar rupjiem vārdiem galīgi nē :<

Paga, paga. Pēc Tavas izteiktās domas es sapratu, ka, ja cilvēks izmanto lamuvārdus, tad viņam ir jāiet pie latviešu valodas skolotāja - tas ir lielākais idiotisms, ko es esmu dzirdējis pēdējā laikā. Eminemam arī jāiet pie angļu valodas skolotāja, kurš jau ir nopelnījis 200 miljonus dolāru? Varbūt arī Dr.Dre vajadzētu apmeklēt viņu? Vecīt, lamuvārdi arī var būt pieskaitāma pie mākslas. Ja cilvēks kādā no savām relīzēm izmanto lamuvārdus, tas nenozīmē, ka viņš visu dienu viņus lieto, manuprāt, ansis dzīvē vispār ļoti minimāli lamājas.

 

Un Cracker - latviešiem ir reps, tikai daži cilvēki to nespēj saklausīt, ja es ieliktu Grafomānu šeit iekšā, tad Tu to varētu teikt.

Link to comment
Share on other sites

dziesmu var klausīties, bet neliekot to playlistā kā kautko ahūna labu.

 

ps. neklausos hiphopu vai repu ikdienā so, nezinu kas īsti šis skaitās.. es par metālu. :D

Edited by blackbeard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×